طراحی و سئو وب سایت

کجابی چگونه تجارت آنلاین من را بهبود می بخشد؟

کجابی چگونه تجارت آنلاین من را بهبود می بخشد؟

صفحه فرود شما اولین و گاهی اوقات تنها فرصت شما برای جلب توجه مشتریان بالقوه و گزارش درمورد ارزش محصول شما برای آنها است. چند صفحه فرود ایجاد کرده اید؟ فکر می کنید اندی جنکینز چند صفحه فرود ایجاد کرده است؟ کجابی توسط اندی و تیم ایجاد شده است تا کار آنها راحت تر شود. برای ایجاد صفحات فرود فقط به صورت خودکار. نیازی به ارسال و ارسال ایمیل با طراح وب خود برای تعیین دقیقاً شکل صفحه فرود نیست. دیگر جلسات اواخر شب Google برای یافتن یک الگوی کامل وب سایت وجود ندارد. فقط نشان دهید و کلیک کنید و آنچه را که مفید است ایجاد کنید. کجابه این قدرت را به شما می دهد. وقت خود را صرف کارهای مهم کنید. بازاریابی و ایجاد محصولات جدید برای رفع نیازهای مشتریان خود.

چه چیزی موفقیت موفقیت محصول را تشکیل می دهد؟ چقدر ارزش پیگیری فرمول راه اندازی را دارد که در بزرگترین راه اندازی محصولات اینترنتی در تاریخ اخیر استفاده شده است؟ فکر کنید چند ساعت برای استفاده در روند خلاقیت صرفه جویی می شود؟ نیازی به اختراع مجدد چرخ نیست. کجابی به شما این قدرت را می دهد تا آن را با بزرگسالان (و دختران) دنیای بازاریابی آنلاین مخلوط کنید. برابر زمین بازی است. این انقلابی در نحوه ایجاد ، راه اندازی و مدیریت آنلاین محصولات مردم ایجاد خواهد کرد.

پول در لیست است! فوراً صفحات فشرده با تبدیل بالا ایجاد کنید که به طور م informationثر اطلاعات مشتری را جذب می کند و به شما این امکان را می دهد که به آنها ارزش دهید. برای نشان دادن کیفیت خدمات و محصولات خود. و یک رابطه طولانی و سودمند متقابل با مشتری خود شروع کنید. کجابی این رابطه را تسهیل می کند.

از اطلاعات شخصی مشتریان ارزشمند خود محافظت کنید و با سایت های عضویت سریع و مطمئن از مالکیت معنوی محافظت کنید. اطمینان حاصل کنید که مشتریان قادر به دریافت به روزرسانی دقیق و به موقع از هرگونه بهبود محصول هستند. به آنها اجازه دهید به فناوری امنیتی داخلی اعتماد کنند و با اطمینان محصولات آنلاین را خریداری کنند.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا