چگونه در آیفون عکس‌ها را به صورت PDF ذخیره و یا ویرایش کنیم؟

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که عکس های خود را به صورت PDF ذخیره کنید و یک آلبوم بسازید تا مطمئن شوید که آنها گم نمی شوند؟ آیا نیاز به ذخیره و ویرایش عکس ها با فرمت PDF در آیفون خود دارید؟

استفاده از برنامه های داخلی آیفون، عکس ها و فایل ها، بسیار آسان است. آیفون و آیپد به شما این امکان را می دهند که این کار را تنها در چند مرحله کوتاه انجام دهید. همچنین می توانید تصاویری را که به صورت PDF در Files ذخیره کرده اید ویرایش کنید.

چگونه در آیفون عکس‌ها را به صورت PDF ذخیره و یا ویرایش کنیم؟

همانطور که حدس زده اید موضوع این مقاله هیلی بیلی مگ بررسی روشی مناسب برای ذخیره و ویرایش عکس های PDF در آیفون است. در نتیجه اگر به این موضوع علاقه مند هستید، ما را تا پایان این مقاله جالب دنبال کنید.

با دکمه اشتراک گذاری عکس ها را به صورت PDF ذخیره کنید

ذخیره عکس ها در PDF در iPhone و iPad یک فرآیند دو مرحله ای آسان است. در این قسمت مراحل ذخیره عکس با فرمت PDF را به شما آموزش می دهیم. این مراحل عبارتند از:

1) ابتدا برنامه Photos را باز کنید و تصویری را که می خواهید به صورت PDF ذخیره کنید باز کنید.

2) دکمه اشتراک گذاری را در گوشه پایین صفحه لمس کنید.

3) حالا به پایین اسکرول کنید و Save to Files را انتخاب کنید.

4) در نهایت مسیر مورد نظر را انتخاب کرده و گزینه save را فشار دهید.

چگونه در آیفون عکس‌ها را به صورت PDF ذخیره و یا ویرایش کنیم؟

این یک راه جایگزین برای توقف استفاده از برنامه Books است. تنها تفاوت این است که برنامه Files به شما اجازه می دهد تا ویرایش های کوچکی روی تصاویر انجام دهید و چندین فایل PDF را با هم کامپایل کنید. در حالی که Books از این ویژگی ها پشتیبانی نمی کند. اکنون بیایید به روش های مختلف ویرایش PDF در فایل ها نگاه کنیم. آنها عبارتند از:

الف) هایلایت در فایل PDF

در برنامه Files می توانید خطوط بکشید و متن PDF خود را با رنگ های مختلف برجسته کنید. این برنامه همچنین دارای یک خط کش است که به شما اجازه می دهد خطوط مستقیم و اندازه گیری شده را بکشید. در این مقاله نحوه ترسیم و علامت گذاری روی فایل PDF را به شما آموزش می دهیم. برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید. این مراحل عبارتند از:

مرحله 1: ابتدا برنامه Files را باز کرده و فایل PDF مورد نظر برای ویرایش را باز کنید.

مرحله 2: روی نماد فونت در گوشه صفحه ضربه بزنید. یک نوار ابزار با قلم ها و نشانگرهای مختلف ظاهر می شود.

مرحله 3: اولین مکان نما را لمس کرده و خطوط را بکشید. سپس از نشانگر کنار آن برای علامت گذاری استفاده کنید.

چگونه در آیفون عکس‌ها را به صورت PDF ذخیره و یا ویرایش کنیم؟

ب) فایل های PDF را برای ایجاد یک PDF ادغام کنید

اگر می خواهید یک PDF از چندین عکس ایجاد کنید، می توانید تمام عکس های خود را به عنوان فایل PDF ذخیره کنید و سپس آنها را با هم ترکیب کنید تا یک PDF واحد ایجاد کنید. در این قسمت در چند مرحله نحوه انجام این کار را به شما آموزش می دهیم. این مراحل عبارتند از:

مرحله 1: برنامه Files را باز کنید.

مرحله 2: روی نماد با سه نقطه افقی در گوشه بالای صفحه ضربه بزنید.

مرحله 3: گزینه Select را انتخاب کنید.

مرحله 4: در این مرحله تمام فایل هایی که می خواهید ادغام شوند را انتخاب کنید.

مرحله 5: روی نماد با سه نقطه افقی در پایین صفحه ضربه بزنید و روی Create PDF کلیک کنید. این گزینه به طور خودکار یک فایل PDF جدید برای شما ایجاد می کند که می توانید نام آن را تغییر دهید یا ویرایش کنید.

چگونه در آیفون عکس‌ها را به صورت PDF ذخیره و یا ویرایش کنیم؟

ج) صفحات را از PDF اضافه یا حذف کنید

هیچ آیکونی برای افزودن یا حذف صفحات وجود ندارد، اما ما یک راه حل ساده را به شما آموزش می دهیم. بنابراین شما این مراحل را دنبال کنید. این مراحل عبارتند از:

مرحله 1: گوشه بالای صفحه را لمس کنید. یک نوار کناری ظاهر می شود که تمام صفحات PDF را به شما نشان می دهد. راه دیگر این است که صفحه را به سمت راست بکشید تا نوار کناری ظاهر شود.

مرحله 2: پس از مشاهده نوار کناری، روی نماد سه نقطه افقی در صفحه انتخاب شده (در نوار کناری) ضربه بزنید.

مرحله 3: اکنون می توانید PDF خود را از گزینه های مختلف ویرایش کنید. خیلی آسان است!

چگونه در آیفون عکس‌ها را به صورت PDF ذخیره و یا ویرایش کنیم؟

نتیجه

با استفاده از راه حل فوق می توانید به راحتی عکس های خود را در آیفون و آیپد خود به PDF تبدیل کنید. بنابراین دیگر نیازی به نرم افزارهای لوکس برای ایجاد یا ویرایش فایل های PDF ندارید. دکمه اشتراک گذاری در زیر عکس به شما امکان می دهد یک عکس را به عنوان PDF در برنامه Files یا Books خود ذخیره کنید. اگرچه نمی توانید تغییرات واقعی در متن PDF ایجاد کنید، Files به شما امکان می دهد آن را تایپ کنید یا متن را برجسته کنید. همچنین می توانید چندین فایل را برای ایجاد یک PDF ترکیب کنید.

آیا روش دیگری برای ذخیره و ویرایش عکس های PDF در iPhone یا iPad می شناسید؟ نظرات و پیشنهادات خود را با ما و سایر کاربران هیلی بیلی مگ در میان بگذارید

منبع: MakeUseOf

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا