طراحی و سئو وب سایت

چگونه می توان بهترین تحقیق در مورد تحلیل کلمات کلیدی را به دست آورد

شما می دانید که باید کمی تحقیق در مورد تحلیل کلمات کلیدی انجام دهید ، اما مطمئن نیستید که چگونه این کار را انجام دهید. آیا به سادگی بیشترین عبارات جستجو شده را انتخاب می کنید؟ آیا از Google AdWords استفاده می کنید؟ آیا باید از کلمات کلیدی مشابه رقبا استفاده کنید؟ آیا وقت آن رسیده است که این وظیفه را به شخصی واگذار کنیم که بتواند آن را بهتر انجام دهد؟ همه سوالات عالی ، و در اینجا چند پاسخ به همان اندازه عالی وجود دارد!

آیا باید تحقیق کلمات کلیدی خود را انجام دهید؟

اگر قادر هستید و به طور قطع وقت و منابع لازم برای این کار را دارید! این یک ابزار عالی برای تملک است. توانایی مکان یابی و استفاده از بازارهای کلمات کلیدی محروم و دانستن اینکه با آنها چه کار کنید. ابزارهای زیادی وجود دارد که می تواند به صورت خودکار روند کار را کمک کند ، اما در پایان ، شما به کوهی از گزینه های کلمات کلیدی نگاه خواهید کرد و باید بدانید که یک کلمه کلیدی امیدوار کننده چیست و در حال حاضر هدف گذاری آن دشوار است. این با زمان و تجربه همراه است.

آیا باید کاملاً به ابزار اعتماد کنید؟

نه ابزارها فقط فراداده را برمی گردانند. شما باید ذهن انسان را در آن بکار بگیرید تا ببینید آیا برای شما مناسب است یا خیر. این به شما کمک می کند تا گزینه های عظیمی به دست بیاورید ، اما در پایان ، شما باید با دانستن جایگاه یا بازار خود ، عقل سلیم را اعمال کنید تا تعیین کنید که آیا برای سایت ، محتوا یا سایر کاربردهای بازاریابی شما مناسب است.

آیا می توانید تحقیق تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی خود را برون سپاری کنید؟

بله ، و اگر متوجه شدید که بی تجربه هستید ، گم شده اید یا خیلی مشغول هستید ، این ممکن است بهترین گزینه شما باشد. به نتایج بهتر و سریع تری خواهید رسید و آماده استفاده از آنها در بازاریابی خود در مدت زمان بسیار کوتاهی خواهید بود. مراقب برون سپاری باشید. اطمینان حاصل کنید که خدمات تحقیق در مورد کلمات کلیدی می دانند در مورد چه چیزی صحبت می کنند و می توانند تعدادی گزینه کلمه کلیدی را با قیمت مناسب ارائه دهند.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا