ساختمان و مسکن

نکات مربوط به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات تجاری شامل خرید ملک تجاری بزرگتر از یک ساختمان مسکونی 4 واحدی است. این سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است که در آن ملک از طریق درآمد اجاره ، بهره ، سود ، حق امتیاز و غیره اجاره داده می شود یا به فروش می رسد اما برای اقامت اولیه نیست. برای سرمایه گذاران تازه کار در این زمینه بهتر است از استراتژی تجاری سرمایه گذاری در املاک و مستغلات خودداری کنند. از طرف دیگر ، یک سرمایه گذار باتجربه می تواند به دنبال این نوع سرمایه گذاری باشد زیرا رقابت بسیار کمتر است. این نیز بهترین کلاس دارایی برای ساخت و ساز ثروت است. شما ممکن است بپرسید چرا؟ این امر به این دلیل است که مقدار محدودی از زمین وجود دارد. دیگر زمین ایجاد نمی شود! اگر ملکی را انتخاب کنید که حاوی یک قطعه زمین در منطقه ای باشد که جمعیت آن در حال افزایش و تقاضای آن باشد ، قوانین عرضه و تقاضا به نفع شما عمل می کند تا ارزش سرمایه گذاری شما را افزایش دهد. این کشور با توانایی وام گرفتن حداقل 80٪ از قیمت خرید در بسته های مسکن و زمین ، دارای اهرم بهتر از سرمایه گذاری در دارایی های دیگر است. وام 100٪ در برخی شرایط امکان پذیر است. از نظر جسمی وجود دارد و همه به پشت بام نیاز دارند. هر کجا که مردم وجود داشته باشد ، تقاضا برای املاک و مستغلات وجود خواهد داشت. با توجه به یک اقتصاد ملی سالم ، رکود یا افزایش جمعیت یا حداقل افزایش تقاضا برای املاک و مستغلات در منطقه سرمایه گذاری مورد نظر شما ، سرمایه گذاری های شما با گذشت زمان منوط به افزایش ارزش می شود. شما ممکن است کنترل وضعیت اقتصادی را نداشته باشید اما من به شما می گویم ، می توانید با انتخاب نوع مناسب از املاک و مستغلات در منطقه مناسب ، تراشه ها را به نفع خود جمع کنید. معاملات تجاری بیشتر از سایر سرمایه گذاری ها طول می کشد. خرید ، تجدید و فروش بیشتر طول می کشد. این لزوماً چیز بدی نیست ، بلکه این چیزی است که باید در خاطر داشته باشید تا از صبر و حوصله خودداری کنید و عجله نکنید تا یک تصمیم بد بگیرید.

راهنمایی برای کمک به شما در تجاری سرمایه گذاری املاک و مستغلات موفق

این سرمایه گذاری یک طرح سریع ثروتمند نیست. زمان لازم است همانطور که قبلاً گفتم برای خرید ، تمدید و فروش ، بنابراین باید صبور باشید. بزرگ فکر کنید و یک سرمایه گذاری بزرگ را شروع کنید ، حداقل 10 واحد خرید املاک و مستغلات را بخاطر بسپارید و به یاد داشته باشید که هرچه واحد خریداری شده بیشتر باشد ، در هر واحد ارزان تر است. آماده باشید که در ابتدا پول زیادی صرف کنید و با وسوسه ای که از آن دلسرد می شود ، بجنگید ، همیشه به خاطر داشته باشید که می توانید با قرض گرفتن از صندوق سرمایه گذاری املاک و مستغلات یا منبع دیگری همانطور که در یکی از مقاله های من ذکر کردم ، بر این مسئله غلبه کنید. پیش بینی پذیری در این سرمایه گذاری لازم است ، زیرا یک چرخه قابل پیش بینی را دنبال می کند ، با پیش بینی شما می توانید رشد کنید. همچنین به ثبات و ثبات نیاز دارد. بیاموزید که چگونه قبل از خرید املاک و مستغلات را تجزیه و تحلیل کرده و از ارزش آن مطلع شوید. پیش از این فرض می کنید که می دانید املاک و مستغلات تجاری تجارت بازاریابی و تأمین مالی است ، بنابراین باید استاد مالی باشید و در مورد وام ها ، نرخ بهره و برنامه های وام موجود اطلاعات کسب کنید. همچنین شما می توانید برای برتری در این سرمایه گذاری ، راه حلی برای مشکلات ماهرانه هر کاری که در زمینه تجارت در کشور دیگری اتفاق می افتد باشد. سرانجام ، به یاد داشته باشید که این مشاغل ثابت نیست ، بلکه تغییر در استراتژی و جنبه های دیگر است ، بنابراین باید از آخرین اطلاعات آگاه باشید ، برای این کار باید آموزش / آموزش خود را در این زمینه ادامه دهید.

چیزی که باید هنگام خرید ملک تجاری سرمایه گذاری در املاک و مستغلات به دنبال آن باشید

1. جزء جامد زمین. هدف این است که حداقل 30٪ قیمت خرید از مؤلفه زمین تشکیل شود. خانه ، زمین ، واحدهای ویلایی ، خانه ها و آپارتمان های کم ارتفاع می توانند در صورتحساب متناسب باشند. زمین تنها منبع محدود است و این بدان معنی است که برای شما ارزش دارد. اگر واحدی را در ارتفاع زیاد خریداری می کنید ، ارزش ساختمان نه تنها با گذشت زمان کاهش می یابد ، بلکه چه چیزی باعث می شود توسعه دهندگان از ساخت ساختمان های مرتفع تر و کاهش عرضه در بازار جلوگیری کنند؟

2. جمعیت پایدار یا رو به رشد. در منطقه ای با پایگاه جمعیتی رو به رشد یا حداقل پایدار سرمایه گذاری کنید. برای قسمت بیشتر کار خود از شهرهایی که به یک صنعت وابسته هستند خودداری کنید. اگر صنعت تاشو باشد ، مستاجران نیز همینطور هستند.

3. حمل و نقل ، مغازه ها و خدمات. در منطقه ای نزدیک به مدارس ، مغازه ها ، حمل و نقل عمومی و امکانات خوب عمومی مانند اداره پست ، کتابخانه و زمین های پارک سرمایه گذاری کنید. اینها اصلی ترین عواملی هستند که منطقه را برای زندگی مطلوب تر می کنند و به اطمینان از ادامه تقاضا برای املاک و مستغلات در آن منطقه برای مدت طولانی کمک می کنند.

4- کارگر متوسط ​​مقرون به صرفه. یک ملک متوسط ​​را در یک منطقه متوسط ​​انتخاب کنید که این قیمت مناسب برای کارگران عادی است. املاک Upscale در مواقع رکود در معرض جای خالی و رکود اقتصادی قرار دارد. املاک و مستغلات کم جذابیت کمتری دارند ، می توانند کیفیت پایینتری را برای مستاجر جلب کنند و هزینه نگهداری شما را بیشتر هزینه می کنند. داروی هدفمند بیش از 40٪ از درآمد متوسط ​​خانوار را برای آن منطقه پاداش نمی دهد ، ترجیحاً 30٪ از درآمد خانواده.

5. امکان دسترسی به شما ، سرمایه گذار؛ سعی کنید در املاکی سرمایه گذاری کنید که حداقل برای خود بپردازد ، یعنی درآمد اجاره حداقل پرداخت وام مسکن ، بیمه ، نگهداری ، هزینه های مدیریتی ، قیمت ها و مالیات های محلی را در بر می گیرد. اگر این امکان در منطقه شما وجود ندارد ، مناطق جایگزین را در نظر بگیرید. در غیر این صورت ، شما هنوز هم می توانید ثروت با اموال منفعل هدفمند ایجاد کنید.

در اینجا چند نکته در مورد موفقیت و خرید ملک مناسب برای سرمایه گذاری آورده شده است. فقط هنگام خرید املاک و مستغلات تجاری به خاطر داشته باشید و شرط می بندم که شما در جریان پول نقد خواهید شد.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا