چرا این همه شرکت تولید کننده فیلم وجود دارد؟

در این قرن ، فیلم ها چه در رایانه و چه در تلفن های هوشمند توسط ما احاطه شده اند. به نظر می رسد همه صنایع از کلیپ های ویدئویی برای دسترسی به مردم استفاده می کنند. وقتی از طریق تلفن های هوشمند خود رزرو می کنیم ، بررسی های آنها و صحبت های مردم درباره هتل را بررسی می کنیم. بسیاری از هتل ها دارای ویدئویی هستند که گزینه های اتاق ، مبلمان و جاذبه های منطقه را به شما نشان می دهد. خانواده ها با استفاده از فیلم های بارگذاری شده در شبکه های اجتماعی خاطرات خود را به اشتراک می گذارند. حتی آخرین آهنگ یک خواننده مشهور از طریق کلیپ تصویری به جهانیان معرفی شد.

صنعت تولید فیلم با رشد سریعی روبرو است. شما می توانید بسیاری از مشاغل کوچک ، متوسط ​​و بزرگ را با طیف گسترده ای از خدمات چه برای یک فیلم مهمانی تولد و چه برای یک نمایش تبلیغاتی تلویزیون ملی پیدا کنید. به نظر می رسد بسیاری از شرکت های تولید ویدیو یکسان هستند ، اما تفاوت هایی اساسی در تولید آنها ، از جمله تولید ، کیفیت و هزینه تولید فیلم وجود دارد.

علاقه مندان و فریلنسرها ممکن است بسته های ارزان قیمت برای کار با دستگاه های شخصی خود را ارائه دهند ، کاملاً در تضاد با شرکت های مستقر با فن آوری مدرن و کارکنان متخصص که کاتالوگ خدمات کاملی از جمله ویرایش ، پس از تولید و تحویل را مدیریت می کنند.

چگونه بهترین شرکت تولیدی را برای ارائه یک فیلم م thatثر متناسب با نیازهای شما و بازاری که با آن ارتباط برقرار می کنید نیز انتخاب می کنید؟

به خاطر داشته باشید که یک شرکت تولید کننده ویدیوی حرفه ای می تواند یک فیلم بسازد ، اما همه آنها فیلم شما را دقیقاً همانطور که تصور می کنید ، نمی سازند. در واقع ، این یک هدف بسیار دشوار است ، پیدا کردن آنچه برای شرکت شما مفید است زیرا مقایسه خدمات کاملا متفاوت از جدا کردن سیب های خوب از سیب های بد است.

ما می دانیم که مشاوره تخصصی از یک حرفه ای بهترین راه برای دستیابی به کیفیت خوب است. مهارت ها و تجربه نیز باید قبل از انتخاب شرکت تولیدی مناسب برای پروژه خود ، همراه با گواهینامه ها و منابع مورد توجه قرار گیرد.

قبل از استخدام یک شرکت تولید کننده فیلم چه چیزی باید بدانید؟

هنگام برنامه ریزی برای سرمایه گذاری و بودجه برای ایجاد تبلیغات ویدیویی شرکت ، باید متغیرهای زیر را در نظر بگیرید که بر هزینه تأثیر می گذارد:

  1. آیا اسکریپت پروژه خود را دارید یا شاید برای انجام آن نیاز به مشاوره مناسب از متخصصان بازاریابی دارید؟ فقط شما نیازهای کل خود را می دانید تا ایده خود را به یک واقعیت رضایت بخش تبدیل کنید.

  2. آیا به استعداد نیاز خواهید داشت؟ آیا بازیگران می توانند غیر اتحادیه یا اتحادیه باشند؟ به خاطر داشته باشید که استفاده از بازیگران حرفه ای هزینه های پرداخت حق امتیاز ، حقوق و هزینه های استفاده را افزایش می دهد.

  3. چند روز طول می کشد تا فیلم شما ضبط شود؟ چند بار در روز ویرایش و پس از تولید؟ آیا این خدمات بر برنامه ریزی اصلی شما تأثیر می گذارد؟

  4. بهترین سایت برای فیلم شما چیست؟ سایت ها و شرایط حمل و نقل به برنامه ریزی و بودجه پروژه اضافه می شود؟

  5. آیا هزینه های ویرایش و پس از تولید در نظر گرفته شده است؟

  6. شما باید ثبت ، علائم تجاری ، آرم ، علائم تجاری ، کپی و کپی را در برنامه خود در نظر بگیرید.

در میان تمام شرکت های ارائه دهنده خدمات یکسان ، انتخاب یک شرکت مناسب به تحقیق و بررسی بازار نیاز دارد. تولید فیلم شانس ندارد. برعکس ، به تحقیق ، برنامه ریزی ، برنامه ریزی ، داستان خوب ، خلاقیت ، تجربه و توجه به جزئیات نیاز دارد.

پیشنهادهای بودجه چگونه مقایسه می شوند؟

ما تمام متغیرهایی را که بر هزینه نهایی فیلم شرکت شما تأثیر می گذارد ذکر کرده ایم. به یاد داشته باشید که بعضی از آنها برای تکمیل به زمان و مراقبت بیشتری نیاز دارند ، در حالی که بعضی دیگر سریعتر هستند.

هنگامی که دو یا چند پیشنهاد از شرکت های تولید کننده ویدیو دریافت کردید ، زمانی را برای مقایسه نرخ ساعتی برای مراحل مختلف تولید اختصاص دهید. بهترین پیشنهاد همیشه ارزان نیست ، زیرا مقایسه خدمات همیشه آسان نیست. انتخاب یک شرکت تولید کننده فیلم مناسب برای نیازهای شما نتیجه خوبی خواهد داشت.

متخصصان را پیدا کنید ، با آنها تماس بگیرید ، از وب سایت های شرکت های تولید کننده فیلم بازدید کنید ، بررسی ها را بخوانید ، نمونه کارها را ببینید و فقط پس از آن کل مبلغ سرمایه گذاری شده را در نظر بگیرید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا