وب سایت تجارت الکترونیکی خود را با استفاده از HTML ایجاد کنید

یکی از ساده ترین راه ها برای ایجاد وب سایت و حفظ انعطاف پذیری کامل با توسعه ، بارگیری الگوی وب سایت تجارت الکترونیکی رایگان متناسب با نیازهای سایت شما و سپس ویرایش الگو با ویرایشگر WYSIWYG است. ویرایشگری که من استفاده می کنم KompoZer نام دارد. برای شروع فقط دو چیز باید درک کنید.

اول از همه ، وقتی یک وب سایت را با فرمت HTML ایجاد می کنید ، معمولاً سه نوع پرونده دارید. صفحه HTML استاندارد شما وجود دارد که با پسوند HTML ذخیره می شود. سپس طرح های خود را دارید ، و آنها معمولاً با هم در پوشه ای به نام Pictures نگهداری می شوند. صفحه وب تجارت الکترونیکی شما هر بار که صفحه شما بارگیری می شود به آن ارجاع می شود ، بنابراین آن را در صفحه خود قرار می دهید ، آن را جابجا نمی کنید یا نام ها را تغییر نمی دهید. فقط آنها را در جایی که هستند بگذارید. سرانجام ، شما آنچه سبک سبک نامیده می شود ، دارید که به صفحه HTML می گوید چه شکلی است. اگر می خواهید فانتزی بروید ، می توانید مستقیماً در صفحه سبک خود تغییراتی ایجاد کنید. اما بهتر است این تغییرات را با KompoZer انجام دهید.

اکنون می توانید این نوع توسعه وب را شروع کنید. برای واژه “الگوهای وب سایت تجارت الکترونیکی رایگان” در وب جستجو کنید. الگوهای وب سایت را دریافت کنید. دیوانه نشو – برای شروع ساده باش. در مرحله بعدی ، می خواهید KompoZer را بارگیری کنید. KompoZer در Kompozer.net بصورت رایگان در دسترس است.

وقتی پرونده های خود را دارید ، می خواهید آنها را از حالت فشرده خارج کرده و نرم افزار KompoZer خود را نصب کنید. برنامه را اجرا کنید ، سپس پرونده ایندکس را برای الگویی که بارگیری کرده اید باز کنید. اکنون آماده اید که آستین خود را بالا بزنید و به کار بپردازید.

ایجاد صفحات وب تجارت الکترونیکی می تواند سرگرم کننده ، حتی هیجان انگیز باشد. شما می توانید گرافیک را اضافه یا تغییر دهید ، محتوای جدید بنویسید و به صفحات دیگر سایت خود پیوند ایجاد کنید. وقتی از ظاهر و احساس خود راضی بودید ، صفحه را یک بار ذخیره کنید تا تغییراتی که ایجاد کرده اید را حفظ کند. سپس دوباره آن را ذخیره کنید ، اما این بار نام فایل خود را با توجه به پیوندهای ایجاد شده تغییر دهید.

هر نوع وب سایتی را که در حال توسعه آن هستید ، می خواهید مطمئن شوید که یک صفحه “درباره” ، شرایط و خط مشی رازداری را شامل می شوید. پس از آن ، می توانید با محتوا دیوانه شوید. در حالت ایده آل ، هر صفحه باید بین 350 تا 700 کلمه داشته باشد. وقتی آماده کار هستید ، تمام پرونده های شما باید در همان ساختار پرونده ای که برای ساخت سایت خود استفاده کرده اید ، در حساب میزبانی وب شما بارگذاری شوند. دانستن این اصول به شما در ساخت و نگهداری انواع دیگر سایت های تجارت الکترونیکی کمک می کند.

مطالب پربازدید کاربران

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا