چرا بسیاری از افراد در مورد بازاریابی اینترنتی با شما صحبت خواهند کرد

در این جامعه مدرن که تقریباً همه چیز دیجیتال است ، باور اینکه هنوز کسانی هستند که روش های سنتی ، مانند زمینه تبلیغات را ترجیح می دهند ، سخت است.

تبلیغات آنلاین در دهه گذشته مورد توجه قرار گرفته است. بازاریابی اینترنتی کسب و کارها را طوفانی کرده و درآمد آنها را دو برابر کرده است. با این حال ، بعضی از افراد هنوز این زمینه را غیرضروری و استرس زا می دانند ، بنابراین سعی می کنند دیگران را متقاعد کنند که روی برگردانند. در اینجا دلایل دیگری وجود دارد که برخی افراد بازاریابی اینترنتی را دوست ندارند:

  • ناتوانی در انطباق با فناوری

ممکن است شخصی این روش را رد کند زیرا ممکن است متخصص فن نباشد. آنها می ترسند که نظارت یا دستکاری این فناوری دشوار باشد ، بنابراین تصمیم می گیرند که دستی بمانند.

  • استاد کار

بسیاری از افراد سنتی سالها برای تکمیل کار خود وقت صرف کرده اند ، بنابراین فکر می کنند توانایی های آنها کافی است. بازاریابی اینترنتی تهدیدی برای تبلیغات فیزیکی است زیرا باعث کاهش نیاز به تدارکات و در نتیجه ناهماهنگی می شود.

  • مشاغل کمتری

برخی معتقدند که کار دیجیتال به دلیل رایانه هایی که جایگزین کار دستی می شوند ، فرصت های شغلی را کاهش می دهد. تنها تعداد کمی از افراد برای موفقیت در بازاریابی اینترنتی نیاز دارند.

  • نقض اطلاعات

قرار دادن همه چیز در اینترنت خطر دزدی دریایی یا نشت اطلاعات است ، به همین دلیل بسیاری آن را زیر سوال می برند. بازاریابی آنلاین نیاز به مقدار زیادی داده دارد که به راحتی قابل سرقت یا پاک شدن است.

  • کمبود تجهیزات

بسیاری از بازاریابان اینترنت یا رایانه قابل اعتماد برای اداره مشاغل مهم ندارند. تفویض و جدا کردن تبلیغات دستی آسان تر است ، بنابراین مشاغل کوچکتر آن را ترجیح می دهند.

  • عدم همدلی

تبلیغ کنندگان بر این باورند که بازاریابی اینترنتی برای روابط با مشتری خوب نیست زیرا باعث شکل گیری ارتباطات و پاسخگویی خودکار از ارتباطات بیشتر می شود. تبلیغات دستی خصوصی تر است ، بنابراین متقاعد کردن مردم آسان تر است.

  • عدم اصالت

بازاریابان نسبت به تبلیغات اینترنتی احتیاط می کنند زیرا امروزه متقاعد کردن مردم دشوار است ، خصوصاً در مورد اصالت کالا. از آنجا که همه چیز قابل دستکاری یا اصلاح است ، برای جذب مشتری مجبور به کار بیشتری هستند.

  • جمعیت غیر اینترنتی

درصد زیادی از مردم هنوز به صورت دستی کار می کنند ، بنابراین ارتقا marketing بازاریابی اینترنتی در این مناطق عملی نیست. تبلیغات آنلاین فقط با نوردهی منظم کار می کند ، اما اگر مخاطب فقط چند بار از اینترنت استفاده کند ، این یک تلاش بیهوده است. تبلیغات دستی زمانی مفید است که افراد تمایل بیشتری به حمایت از تلاشهای مادی داشته باشند یا وقتی عضوی از یک شبکه جامعه باشند.

  • متوسطی را ارتقا می دهد

بازاریاب های ارشد معتقدند که بازاریابی اینترنتی تنبلی را در تبلیغ کنندگان جوان ترغیب می کند زیرا بیشتر مواد قابل بازیافت ، اصلاح یا بازیافت هستند. بازاریابی مهارتی است که از طریق تجربه و آموزش مجازی به وجود آمده است که ممکن است برای توسعه و ایجاد نژاد بهتر تبلیغ کنندگان کافی نباشد.

  • فناوری هدر دادن است

مردم بر این باورند که استفاده از ابزار و رایانه برای سلامت کارگران مضر است ، بنابراین آنها اشتغال مربوط به این امر را دلسرد می کنند. تبلیغات دستی با تمرین و ایجاد روابط شخصی ، عملکرد مغز را افزایش می دهد. برای برخی از افراد مهم است که فناوری را برای کمک به محیط زیست ایجاد کنند.

علیرغم دلایل زیادی که مردم ممکن است شما را از بازاریابی اینترنتی سوق دهند ، این نوع بازاریابی قطعاً پتانسیل زیادی دارد. دریابید که چگونه می توانید در هنگام بازاریابی محصولات و خدمات خود ، بیشترین بهره را از وب ببرید ، بنابراین می توانید دامنه خود را گسترش دهید.

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا