اپلیکیشن و نرم‌افزاربرترین های کسب و کار

چگونه در تیک تاک حساب کاربری خصوصی داشته باشیم؟

چگونه اکانت تیک تاک را خصوصی کنیم؟ آموزش پریویت کردن حساب تیک تاک و Buy tiktok followers

آیا می توانید به هر کاربری که در تیک تک با آن روبرو هستید اعتماد کنید؟ پاسخ به آن ممکن است به نحوه استفاده از خدمات بستگی داشته باشد، اما سوال واقعی این است، آیا می توانید به هر کاربری که محتوای شما را می بیند اعتماد کنید؟ همه کاربران در تیک تاک کسانی نیستند که شما می خواهید محتوای خود را مشاهده کنند یا ارتباط برقرار کنند و راهی برای جلوگیری از انجام آنها وجود دارد.

iOS | آموزش

پریویت یا خصوصی کردن اکانت تیک تاک یعنی چه ؟

هر کسی بدون داشتن حساب کاربری و یا ایجاد اکانت تیک تاک ناشناس می توانید کامنت یا نظرات اهانت آمیز و آزاردهنده برای دیگران بزارد . همچنین یک ترس واقعی وجود دارد که می توانند به کودکانی وانمود کنند شخص دیگری هستند . به عنوان یک کاربر تیک تاک یا والدین کودکی که از تیک تاک استفاده می کند ، آگاهی از این خطرات بسیار مهم است .

خصوصی یا پریویت کردن اکانت تیک تاک بهترین راه برای اطمینان از این است که فقط با خانواده و دوستانی که در تیک تاک می شناسید ، محتوا را به اشتراک می گذارید . همچنین در صورتی که برنامه تیک تاک را در گوشی خود نصب نکرده اید می توانید از مقاله آموزش دانلود و نصب تیک تاک کمک بگیرید .

آموزش خصوصی کردن اکانت تیک تاک

  • برای پریویت یا خصوی کردن اکانت تیک تاک مراحل زیر را دنبال کنید :
  • ابتدا در دستگاه اندروید یا آیفون خود وارد برنامه تیک تاک شوید .
  • روی آیکون آدم (🙍‍♂️) در پایین سمت راست ضربه بزنید .
  • در این تب ، روی گزینه (• • •) سه نقطه بالا سمت راست کلیک کنید .
  • در پنجره باز شده گزینه حریم خصوصی و ایمنی ” Privacy and Safety ” ضربه بزنید .
  • در اینجا ، می توانید گزینه حساب خصوصی ” Private Account ” را فعال کنید .

بعد از فعال کردن گزینه خصوصی شدن اکانت تیک تاک فقط افرادی که شما به عنوان دوست قبول می کنید می توانند فیلم های شما را ببینند . با این حال ، اگر شما از قبل دنبال کننده دارید ، آنها پاک نمی شوند ، بنابراین مطمئن شوید که همه آنها با دسترسی به فیلم های خود مجاز باشند .

اکنون ، هر وقت محتوای خود را مشاهده می کنید ، نشان خصوصی شدن اکانت تیک تاک را در گوشه ای مشاهده می کنید که به شما یادآوری می کند که محتوای شما عمومی نیست . و وقتی شخصی اتفاقی اکانت تیک تاک شما را پیدا می کند ، می گوید خصوصی است . هر وقت بر روی دنبال “Follow” ضربه بزند ، در پایان درخواست را برای تأیید یا انکار دریافت خواهید کرد.

اگر می خواهید اکانت خود را بیشتر شخصی و خصوصی کنید ، می توانید گزینه بقیه بتوانند من را پیدا کنند ” Allow Others to Find Me ” را نیز غیرفعال کنید ، به این معنی که به عنوان پیشنهادی برای کاربران دیگر ظاهر نمی شوید ، که این ممکن است در هنگام دوست متقابل یا شماره تلفن شما اتفاق بیفتد. به حساب شما پیوست شده است و کاربر دیگری آن اطلاعات را در تلفن هوشمند خود ذخیره کرده است .

بعد از قبول کردن در خواست کاربران تیک تاک به عنوان دوست خود ، می توانید نحوه ارتباط آنها با حساب شما را با استفاده از گزینه های دیگر در منوی حریم خصوصی و ایمنی ” Privacy and Safety ” تغییر دهید . اگر در صورتی که مشاهده کردید کاربری در تیک تاک به کاربر دیگری تغییر هویت داد ، می توانید آن کاربر را را مسدود کنید .

چگونه حساب تیک تاک | TikTok خود را Private کنیم؟ (تکمیلی)

پس از نصب این برنامه، باید برای خود حساب بسازید. پس از این کار می‌توانید حساب خود را خصوصی و یا عمومی کنید. اگر نمی‌خواهید افراد غریبه به ویدیوهای شما دسترسی داشته باشند، باید حساب خود را خصوصی یا پرایوت کنید.  برای اینکار به سراغ آیکون پروفایل خود بروید. این آیکون در سمت راست نوار پایینی برنامه حضور دارد. زمانی که وارد این بخش شدید، آیکون سه نقطه در سمت راست بالای نمایشگر را لمس کنید. در این بخش به قسمت Privacy and Safety بروید، سپس گزینه Private Account را فعال کنید تا حساب تیک تاک شما پرایوت یا خصوصی شود.

زمانی که حساب TikTok شما پرایوت باشد، کاربران دیگر بدون اجازه شما قادر به مشاهده آن نخواهند بود. در این بخش می‌توانید دیگر موارد حریم شخصی مربوط به کامنت‌ها، بازخوردها، پیام‌ها و … را تنظیم کنید.

چگونه از گالری گوشی در تیک تاک ویدیو آپلود کنیم؟

در ادامه آموزش جامع استفاده از تیک تاک شما را با نحوه آپلود ویدیو در این اپلیکیشن توسط گالری گوشی آشنا می‌کنیم. کاربران می‌توانند توسط اپلیکیشن‌های ویرایش ویدیو، فیلم‌های گرفته شده با گوشی را ادیت کرده و سپس در برنامه تیک تاک آپلود کنند. خوشبختانه برای آپلود ویدیو در TikTok حتما نباید آن را با خود برنامه ضبط کنید. برای آپلود ویدیو در تیک تاک، ابتدا این برنامه را اجرا و سپس آیکون بعلاوه را لمس کنید.

زمانی که صفحه ضبط فیلم باز می‌شود، گزینه آپلود را انتخاب کنید. این گزینه در سمت راست بخش پایینی صفحه ضبط ویدیو قرار دارد. با لمس این گزینه، گالری گوشی باز می‌شود که می‌توانید در آن ویدیو موردنظر خود را انتخاب کنید. در صورتی که می‌خواهید بیش از یک ویدیو آپلود کنید، روی گزینه Multiple بزنید. پس از اینکار می‌توانید مدت زمان ویدیو را ویرایش کنید و همچنین به آن متن و فیلتر اضافه کنید.

چگونه با استفاده از چندین عکس‌ در TikTok اسلایدشو درست کنیم؟

در برنامه تیک تاک علاوه بر امکان آپلود چندین ویدیو، می‌توانید توسط تصاویر نیز اسلایدشو درست کنید. دوباره آیکون بعلاوه را لمس کنید. در این صفحه علاوه بر گزینه‌های مربوط به مدت زمان ویدیو، گزینه Photo Template نیز به چشم می‌خورد.

 سوایپ کنید تا به این گزینه برسید. در بالای آن دکمه Select Photos قرار گرفته است. با انتخاب آن، اپلیکیشن گالری باز می‌شود. در این بخش عکس‌های موردنظر خود را انتخاب کنید. در صورتی که در عکاسی مبتدی هستید، قبل از ساخت اسلایدشو آن‌ها را توسط اپلیکیشن، ویرایش کنید. توجه داشته باشید که ترتیب نمایش تصاویر در اسلایدشو، بر اساس ترتیب انتخاب آن‌ها توسط شماست. زمانی که عکس‌ها را انتخاب کردید، عبارت OK را لمس کنید. در این مرحله به صفحه مربوط به ویرایش آن‌ها می‌روید.

پاک کردن ویدیو در تیک تاک | چگونه ویدیوهای خود در تیک تاک را حذف کنیم؟

اگر به اشتباه و یا به صورت تصادفی در برنامه تیک تاک ویدیو آپلود کردید، نگران نباشید چرا که امکان حذف آن وجود دارد.

 به پروفایل خود بروید و ویدیوی موردنظر را انتخاب کنید. پس از اینکار، آیکون سه نقطه در سمت راست را لمس کنید تا منو برای شما باز شود. در اینجا گزینه Delete را انتخاب و سپس آن را تایید کنید تا ویدیو موردنظر حذف شود.

چگونه از ویدیوهای تیک تایک فایل گیف بسازیم؟

زمانی که از یک ویدیو خوشتان آمده، چرا آن را تبدیل به فایل GIF نکنید؟ ویدیو مورد علاقه خود را انتخاب کرده و گزینه فلش را لمس کنید.  این گزینه در سمت راست نمایشگر حضور دارد. پس از انتخاب این گزینه، انتخاب زیادی برای اشتراک ویدیو در برابر شما قرار می‌گیرد که یکی از آن‌ها، اشتراک به عنوان فایل گیف است.زمانی که این گزینه را انتخاب کنید، صفحه ویرایش مدت زمان فایل گیف برای شما باز می‌شود. گزینه Generate را انتخاب کنید تا فایل GIF ساخته شود. این فایل را می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارید.

چگونه برای ضبط ویدیو در تیک تاک از تایمر استفاده کنیم؟

بدون هیچ شکی نگه داشتن یک دکمه برای ضبط ویدیو غذاب‌آور است. برای این کار  احتمالا برای ضبط ویدیو به دو دست خود نیاز دارید، بنابراین استفاده از تایمر کار شما را راحت‌تر می‌کند. در این مطلب آموزش تیک تاک TikTok در فارنت فکر اینجا را هم کرده‌ایم.

 برای ضبط ویدیو گزینه بعلاوه در بخش پایینی برنامه را انتخاب کنید. در این صفحه بجای نگه داشتن دکمه شاتر، می‌توانید تایمر را از سمت راست انتخاب کنید. با انجام این کار، روی صفحه ضبط ویدیو شمارش معکوس به نمایش گذاشته می‌شود.

آموزش دانلود از تیک تاک | چگونه فیلم‌های تیک تاک را ذخیره کنیم؟

برای دانلود از برنامه تیک تاک ابتدا ویدیوی مورد علاقه خود را باز کنید. در این صفحه آیکون فلش را لمس کنید تا گزینه‌های مربوط به اشتراک فیلم نمایش گذاشته شود. در این بخش، گزینه ذخیره ویدیو را انتخاب کنید تا فیلم دانلود و در گوشی شما ذخیه شود.

 چگونه آهنگ ویدیو سایر کاربران در تیک تاک را شناسایی و از آن استفاده کنیم؟

برای پیدا کردن آهنگ نیازی به نصب برنامه‌های شناسایی موسیقی نیست. اگر در هنگام مشاهده ویدیوی یک کاربر دیگر از آهنگ آن خوشتان آمد، آیکون Vinyl Record در سمت راست بخش پایینی را لمس کنید.  در این هنگام TikTok اسم آهنگ را به نمایش می‌گذارد. علاوه بر نمایش نام آهنگ، ویدیوهایی که با این آهنگ ساخته شده‌اند را نیز می‌توانید ببینید. می‌توانید در این صفحه گزینه Use this record را لمس کنید و سپس به ضبط ویدیوی خود برای تیک تاک مشغول شوید تا این آهنگ به آن اضافه شود.

چگونه در تیک تاک کلیپ دابسمش بسازیم؟

تیک تاک به علت ویدیوهای دابسمش و لب خوانی محبوبیت زیادی در بین کاربران دارد. اگر به دنبال ساخت کلیپ دابسمش خود در برنامه TikTok باشید، احتمالا برای هماهنگ کردن ویدیو با کلمات دچار مشکل می‌شوید.  برای ساخت ویدیوهای دابسمش در تیک تاک می‌توانید از ابزارهای ویرایش موجود در این اپلیکیشن استفاده کنید. پس از ضبط ویدیو، گزینه Trim را لمس کنید. پس از آن، اسلایدر موجود در بخش پایینی صفحه را به گونه‌ای تنظیم کنید که در تایم مورد نظر، پخش آهنگ شروع شود.

چگونه در تیک تاک دوئت کنیم؟

در برنامه TikTok می‌توانید با کاربران دیگر بدون توجه به محل زندگی آن‌ها، دوئت کنید. برای دوئت در تیک تاک باید ویدیویی که اول می‌خواهید استفاده شود، انتخاب کنید.  به جای ضبط ویدیوهای مختلف و جداگانه، می‌توانید به منو اشتراک بروید و در اینجا، گزینه دوئت را لمس کنید. در این بخش می‌توانید یک ویدیو را در کنار فیلمی که انتخاب کرده‌اید، ضبط کنید.

چگونه کد QR تیک تاک خود را پیدا کنیم؟

زمانی که حساب تیک تاک می‌سازید، یک کد QR تولید می‌شود که مربوط به اکانت شماست. برای دسترسی به این کد، در صفحه پروفایل خود گزینه مربعی شکل در سمت راست بخش بالایی را انتخاب کنید.  در اینجا می‌توانید کد QR تیک تاک خود را ذخیره و یا کد QR کاربران دیگر را اسکن کنید.

دانلود تیک تاک TikTok | و تیک تاک لایت برای اندروید و iOS

برای دانلود نسخه اندروید تیک تاک می‌توانید از لینک پایین به گوگل پلی بروید. تیک تاک فارسی وجود خارجی ندارد و بایستی در صورت اضافه شدن زبان فارسی به طور رسمی از داخل برنامه آن را فارسی کنید.  برای دانلود نسخه آیفون iOS تیک تاک آن را از اپ استور اپل دانلود کنید. تیک تاک لایت برای آیفون و سیستم عامل iOS عرضه نشده و صرفا تیک تاک لایت  اندروید عرضه شده است .

 اگر از کاربران تیک تاک هستید فکر می‌کنم تمام نکات استفاده از تیک تاک البته به جز را برای راحتی شما در این مطلب آورده‌ایم اما اگر همچنان سوال یا مشکلی دارید می‌توانید آن را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منابع:

socceleb.com

social-viral.com

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا