10 اپلیکیشن و بازی برای طرفداران سرسخت هری پاتر

اگر از علاقه مندان به سری بازی های هری پاتر هستید این مقاله را به هیچ وجه از دست ندهید زیرا در این مقاله 10 اپلیکیشن و بازی برتر متمرکز بر هری پاتر را به شما معرفی می کنیم.

هری پاتر پدیده ای جهانی است که اگرچه در خانه ای کوچک در گوشه یکی از محله های انگلستان نوشته شده است، اما توانسته طرفداران و دوستداران زیادی در سراسر جهان پیدا کند. البته هیچ کتاب و فیلم هری پاتر وجود ندارد، اما فرنچایزها هنوز وجود دارند و هنوز هم کاربران زیادی هستند که به آنها علاقه دارند و با عشق آنها را دنبال می کنند.

چه به دنبال یک اپلیکیشن خوب، سرگرم کننده و جذاب برای آزمایش هوش جادویی خود باشید و چه به دنبال یک بازی هیجان انگیز باشید که شما را به دنیای جادوگری ببرد، دنیای هری پاتر همه چیز را برای شما فراهم کرده است و ما در این مقاله 10 اپلیکیشن را ارائه خواهیم کرد. بهترین بازی با تمرکز بر این سری. این 10 برنامه و بازی شامل موارد زیر است:

  1. هری پاتر: جادوگران متحد می شوند
  2. طلسم
  3. لگو هری پاتر
  4. هری پاتر: پازل ها و طلسم ها
  5. هری پاتر: آقای هاگوارتز.
  6. پاترزون
  7. کلاه مرتب سازی
  8. تست جادوگر هری پاتر
  9. تست الهام گرفته از هری پاتر
  10. هری پاتر آمینو

1. هری پاتر: جادوگران متحد می شوند

برنامه بازی هری پاتر

ما لیست خود را با Wizards Unite شروع می کنیم. یک بازی واقعیت افزوده که توسط همان توسعه دهندگان معروف Pokémon Go طراحی و منتشر شده است. این بازی داستان چندین سال پس از داستان های سری اصلی هری پاتر را روایت می کند که در آن یک فاجعه دنیای جادوگری را به ورطه نابودی فرو می برد. در اثر این فاجعه، تمام وسایل جادویی، افراد، موجودات و حتی خاطرات جادویی وارد دنیای موش ها می شود. (اگر از طرفداران سریال های هری پاتر هستید، معنی کلمه “به یاد ماندنی” را متوجه خواهید شد).

تنها کاری که باید انجام دهید این است که همه این موجودات، افراد و جادوهایی که در اطراف شما پراکنده شده اند را جمع آوری کنید. در این بین باید با جادوی سیاه و خطرناک مبارزه کنید و در چالش های خطرناک و هیجان انگیز زیادی شرکت کنید که می توانند ساعت ها شما را به چالش بکشند.

این بازی بسیار اعتیاد آور، هیجان انگیز و سرگرم کننده است، مخصوصا برای کسانی که تمام قسمت های هری پاتر را تماشا کرده اند و می دانند که اگر دنیای جادو با دنیای موش ها ادغام شود، چه اتفاقی می افتد.

10 اپلیکیشن و بازی برای طرفداران سرسخت هری پاتر

10 اپلیکیشن و بازی برای طرفداران سرسخت هری پاتر

2. طلسم

برنامه بازی هری پاتر

اسپل همانطور که از نامش پیداست یکی از اپلیکیشن هایی است که تمام طلسم ها و طلسم هایی را که در دنیای هری پاتر دیده ایم، دارد. همه چیز از Alohomora گرفته تا Wingardium Leviosa در این برنامه فهرست شده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که ببینید هر طلسم چه کاری انجام می دهد، چه چیزی را نشان می دهد و چه زمانی برای اولین بار به آن اشاره شد.

می توانید لیست ها را فیلتر کنید. به عنوان مثال، طلسم مورد علاقه خود را برجسته کنید و حتی دستگاه خود را تکان دهید تا یک طلسم تصادفی باز شود. اگر برای این چالش آماده هستید و فکر می کنید آنقدر دانش جادویی دارید که می توانید تست های چالش برانگیز این برنامه سرگرم کننده را انجام دهید، توصیه می شود این برنامه را امتحان کنید.

10 اپلیکیشن و بازی برای طرفداران سرسخت هری پاتر

3. لگو هری پاتر 1 تا 4 و 5 تا 7 سال

برنامه بازی هری پاتر

بازی های لگو بسیار پرطرفدار هستند و به دلیل اینکه بسیار سرگرم کننده و جالب هستند در بین کاربران و گیمرها معروف و محبوب هستند. این دو بازی محبوب هری پاتر نیز از این قاعده مستثنی نیستند و فوق العاده جذاب و لذت بخش هستند. تنها کاری که می توانید در این بازی انجام دهید این است که به اطراف بروید و دنیای شگفت انگیزی را که در آن هستید کشف کنید. به عنوان مثال، تمام کارهای هیجان انگیزی را که دوست دارید در حین تماشای فیلم های هری پاتر انجام دهید، مانند کوویدیک یا حتی نبرد با لرد ولدمورت در همان نمای سه بعدی لگو جذاب.

این بازی ها مملو از اتفاقات جالب و هیجان انگیزی هستند که برای تجربه آنها باید زمان و علاقه کافی داشته باشید. هاگوارتز، خیابان دیاگون، هاگزمید و بسیار بزرگ هستند و می توانید ساعت ها پیاده روی کنید و چیزهای شگفت انگیزی را کشف کنید. همه اینها به شما کمک می کند تا مجموعه ها و شخصیت های جذاب را در کنار هم جمع کنید و داشته باشید.

یکی از معایب این دو بازی پولی بودن آنهاست و متاسفانه نمی توانید آنها را مجانی زندگی کنید. اما مطمئن باشید اگر از گشت و گذار در دنیای هری پاتر لذت می برید، این بازی می تواند تجربه ای عالی را برای شما به ارمغان بیاورد.

10 اپلیکیشن و بازی برای طرفداران سرسخت هری پاتر

فایل apk را دانلود کنید

4. هری پاتر: پازل ها و طلسم ها

برنامه بازی هری پاتر

بازی های پازل و جادو توسط Zinga ساخته شده است که یکی از توسعه دهندگان خبره در زمینه بازی های موبایل است و عناوین بسیار خوبی را در لیست خود دارد. بنابراین از این به بعد می توان حدس زد که این بازی بسیار اعتیاد آور و جالب خواهد بود. سبک بازی شبیه به بازی سه است، اما دنیای هری پاتر به آن متصل است، به این معنی که شما با شکلات های قورباغه، ترول ها و حتی تخم های اژدها روبرو خواهید شد.

اگر با یک قسمت چالش برانگیز و دشوار مواجه شدید، می توانید از طلسم های معروف دنیای هری پاتر برای غلبه بر موانع استفاده کنید. برای مثال Wingardium Leviosa به اشیاء مزاحم پرنده مانند حشرات اجازه می دهد تا از سر راه شما خارج شوند و بتوانید ادامه دهید. همچنین می توانید کارت هایی با وسایل دست ساز، مکان های جادویی و شگفتی های دنیای جادویی هری پاتر جمع آوری کنید. همانطور که به جلو می روید، با بسیاری از رویدادهای هیجان انگیز در دنیای هری پاتر روبرو خواهید شد که می تواند خاطرات خوش دهه گذشته شما را تداعی کند.

10 اپلیکیشن و بازی برای طرفداران سرسخت هری پاتر

10 اپلیکیشن و بازی برای طرفداران سرسخت هری پاتر

5. هری پاتر: راز هاگوارتز

برنامه بازی هری پاتر

در بازی The Mystery of Hogwarts شما در نقش یک دانش آموز در مدرسه معروف هاگوارتز بازی خواهید کرد. در این مدرسه می توانید شخصیت خود را شخصی سازی کنید، به یکی از چهار دسته موجود در مدرسه بپیوندید، طلسم ها و نحوه استفاده از آنها را یاد بگیرید، حیوان خانگی داشته باشید و بسیاری چیزهای خوب دیگر. در این بین با چهره های معروفی مانند دامبلدور، پروفسور اسنیپ و دیگرانی روبرو خواهید شد که در این راه به شما کمک خواهند کرد.

تنها کاری که باید در این دنیای شگفت انگیز انجام دهید این است که راز پشت دخمه لعنتی را بیابید و به دنبال برادر گمشده خود بگردید. همانطور که سال های مدرسه را یکی پس از دیگری پشت سر می گذارید، باید تصمیمات عاقلانه ای بگیرید زیرا با پیشرفت بازی آینده شما را تعیین می کنند. بنابراین باید با دقت فراوان به سراغ مشاغل مختلف بروید.

10 اپلیکیشن و بازی برای طرفداران سرسخت هری پاتر

10 اپلیکیشن و بازی برای طرفداران سرسخت هری پاتر

6. پاترزون

برنامه بازی هری پاتر

Potter Zone یا Potter Zone یکی از بازی های رسمی دنیای هری پاتر نیست، اما به دلیل حس خاص و تجربه آشنایی که در طول بازی برای شما به ارمغان می آورد، این یکی از بازی هایی است که در این لیست قرار گرفته است.

اولین باری که برنامه را راه اندازی می کنید، در یکی از گروه های هدر معروف گروه بندی قرار می گیرید. سپس می توانید شخصیت جادویی خود را متناسب با گروه خود و همچنین مواردی که جمع آوری می کنید سفارشی کنید. به علاوه در این بازی امکان انجام بازی های کوتاه و حتی تیراندازی با فیلترهای جادویی نیز وجود دارد.

اگر برای شما مناسب نیست، باید بدانید که حتی می توانید روزنامه ها و اخبار نوشته شده توسط افراد مختلف را بخوانید، نظرات خود را ارسال کنید و با طرفداران هری پاتر صحبت کنید. به اتاق خود بازگردید و با افراد دیگری در یکی از چهار گروه ملاقات کنید. در مورد این تقسیم بندی نهایی صحبت کنید.

10 اپلیکیشن و بازی برای طرفداران سرسخت هری پاتر

7. سرپوش مرتب سازی

برنامه بازی هری پاتر

کلاه گروه بندی در واقع همان کلاه سیاهی است که وقتی هری پاتر به مدرسه هاگوارتز رفت روی میز گذاشته شد تا آنها را در گروه های مختلف طبقه بندی کند و نام آنها را بخواند. هر کسی که به هاگوارتز می‌پیوندد می‌خواهد بداند که به کدام گروه می‌پیوندد. گریفیندور، اسلیترین، هافلپاف و ریونکلا نام این چهار گروه هستند و کلاه گروه بندی در این اپلیکیشن شما را در یکی از آنها دسته بندی می کند.

وقتی این اتفاق می‌افتد، تازه شروع می‌شود، زیرا کارهای سرگرم‌کننده زیادی برای انجام دادن وجود دارد که می‌توانند ساعت‌ها وقت شما را بگیرند. در این اپلیکیشن می توانید تست های جالبی انجام دهید، پیشنهادات روزانه دریافت کنید، گواهینامه های مختلف با موضوع هاگوارتز و بسیاری چیزهای جالب دیگر را بیابید.

10 اپلیکیشن و بازی برای طرفداران سرسخت هری پاتر10 اپلیکیشن و بازی برای طرفداران سرسخت هری پاتر

8. تست جادوگر هری پاتر

برنامه بازی هری پاتر

Wizard Quiz یکی از جذاب ترین اپلیکیشن ها برای علاقه مندان به بازی های هری پاتر است که دانش و اطلاعات شما را در مورد دنیای هری پاتر به چالش می کشد. این برنامه اندرویدی از شما سوالاتی می پرسد که برای پاسخ دادن به هر هفت کتاب هری پاتر، از جمله انواع مختلف عصای جادویی و طلسم، باید تسلط داشته باشید.

صداها سوالات مختلفی وجود دارد که باید به آنها پاسخ دهید تا اصلاً خسته نشوید. حتی می توانید با انجام کارهای مختلف سوالات بیشتری بپرسید و پاسخ دهید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به این سوالات سریع پاسخ دهید تا امتیاز بیشتری کسب کنید. همچنین یک داشبورد وجود دارد که می توانید امتیاز خود را با سایر کاربران در سراسر جهان مقایسه کنید.

10 اپلیکیشن و بازی برای طرفداران سرسخت هری پاتر

10 اپلیکیشن و بازی برای طرفداران سرسخت هری پاتر

9 تستی با الهام از هری پاتر

برنامه بازی هری پاتر

به نهمین اپلیکیشن هری پاتر رسیدیم که اگر کاربر گوشی اپل هستید می توانید آن را امتحان کنید. این یک بازی بسیار جذاب برای طرفداران هری پاتر است که اگرچه غیررسمی است، اما به محض شروع آن دارای رابط کاربری مشابه آثار مکتب هاگوارتز است.

در این بازی کاربر با بیش از 1000 سوال روبرو خواهد شد و باید با شناختی که از هری پاتر و دنیای جادویی اش دارد به آنها پاسخ دهد. اگر فکر می کنید تمام اطلاعات مربوط به دنیای هری پاتر را می دانید، پیشنهاد می کنیم این اپلیکیشن را نصب کنید و ببینید آیا می توانید به تمام سوالات پاسخ دهید یا خیر.

برنامه بازی هری پاتر

17. هری پاتر آمینو

برنامه بازی هری پاتر

اگر به دنبال اپلیکیشنی هستید که به شما امکان ارتباط و چت با کاربران و طرفداران دنیای هری پاتر را بدهد، آمینو یکی از این اپلیکیشن هاست. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که برنامه را راه اندازی کنید و با ایجاد یک حساب کاربری با دوستان خود صحبت کنید.

در این اپلیکیشن می توانید آثار هنری و داستان های مختلف از دنیای هری پاتر را آپلود کرده و با سایر کاربران به اشتراک بگذارید. در این برنامه شما همچنین می توانید در آزمون های مختلف شرکت کنید که دانش شما را به چالش می کشد.

10 اپلیکیشن و بازی برای طرفداران سرسخت هری پاتر

10 اپلیکیشن و بازی برای طرفداران سرسخت هری پاتر

منبع: بهره ببرید

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا