دنیای وب

چهار روش استفاده از توییتر

اکثر مردم نام توییتر را شنیده اند ، اما تعداد کمی از آن را درک نمی کنند و نمی دانند چگونه از آن استفاده کنند. برخی توییتر را یکی دیگر از ابزارهای شبکه های اجتماعی می دانند ، برخی دیگر آن را نوعی گپ می دانند که نمی تواند به عنوان پیام متنی نیز مورد استفاده قرار گیرد و بسیاری آن را یک وب سایت وبلاگ نویسی کوچک می نامند. با این حال انتخاب دسته بندی می تواند به طرق مختلف مورد استفاده قرار گیرد ، اما همه نیازی به داشتن حساب کاربری در توییتر ندارند. چهار روش ممکن برای استفاده از توییتر برای تحقیق ، هدف قرار دادن گروه های افراد ، به عنوان یک شبکه اجتماعی یا تبلیغ کسب و کار وجود دارد.

1 پژوهش

توییتر فقط یک ابزار ارتباطی نیست ، راهی سریع و آسان برای یافتن اطلاعات ، یادگیری کتاب ها و مقالات ، یافتن متخصصان در این زمینه و دریافت آخرین موضوعات محبوب است. بدون ایجاد حساب کاربری ، همه می توانند از توییتر به عنوان موتور جستجو استفاده کنند ، اگر می خواهند تحقیقات جدیدی انجام دهند ، مشاغل باز پیدا کنند و در مورد موضوعی چیزی بیابند. استفاده از توییتر به عنوان یک ابزار جستجوی دیگر ، راهی عالی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن و بدست آوردن اطلاعات مورد نیاز در همان زمان است.

2 روابط ایجاد شده توسط گروه ها یا جوامع خصوصی

فالوئرهای توییتر را به عنوان ابزاری برای ارتباط با مخاطبان خاص در نظر بگیرید. پس از راه اندازی حساب برای ارسال سریع پیام به جامعه آنها ، می توان از توییتر به عنوان سرویس شهری استفاده کرد. گزینه دیگر این است که باشگاه ها و سازمان ها از آن برای انتقال رویدادها و اخبار فصل به اعضا استفاده کنند. و البته ، هرکسی می تواند با توییت های خود یک حساب کاربری ایجاد کند تا فقط خانواده و دوستان تأییدشده بتوانند آنچه را که قرار است ارسال کنند انتخاب کنند. بسیاری از کاربران توییتر انتخاب می کنند که از طریق توییت ها به روز رسانی کوتاهی در مورد آنچه در حال رخ دادن است دریافت کنند تا در صورت اطلاع رسانی صحیح به مخاطبان مورد نظر و تنظیم مناسب ، مفید واقع شوند.

3 رسانه های اجتماعی برای عموم مردم

البته اکثر افرادی که به توییتر می آیند این کار را به دلیلی انجام می دهند که ممکن است به MySpace ، Facebook ، LinkedIn یا سایر سایت های شبکه های اجتماعی بپیوندند – برای ملاقات با افراد زیادی. حضور در توییتر یک راه عالی برای آشنایی مردم سراسر جهان از طریق ارتباطات کوتاهی است که ایجاد می کنند. پس از ایجاد یک حساب کاربری و دنبال کردن چند نفر ، پیوستن به مکالمه را از طریق پیام مستقیم یا از طریق # hash-tag های ما که نمایانگر حوزه های تخصصی شما یا موضوعات محبوب هستند ، در نظر بگیرید. اگر می خواهید در توییتر دیده شوید ، باید یک حساب کاربری ایجاد کرده و آن را از طریق ایمیل و سایر وسایل ارسال کنید. با این حال بهترین راه برای یافتن در توییتر این است که با دنبال کردن دیگران شروع کنید. اکثر او را دنبال می کنند و برخی دیگر حساب های دیگری که برای آنها جالب است ارائه می دهند. تکنیک های زیادی در اینترنت برای به دست آوردن دنبال کننده توییتر وجود دارد. برای جستجوی برخی از گزینه ها برای دنبال کردن دنبال کنندگان خود ، در موتورهای جستجوی اینترنتی به دنبال دایرکتوری هایی باشید که در دنبال کردن توییتر و به دست آوردن دنبال کننده به شما کمک کند.

4 ارتقاء تجارت

بسیاری از شرکت ها برای تبلیغ مشاغل خود از توییتر استفاده می کنند. استفاده از توییتر برای این منظور مستلزم بررسی چرایی حضور یک شرکت در توییتر و نتایج دلخواه آن حساب است. به این فکر کنید که چه کسی حساب توییتر شما را دنبال می کند و چه چیزی می خواهد بداند. کاربران توییتر ابتدا به دنبال اخبار و معامله دوم هستند ، بنابراین این شرکت باید برنامه ریزی کند تا ابتدا آن را به دنبال کنندگان خود ارائه دهد. کاربران توییتر همچنین می خواهند بدانند که چه کسی را دنبال می کنند ، بنابراین توییتر را سفارشی کنید تا جزئیات آنچه در شرکت اتفاق می افتد را به اشتراک بگذارد یا مشاوران تجربیات شخصی خود را به اشتراک بگذارند. همچنین شرکت ها باید در نظر بگیرند که می توانند اخبار را در توییتر نیز دریافت کنند زیرا کاربران نه تنها آخرین اخبار را دریافت می کنند. آنها همچنین از به اشتراک گذاشتن افکار و ایده های خود لذت می برند. بنابراین شرکت ها باید درخواست بررسی محصولات یا انجام نظرسنجی های کوتاه از مشتریان را از طریق توییتر یا با پیوند به وب سایت شرکت در نظر بگیرند. پس از اهدا و دریافت ، یک شرکت می تواند تبلیغات خود را آغاز کند زیرا بسیاری از کاربران توییتر خوشحال هستند که اولین کسانی هستند که از محصولات و خدمات جدیدی که یک شرکت ارائه می دهد یا قصد اضافه کردن آنها را دارد مطلع می شوند. اگر می خواهید ایده های بیشتری در زمینه ترویج یک کسب و کار داشته باشید ، به دنبال راه های مختلف برای تبلیغ یک کسب و کار از طریق توییتر باشید بدون اینکه بیش از حد فشار آور باشید.

تبلیغات تجاری ، شبکه های اجتماعی ، گروه های هدفمند یا خصوصی و جستجو چهار راه ممکن برای استفاده از توییتر هستند. با درک جدیدی از روش های مختلف استفاده از توییتر ، آن را کاوش کرده و سپس تصمیم بگیرید که از کدام یک می خواهید استفاده کنید.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا