ساختمان و مسکن

چهار پروژه نوسازی خانه ارزش خانه شما را افزایش می دهد

آزاد کردن تمام فضای خانه ، به صاحبخانه امکان می دهد تا طراحی سفارشی ایجاد کند. با این حال ، مهم است که مزایای فوری بهبود و همچنین مزایای مالی بلند مدت را در نظر بگیرید. در حالت ایده آل ، سرمایه گذاری در پروژه های نوسازی منازل که بیشترین بازده را دارند ، عاقلانه خواهد بود. این امر به ویژه در صورتی که صاحب ملک در آینده قصد فروش داشته باشد بسیار مهم است.

1. تغییر آشپزخانه

برای اکثر مردم ، آشپزخانه قلب خانه است و شایسته جایگاهی در لیست پروژه ها است. طبق HGTV ، صاحبان خانه می توانند انتظار داشته باشند 60 تا 120 درصد از سرمایه گذاری در طراحی مجدد آشپزخانه را پس بگیرند. استفاده از رنگهای مدرن برای رنگ آمیزی آشپزخانه از زیبایی ظاهری جدید به آن می گذرد. با این حال ، از رنگهایی که حاوی مواد شیمیایی مضر مانند بنزین هستند ، خودداری کنید و رنگهای کم PTS را انتخاب کنید. جایگزینی دستگاههای قدیمی با وسایل طبقه بندی شده انرژی استار که از انرژی کمتری استفاده می کنند و سازگار با محیط زیست هستند نیز یک سرمایه گذاری خوب است.

2. حمام اضافه کنید

اگر خانه شما یک حمام دارد ، اضافه کردن حمام دوم می تواند به شما کمک کند بازده قابل توجهی از سرمایه گذاری خود را به دست آورید. هنگام بحث در مورد اتاقی که به حمام تبدیل شده است ، به فضاهای کاملاً غیر قابل استفاده ، مانند کمد یا مناطق زیر پله ها نگاهی بیندازید. مانند هر پروژه دیگر در ساخت خانه ، هزینه این طرح بستگی به الحاقات و لوازم جانبی مورد نظر مالک خانه دارد.

3. اضافات صرفه جویی در انرژی

بسیاری از مالکان خانه همیشه به دنبال راه هایی برای کاهش صورتحساب خدمات هستند. افزودن عایق به اتاق زیر شیروانی و بستن تمام ترک های خانه ، یک اقدام عاقلانه صرفه جویی در مصرف انرژی است. پیمانکار می تواند از ردیاب نشت حرارتی برای یافتن و ترمیم نشت در اطراف خانه استفاده کند. استفاده از لامپ های CFL همچنین می تواند مصرف انرژی را کاهش دهد ، زیرا آنها 75 درصد انرژی کمتری نسبت به لامپ های استاندارد مصرف می کنند. سایر به روزرسانی های کاربردی شامل نصب یک ترموستات قابل برنامه ریزی و گرفتن امتیاز از ویندوز از Energy Star می باشد.

4. اضافات اتاق

ایجاد فضای بیشتر در خانه می تواند ایده خوبی برای صاحبان خانه باشد که در بازار داغ املاک و مستغلات زندگی می کنند. صاحبان خانه می توانند دو یا چند اتاق مانند اتاق آفتاب ، اتاق خواب اتاق زیر شیروانی و اتاق مهمان را اضافه کنند تا فضای بیشتری را برای کودکان یا مهمانان بزرگسال خود ایجاد کند. برخی از افراد همچنین اتاق های بیشتری را برای سرگرمی ، سرگرمی و صنایع دستی می خواهند و همه این سرمایه گذاری ها به ارزش کل خانه می افزاید. در برخی بازارها خرید خانه جدید در زمان رشد خانه می تواند بسیار گران باشد. بنابراین ، منطقی است که برخی از اتاق های اضافی را برای اسکان در کل خانواده اضافه کنیم.

پروژه های بسیاری برای نوسازی منازل وجود دارد که فرد می تواند ضمن اطمینان از آسایش مطلوب ، ارزش خانه خود را بهبود بخشد. مهم است که زمان لازم برای بررسی خانه و شناسایی نوسازی ها برای اولویت بندی پروژه فراهم شود. علاوه بر این ، اگر یک پیمانکار حرفه ای در هر مرحله شرکت کند ، کل پروژه می تواند راحت تر باشد.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا