چرا مردم با شما ارتباط ندارند؟ محبوبیت لینک خود را بررسی کنید!

آیا محبوبیت پیوند خود را بررسی می کنید؟ این یعنی چه؟ معیارهای پاسخ ، حساسیت و دید آنلاین بطور خاص با بررسی محبوبیت پیوند اندازه گیری می شود. این نشان دهنده مجموع لینک های موجود در سایت است. جستجوگر محبوبیت پیوند به صاحبان وب سایت اجازه می دهد تا ارتباط سایت ، وضعیت جستجو و دسته بندی آنها را ردیابی کنند.

چرا لازم است محبوبیت سایت خود را بررسی کنید؟

میزان پیوند به وب سایت شما عامل بزرگی در عملکرد آن خواهد بود. یافتن لینک های بسیاری در وب سایت شما ساده تر و آسان تر خواهد بود و همین امر باعث می شود که ترافیک بیشتری نیز هدایت شود. این بدان معناست که فرصت ها و فرصت های بیشتری برای تبدیل فروش وجود خواهد داشت. اکنون خدمات پیوند محبوب برای ارتقا و تأیید وب سایت ها ارائه شده است.

چرا افراد به سایت شما ربطی ندارند؟

ممکن است چندین عامل وجود داشته باشد که چرا این اتفاق می افتد. این عوامل هر چه باشد ممکن است برای درخشش و برتری در صنعت تولید به کار خود ادامه دهید. ممکن است لازم باشد برخی از نکات مورد بررسی قرار گیرد و تجدید نظر در نظر گرفته شود. در اینجا برخی از دلایل عدم ارتباط مردم با شما با راه حل های مربوطه آورده شده است:

پیوندهای فریبنده و فریبنده بسیاری وجود دارد که فایده ای نخواهد داشت. برای جلوگیری از کلاهبردار ، انجام تجزیه و تحلیل و تحقیقات مهم است.

o شاید محتوای وب بی ربط و غیر ضروری در سایت شما باشد و این باعث می شود لینک ها کاهش یابد. از آنجا که محبوبیت پیوند شما در رتبه بندی موتور جستجو شما تأثیر دارد ، بهتر است عناصر آموزشی باکیفیت ، سرگرم کننده ، اما آموزشی را در سایت خود ایجاد کنید.

روش های مصنوعی پیوندهای ورودی کمک خوبی برای افزایش محبوبیت لینک سایت شما نمی باشد. شما فقط می توانید پول ، تلاش و زمان خود را بدون اطمینان از رسیدن به هدف مورد نظر خود پرتاب کنید. بهتر خواهد بود به خدمات پیوند متقابل بپیوندید که می توانند به شما در افزایش پیوندهای خود کمک کنند بدون اینکه توسط موتور جستجو مورد سؤال قرار بگیرند.

o از ایجاد مباحث خسته کننده ، افسرده کننده یا مواد مخدر خودداری کنید. شما باید انجمن های جذاب ایجاد کنید تا وب سایت شما مورد توجه بازدید کنندگان وب و سایر وب مسترها قرار بگیرد. با این کار ، آنها موافقت خواهند کرد که به سایت شما پیوند دهند.

دریافت میزان محبوبیت بالا منبع خوبی است و برای اولین بار برای ترافیک هدفمند مداوم ، سازگار و قابل اعتماد. خدمات پیوند محبوب از ابزارهای مختلفی برای بدست آوردن نظارت ، نظارت و نگهداری مناسب از مدیریت استفاده می کنند. خط تهاجمی برای ایجاد یک پیوند قوی و غالب برای بهبود برنامه ریزی ، اجرای و عملکرد ایجاد شده است. این کافی نیست که سایت شما پیوندهای زیادی داشته باشد ؛ کمیت و کیفیت باید دست به دست هم دهند. پیوندهای کمتر خوب بهتر از داشتن بسیاری از لینکهای غیرمولد هستند. دانستن محبوبیت لینک شما به شما کمک می کند تا شما را در زمینه بازاریابی قرار دهید. ردیابی نرخ در حال انجام شما همچنین به شما امکان می دهد سایت خود را با دیگر تبلیغات زمینی مقایسه کنید. با این کار می توانید برای توسعه و موفقیت وب سایت خود فعالیتهای تبلیغاتی بیشتری را برنامه ریزی و ترتیب دهید. منتظر چه چیزی هستید؟ پیش بروید و محبوبیت پیوند خود را هم اکنون بررسی کنید!

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا