دنیای وب

نکاتی برای تقویت استراتژی بازاریابی خود در لینکدین

سایت شبکه اجتماعی محبوب، LinkedIn امروز به عنوان یکی از پلتفرم های بالقوه برای رشد و ارتقای کسب و کار شما ظاهر شده است. لینکدین که به عنوان قدرتمندترین وب سایت برای کارآفرینان شناخته می شود، در حال حاضر بیش از 90 میلیون کاربر ثبت شده دارد. لینکدین برای بحث در مورد جزئیات صنعت، تقویت روابط و ارتباطات تجاری و گسترش قابلیت های فردی بسیار مورد توجه متخصصان در سراسر جهان است. این وب سایت پلتفرم های زیادی را برای بازاریابی رسانه های اجتماعی ارائه می دهد که به طور مداوم ویژگی های جدیدی به آن اضافه می شود. چند نکته ضروری بازاریابی لینکدین وجود دارد که می تواند به افراد کمک کند تا بیشترین بهره را از تجارت و محصولات / خدمات خود ببرند. به عنوان یک ابزار تبلیغاتی قانع کننده، لینکدین می تواند یک پلت فرم بازاریابی حرفه ای را برای همه ارائه دهد.

در زیر پنج مرحله کلیدی توضیح داده شده است که می تواند به کاربران ثبت نام شده در استفاده از سایت به عنوان یک پلت فرم رسانه اجتماعی برای تبلیغ و تبلیغ تجارت خود با محصولات/خدمات شرکت کمک کند.

نمایه خود را فعال نگه دارید: مهم است که به طور منظم نمایه LinkedIn خود را به روز کنید تا بیشترین دید را در سایت داشته باشید. برجسته کردن زمینه های تخصص و تجربه خود در یک زمینه خاص را هدف قرار دهید. این نه تنها از وب سایت، بلکه به طور کلی از گوگل نیز بازدیدکنندگانی را برای شما به ارمغان می آورد. اجازه دهید هر بار که می روید، صفحه نمایه شما در نتایج جستجوی گوگل به وضوح قابل مشاهده باشد.

از ابزارهای جستجو به خوبی استفاده کنید: با استفاده از ابزارهای جستجوی بیشتر می توانید از لینکدین به عنوان پلتفرم رسانه اجتماعی خود استفاده کنید. این بدان معناست که فضای وسیعی که وب سایت به کاربران ارائه می دهد می تواند چندین گروه از افراد را در یک صنعت خاص جستجو کند.

به یک گروه جدید بپیوندید: شاید یکی از بهترین نکات بازاریابی لینکدین، گزینه گروهی باشد که به فرد امکان می دهد با چندین متخصص در زمینه مورد علاقه خود ارتباط برقرار کند. نه تنها از جزئیات تماس و نمونه کارهای شرکت سایر اعضای گروه مطلع هستید، بلکه می توانید نظرات خود را از طریق بخش پاسخ های لینکدین بیان کنید. گزینه Open Groups که در سایت یافت می شود، بحث گسترده تری را تشویق می کند و به دید منحصر به فرد سایت فرمان می دهد.

هزینه به روز رسانی: لینکدین یک راه منحصر به فرد برای به اشتراک گذاری محتوای زنده ارائه می دهد که به شما امکان می دهد اخبار و به روز رسانی های مربوط به نمونه کار خود را در سایت آپلود کنید. می‌توانید از ابزارهایی استفاده کنید که می‌توانند اخبار و به‌روزرسانی‌های شما را به وبلاگ، توییتر و غیره مرتبط کنند. این به شما این امکان را می دهد که فوراً با چندین عضو یک سایت مورد علاقه خود ارتباط برقرار کنید.

توصیه ها: چه کارمند یا کارآفرین باشید، یک صفحه گواهی که به وب سایت لینکدین شما پیوند داده شده است می تواند به شما کمک کند توجه مشتریان بالقوه خود را جلب کنید. داستان های موفقیت را جمع آوری کنید و آنها را در صفحه گواهینامه خود نمایش دهید تا از حداکثر ترافیک صفحه خود اطمینان حاصل کنید. استراتژی بازاریابی دهان به دهان کمک زیادی در زمینه کسب و کار می کند و لینکدین این گزینه را به شما پیشنهاد می کند.

بنابراین، وقتی همه این گزینه ها را دارید و نیازی به ثبت نام به عنوان یک عضو ممتاز ندارید، باید از آنها برای رسیدن به بهترین استراتژی بازاریابی و شبکه آنلاین برای کسب و کار خود استفاده کنید.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا