ساختمان و مسکن

کاستا بلانکا انرژی خورشیدی دارد

مورسیا در خصوص انرژی خورشیدی برای خصوصیات محلی در اسپانیا گام های چشمگیری داشته است. بولاس ، یک شهر کوچک در منطقه مورسیا ، برای دستیابی به انرژی تجدید پذیر در مسیر انرژی خورشیدی اقداماتی انجام داده است. این انرژی میزان انتشار دی اکسید کربن را بیش از شش هزار تن در سال کاهش می دهد ، که این امر باعث می شود نیازهای سازگار تعیین شده توسط پروتکل کیوتو باشد. گزارشی از ال موندو ، مزارع Gehrlicher Solar بیش از 40٪ از انرژی مورد نیاز کلیه خواص در منطقه را تأمین می کند.

شراب بیشتر در بولاها در منطقه یافت می شود اما اکنون انرژی خورشیدی در نظر عموم پیشتاز است. بزرگترین مزیت این انرژی این است که بخشی از انرژی تولید شده توسط پنل های خورشیدی توسط ایستگاه آب محلی برای آبیاری به نزدیکی جاده استفاده می شود. پنل های خورشیدی بسیار مولد است و فقط 30 درصد از مصرف برق کارخانه را مصرف می کند. زمینی که پنل های خورشیدی در آن قرار دارد ، تا حدودی متعلق به مقامات محلی و مالکان زمین است.

باد محبوب ترین منبع انرژی تجدید پذیر برای دارایی در اسپانیا بوده و مزارع بادی در مناطق در حال رشد زمین در شمال اسپانیا نصب شده اند. عجیب است که با وجود این واقعیت که بسیاری از مناطق اسپانیا سالانه ساعات بیشتری از خورشید را نسبت به اروپای شمالی دریافت می کنند ، این نوع انرژی ، انرژی خورشیدی ، به منبع پایدار انرژی سازگار با محیط زیست تبدیل شد.

Gehrlicher Solar سود خود را از میدان خورشیدی در یک کارگاه آموزشی خورشیدی سرمایه گذاری کرده است و بسیاری از امکانات آشپزخانه در فضای باز با انرژی خورشیدی وجود دارد که عموم مردم می توانند برای پیاده روی بروند. این امکانات پخت و پز می توانند یک لیتر آب را در عرض چند دقیقه بجوشانند.

جک دن

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا