دنیای وب

0MLM Review – آیا 0MLM یک شرکت بازاریابی شبکه ای خوبی است؟

خسته شده اید از اینکه می گویند به 0MLM علاقه مند هستند اما اقدامی نمی کنند؟

امثال 22:29 آیا مردی کوشا در کار خود دیده اید؟ او مقابل شاهان می ایستد. در مقابل مردان فاسد نمی ایستد.

هنگام اجرای یک پرونده 0 میلی لیتر برخورد با کیکرهای تایر ، این می تواند یک اتلاف باشد. ساختن یک تجارت سودآور واقعاً دشوار است در حالی که تمام انتظاراتی که با آن روبرو هستید انگیزه موفقیت را ندارد. آیا می خواهید ساختمان را ادامه دهید 0 میلی لیتر با این نوع رد شدن سروکار دارید؟ اگر این کار را نکنید ، این مقاله مناسب شما است.

تئوری پشت 0MLM چیست؟

نظریه 0MLM بسیار قوی است. روی 5 ستون اصلی متمرکز شده است. این ستون ها عبارتند از:

1. اطمینان حاصل کنید که سیگار را ترک نکنید.

2. دسترسی به اشتراک ها را تسهیل کنید.

3. اطمینان حاصل کنید که همه افراد درآمد کسب می کنند.

4- هیچ کس به کمک شما نیازی ندارد.

5. فروش عالی.

این ستون ها ستون های مهم یک شرکت موفق MLM هستند و 0MLM قبلاً در توضیح نظریه خود و پیگیری آن کار بزرگی انجام داده است. با مراجعه به بخش تئوری در وب سایت اصلی شرکت می توانید نظریه دقیق را مشاهده کنید. هر توزیع کننده ای که پیروی از این نظریه را انتخاب کند ، موفقیت را مشاهده خواهد کرد!

کمی درباره 0mlM و نحوه عملکرد آن

0MLM یک رویکرد بازاریابی وابسته به حق رای دادن است که در ژوئیه 2011 راه اندازی شده است. 0MLM به شما 25 دلار جایزه خوش آمدید برای ثبت نام می دهد. دفتر مرکزی این شرکت در انگلستان است ، DMCubes دارای سیستم 0MLM است.

به عنوان یک عضو 0MLM ، 5 سایت ، دامنه و میزبان داخلی دریافت می کنید ، پنج بخش مختلف را به بازار عرضه می کند. این بخشها سایت دوست یابی ، سایت کوپن ، سایت ترفندهای جادویی ، سایت تأمین مالی و سایت بازی ها هستند.

1 سایت دوست یابی یک سایت دوست یابی آنلاین است که هزینه کلیک را به شما پرداخت می کند.

2 سایت کوپن نوعی سایت “Groupon” است که به شما امکان می دهد معاملات عالی را بصورت آنلاین دریافت کنید.

3 سایت Magic Tricks متعلق به 0MLM است و یکی از وب سایت های برتر جهان برای جادوگری است.

4 وب سایت Finance یک ماشین حساب مالی برای مقایسه پرداخت وام ، وام و کارت اعتباری است. تبلیغات در این بخش بسیار پردرآمد است و می تواند در هر کلیک 5 دلار باشد.

5 سایت بازی ، سایتی است که در آن می توانید با پول به صورت آنلاین پوکر بازی کنید.

اعضا می توانند برای به دست آوردن بازدید از موتور جستجو به سایت بازاریابی 0MLM خود ، فیلم و مقاله اضافه کنند.

روند ثبت نام 0MLM

0MLM یک شرکت MLM کاملاً رایگان برای عضویت است و شما می توانید از طریق صفحه حامی خود ، برای فروشندگی ثبت نام کنید. اعضای 0MLM دارای 5 سطح عمیق هستند و هر یک از اعضا درصدی از فروش محصولات دیجیتال ، ترافیک شرکت های وابسته و تبلیغات در سایت های خود را کسب می کنند.

آنچه برای موفقیت با 0MLM لازم است

کتاب مقدس در آغاز می گوید امثال 22:29“آیا شما یک مرد سخت کوش را در کار خود دیده اید؟” ما باید صاحبان مشاغل 0MLM کوشا باشیم. سه زمینه برای تلاش وجود دارد: توسعه ، تولید ترافیک و اتصال. در اینجا نحوه توسعه هر یک آورده شده است.

برای افزایش مهارت های رشد خود ، به دنبال دانش باشید که ذهن شما را تازه کند. شما مهارت های عاقلانه خود را در حین آموزش خود در زمینه پیشرفت از طریق جستجوی دانش ، تیز می کنید. اطمینان حاصل کنید که از یک رهبر خوب پیروی می کنید که به شما آموزش می دهد و فقط شما را سرگرم نمی کند. این امر منجر به افزایش تولید ترافیک می شود.

همانطور که دانش خود را برای تولید ترافیک خود افزایش می دهید ، می توانید مجموعه مهارت های ترافیک خود را تنظیم کنید. وقتی می فهمید چگونه ترافیک حرکت می کند ، می توانید تصویری بزرگتر از بازاریابی بدست آورید و این به شما امکان می دهد از بسیاری از منابع رایگان ترافیک استفاده کنید. این منجر به توسعه روابط می شود.

وقتی ارتباطات زیادی دارید ، می توانید زندگی آنلاین و تمام وقت سالم را به خصوص با شرکت 0MLM خود بدست آورید. شما باید در برقراری ارتباط با هدف خود عالی باشید. این لزوماً به این معنی نیست که شما باید از تلفن استفاده کنید ، بلکه باید به شما آموزش داده و با دقت توضیح داده شود. این سه مجموعه مهارت مهم است که اگر می خواهید یک تجارت موفق 0MLM را راه اندازی کنید باید آنها را ایجاد کنید.

هنگامی که در افزایش این سه مجموعه مهارت کوشا هستید ، می توانید انتظار داشته باشید که تجارت 0MLM شما به صورت آنلاین رونق یابد. اگر می خواهید در مورد چگونگی استفاده از کتاب مقدس برای ایجاد تجارت 0MLM خود به صورت آنلاین بیاموزید ، برای آموزش رایگان بازاریابی در شبکه های اجتماعی جذاب و مغناطیسی بر اساس کتاب مقدس ، روی عبارت برجسته زیر کلیک کنید!

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا