هرچه فروش تبلت افزایش می یابد ، طراحی پاسخگو برجسته می شود

قرص ها به ابزاری اساسی تبدیل شده اند. آنها با سرعت باورنکردنی فروش می کنند و شرکت ها باید اهمیت آن را درک کنند. در حالی که برخی از وب سایت ها ممکن است در اکثر رایانه های لوحی برای تلفن همراه مناسب باشند ، اما بسیاری از آنها چنین نیستند. اگر وب سایت در رایانه لوحی کاربر پسند نباشد ، ممکن است آن کاربر خارج شود و وب سایت دیگری پیدا کند که می تواند به او کمک کند. با افزایش درصد مرور دستگاه تلفن همراه در رایانه های لوحی با سرعت بالا ، ارائه هر تجربه کاربر پسند بدون توجه به دستگاهی که افراد وب سایت خود را در آن مشاهده می کنند ، برای کسب و کارها بسیار مهم است. اینجاست که طراحی وب ریسپانسیو مطرح می شود.

طراحی وب پاسخگو دقیقاً همان معنی را انجام می دهد و پاسخگو است. این روش طراحی به یک وب سایت اجازه می دهد تا اندازه صفحه باز شده را مشخص کرده و از آنجا تنظیم کند تا وب سایت و محتوای آن را به مناسب ترین شکل نشان دهد. این بسیار مفید است زیرا یک وب سایت با طراحی پاسخگو در صفحه دسک تاپ ، صفحه رایانه لوحی و تلفن هوشمند شما به خوبی ظاهر و کار خواهد کرد.

در حالی که ظاهر همیشه مهم است ، سهولت استفاده از یک وب سایت نیز مهم است. وب سایت هایی که طراحی پاسخگو ندارند می توانند در تبلت ها بسیار چالش برانگیز باشند. یکی از مشکلات رایج این است که کلمات خیلی کوچک هستند و یا فشار دادن دکمه ها دشوار است. اگر افراد برای استفاده از سایت تلاش کنند ، ناامید می شوند و آنجا را ترک می کنند. تجارت زیادی برای انجام آنلاین وجود دارد و هیچ شرکتی فقط به همین دلیل نمی تواند مشتری خود را از دست بدهد. به همین دلیل است که همه مشاغل باید بدانند که داشتن یک وب سایت مناسب برای موبایل چیزی فراتر از یک راحتی است.

فروش تبلت همچنان در حال افزایش است و بسیاری از مردم از آن به عنوان ابزار اصلی مرور خود استفاده می کنند. مرور موبایل ناپدید نمی شود و همچنان افزایش می یابد. این موضوعی نیست که نادیده گرفته شود و این روندی نیست. داشتن یک وب سایت مناسب برای موبایل کاری است که شرکت ها یا به آن نیاز خواهند داشت و یا آن را پشت سر می گذارند.

در نهایت ، طراحی وب پاسخگو به خوبی ارزش سرمایه گذاری را دارد. مرور موبایل بخش بسیار زیادی از مرور اینترنت را تشکیل می دهد و به رشد خود ادامه می دهد. یک وب سایت اغلب اولین برداشت هر کسی از یک تجارت است و اگر چنین احساسی در رایانه لوحی ایجاد شود ، شرکت ها باید اطمینان حاصل کنند که وب سایت به همان خوبی در رایانه رومیزی است. مطمئن شوید وب سایت شما به روز است.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا