دنیای وب

10 دلیل برتر برای فرسودگی شغلی بازاریابی اینترنتی

برخی از دلایل خستگی چیست؟

افراد به دلایل مختلف از خستگی رنج می برند. بعضی از آنها عواملی متداول هستند که بسیاری از مردم از آن رنج می برند ، در حالی که برخی دیگر از آنها نیستند. در اینجا برخی از دلایل رایج ذکر شده است.

برای برخی ، بیش از یکی از این دلایل می تواند صاحبان مشاغل را در همان زمان یا تقریباً تحت تأثیر قرار دهد. این می تواند تجارت را به خطر بیندازد و برای بهبودی به زمان نیاز دارد.

بیایید سعی کنیم از ابتدا از این دامهای مشترک جلوگیری کنیم. اگر قبلاً این موارد را در خود و تجارت خود مشاهده می کنید ، زمان آن است که برخی تغییرات را اعمال کنید.

1) اقدام اشتباه

این شایعترین علت فرسودگی شغلی است که اغلب منجر به شکست می شود. اگر در یک کار اشتباه هستید ، کارهایی را انجام می دهید که از آنها متنفرید یا از تلاش برای کار در شغل خود می ترسید ، پس احتمالاً در یک کار اشتباه هستید. این به این معنی نیست که بازنده هستید. این به معنای ساده این است که شما نتوانستید یک مدل تجاری یا کسب و کار ایجاد کنید که مورد پسند شما باشد.

زندگی خیلی کوتاه است. از کاری که می کنید لذت ببرید!

وقتی از کاری که به صورت آنلاین انجام می دهید متنفر هستید و مجبورید خود را مجبور به انجام آن کنید ، تفاوتی با داشتن یک کار منظم در بیرون از خانه ندارد. من برای فرار از مسابقه موش شغلی آنلاین شدم. شغلی ایجاد نکنید که به نظر شما مانند هر شغل دیگری باشد!

2) ایستادن غلط

یکی دیگر از دلایل عمده فرسودگی شغلی قرار گرفتن در مکان نامناسب است. شما ممکن است مدل تجاری مناسبی مانند بازاریابی شرکت های وابسته یا وبلاگ طاقچه ای را که در آن محصولات می فروشید ، انتخاب کرده باشید ، اما اگر در مکانی باشد که چندان مورد پسند شما نباشد ، احتمال دارد که بیش از حد خسته شوید ، ناامید شوید ، یا فقط آن را رها کنید!

هرگز مکان مناسبی را انتخاب نکنید زیرا فکر می کنید می تواند درآمد کسب کند یا اینکه شخص دیگری در آن درآمد کسب می کند. اگر این مورد شما نیست ، پس باید از آن اجتناب کنید. در عوض ، به مکانی که دوست دارید فکر کنید و روش هایی را پیدا کنید که چگونه می توانید درآمد کسب کنید و از آن درآمد کسب کنید.

برخی می گویند اشتیاق توجه به کار نیست ، اما من می گویم ، اگر کاری که انجام می دهید به نتیجه نرسد ، احتمالاً باید اشتیاق خود را در نظر بگیرید. چیزی که شما را روز به روز ادامه می دهد.

3) دانش ناکافی

این می تواند ناامید کننده و طاقت فرسا باشد. شما می دانید که بیشتر قطعات موجود در این معمای بازاریابی اینترنتی را دارید ، اما به دلایلی نمی توانید همه آنها را کنار هم قرار دهید. شما حتی بازاریاب های مورد علاقه خود را تماشا می کنید تا ببینید چه کاری انجام می دهند ، اما باز هم کلیک نیست.

چه غلطی می کنی؟ ممکن است هیچ اشتباهی انجام ندهید. شما به سادگی ممکن است کارهای کافی را انجام ندهید.

واقعاً دشوار است که بتوان موارد درست را تشخیص داد. یک راه کاهش فعالیت های بیشتر است. برای چیزهایی هدف قرار دهید تا آنها را به یک عادت تبدیل کند.

هنگامی که آنها را کاهش دهید ، به شما کمک می کند تا از “سندرم بدن براق جدید” جلوگیری کنید. این موضوعی است که بسیاری از کارآفرینان را به صورت آنلاین تحت تأثیر قرار می دهد – ما همیشه احساس می کنیم باید بیشتر از جدیدترین و بزرگترین فناوری بیشتر بدانیم ، نه اینکه به آنچه در واقع انجام می دهیم پایبند باشیم – کاری که در حال حاضر برای ما مفید است.

مطمئناً ، شما می خواهید در برخی از زمان ها مهارت و دانش خود را گسترش دهید ، اما در ابتدا فقط می توانید روی یک منطقه محدود تمرکز کنید. اگر هنوز متوجه این موضوع نشده اید ، پس از اطلاعات محصول امیدوار نیستید که اطلاعات محصول را ادامه دهید. تمرکز کنید و در نهایت احساس خواهید کرد که همه چیز به جای خود حرکت می کند.

البته اگر واقعاً در تلاش هستید ، همیشه می توانید یک مربی برای شروع کار خود استخدام کنید (تا آنجا که می توانید) یا حتی یک دستیار مجازی برای کمک به شما در بدست آوردن همه اینها.

این یکی از زمینه هایی است که از تجربه شخصی به یاد می آورم. آنقدر طاقت فرسا بود ، فکر کردم هرگز بهبود نخواهم یافت. آن زمان بود که شروع به کوچک سازی و تمرکز بر روی یک یا دو حوزه از کار خود کردم تا بتوانم پیشرفت کنم. من در کار و عامل اعتماد خود یک دنیا تفاوت ایجاد کرده ام.

4) هیچ سیستمی وجود ندارد

بسیاری از صاحبان مشاغل موفق با این موضوع موافق هستند

“سیستم ها کار می کنند و مردم از کار می افتند”

استاد راهنمای من احساس بسیار شدیدی در این باره می کند و افرادی که از روش های او پیروی می کنند موافقت خواهند کرد که اولین بار است که پس از روش های مختلف به صورت آنلاین درآمد کسب می کنند.

ممکن است روی حیله و تزویر باشد. شما حتی حتی مطمئن نیستید که برای کارآیی و کارآیی بیشتر تجارت خود به کدام سیستم نیاز دارید. شما انواع مختلف سیستم ها را در اینترنت جستجو می کنید ، اما نتایجی که می گیرید مقالات دیگری هستند که از شما می خواهند در محل خود قرار دهید!

تنظیم می تواند به سادگی داشتن یک برنامه روزمره باشد. وقتی کارهای مشخصی برای انجام روزمره دارید ، سیستمی ایجاد کنید تا در مدت زمان کوتاهی انجام شود.

مثال ها:

الگوهای ایمیل را تنظیم کنید

به روزرسانی های شبکه های اجتماعی را برنامه ریزی کنید تا در طول روز خاموش شوند ، بنابراین مجبور نیستید هر ساعت چک کنید

برای پست وبلاگ خود برنامه ای تنظیم کنید

برای به روزرسانی پرونده های مالی خود یک تاریخ تعیین کنید

و در صورت تردید ، از سیستم شخص دیگری استفاده کنید که برای بسیاری خوب کار کند. شما خیلی چیزها خواهی آموخت.

5) سعی کنید کارهای زیادی انجام دهید

این قطعاً می تواند خیلی زود منجر به فرسودگی شغلی شود. اگر هنوز در راه اندازی مشاغل آنلاین تازه کار نیستید ، احتمالاً هنوز نمی توانید یک گروه از کارهای روزمره را برون سپاری کنید. در این حالت ، زمان مناسبی است که بتوانید درجای مکان خود ، دقیقاً چه کاری انجام دهید و چه مواردی را می توانید از لیست حذف کنید.

به عنوان مثال ، اگر Keeping up with Facebook کاری برای شما ایجاد نمی کند ، به آن فرصت دهید و روی سایت دیگری تمرکز کنید. اگر Retweet را در توییتر دریافت کنید ، مردم محتوای شما و تجارت شما را به اشتراک می گذارند ، که می تواند مکان بهتری برای صرف وقت شما برای برقراری ارتباط باشد. اگر هیچ یک از اینها نتیجه ای به شما نمی دهد ، بهتر است آن زمان را در یک انجمن ، سایت عضویت یا با یک گروه Mastermind سپری کنید.

اگر به دلیل شبکه های مختلف موجود در شبکه های اجتماعی بیش از حد تحت فشار شبکه های اجتماعی هستید ، می توانید بر روی موارد دلخواه خود تمرکز کنید یا از یک سرویس برتر مانند HootSuite بهره مند شوید تا مدیریت همه آنها از یک مکان آسان شود.

به یاد داشته باشید ، ابتدا روی فعالیت های درآمدزا تمرکز کنید.

اداره مشاغل شخصی خود واقعاً تعادل و دستکاری بسیاری از امور است. بدانید چه عواملی م worksثر است ، چه عواملی م doesn’tثر نیستند و مواردی را که مثر نیستند رد کنید.

همچنین ، کیفیت نتیجه ای را که به دست می آورید به خاطر داشته باشید. به عنوان مثال ، شما ممکن است هزاران دنبال کننده در توییتر داشته باشید و پاسخ های زیادی دریافت کنید ، اما اگر منجر به فروش محصول یا خدمات شما نشود ، آیا بهتر است وقت خود را در آنجا بگذرانید؟

به یاد داشته باشید – وقتی جریان نقدی پایداری دارید ، برون سپاری بهترین راه برای گسترش تجارت خود است. شما به تنهایی قادر به رسیدن به سطح مورد نظر خود نخواهید بود و خسته خواهید شد!

6) استفاده نکردن از توان خود

شاید از خود بپرسید که چگونه این می تواند منجر به فرسودگی شغلی شود. حقیقت این است که ، اگر روی انجام کارهایی تمرکز کنید که در آن مهارت ندارید ، انجام هر کاری و جذب انرژی ذهنی شما بیشتر طول می کشد. اگر در طراحی وب مهارت ندارید ، این کار را نکنید. یا پول را برای برون سپاری یا مبادله کالا با یک طراح وب پس انداز کنید و در ازای آن مهارت های خود را ارائه دهید.

اگر شبکه های اجتماعی قدرت شما نیستند ، تلاش برای تبدیل شدن به یک پروانه اجتماعی را متوقف کنید. شما هنوز هم می توانید اطلاعات مفید را به اشتراک بگذارید و خوب باشید ، اما برای جلب توجه لازم نیست در مورد پست های همه نظر دهید. فقط خود باشید ، مطالب خود را با سایر مطالب عالی به اشتراک بگذارید و بگذارید همین کار را بکنید.

نقاط قوت خود را دریابید و با آنها کار کنید. اگر در طراحی گرافیک یا نوشتن مهارت دارید ، افرادی را که به دنبال آن خدمات هستند ، هدف قرار دهید تا افرادی که به دنبال طراحی وب کامل هستند. اگر در ایجاد انگیزه در دیگران مهارت دارید ، آموزش را در نظر بگیرید تا افراد را متمرکز و با الهام نگه دارد.

به یاد داشته باشید – منطقی تر است که به جای اینکه تمام انرژی خود را صرف کار روی نقاط ضعف خود کنید ، روی نقاط قوت خود کار کنید! بیشتر سرگرم کننده!

7) غیر متخصص

این می تواند همراه با عدم استفاده از توان شما باشد. اگر خدمات زیادی ارائه می دهید و برای انجام وظایف مجبورید از پروژه ای به پروژه دیگر بروید ، پس باید فقط در چند مورد تخصص داشته باشید.

پس از راه اندازی مشاغل خود ، می توانید خدمات بیشتری اضافه کنید ، دستیارانی را استخدام کرده و برخی از کارها را به خارج از کشور واگذار کنید. فعلاً تلاش برای انجام بیش از حد کارهای هم زمان را متوقف کنید. تا زمانی که در آن مناطق مستقر نشوید ، به چند نکته پایبند باشید.

8) تکرار

از طرف دیگر ، انجام کارهای تکراری و کسل کننده می تواند انرژی شما را کاهش دهد و همچنین باعث خستگی شود. (کار را به خاطر بسپارید) اگر کارهای کوچک مستقیمی در هر هفته انجام شود ، ممکن است زمان انجام VA برای انجام آن کارها فرا رسیده باشد.

استفاده از VA برای مواردی که فقط 15-30 دقیقه به طول می انجامد بسیار مناسب است ، اما باعث ناامیدی شما می شود. بیشتر VA ها ساعت به ساعت ارسال می شوند ، اما آنها 10 تا 15 بلوک زمانی را که برای شما انجام می دهند ردیابی می کنند و مطمئن می شوند که شما یک ساعت کار کامل دارید. فقط ممکن است ماهیانه 1 ساعت برای بعضی چیزها بخرید. این باعث می شود که این کار برای شما بسیار مقرون به صرفه باشد و می تواند مانع از انجام کارهای عادی شما شود.

9) برقراری ارتباط راه اشتباه

تعادل قطعاً دشوار است. شما باید با افراد دیگر در صنعت خود ارتباط برقرار کنید و مشتریان و شرکای بالقوه خود را پیدا کنید ، اما اگر زمان زیادی را در آن زمینه سپری کنید ، این امر زمان کسب و کار شما را مصرف می کند. از طرف دیگر ، اگر وقت زیادی برای کار می گذرانید و وقت کافی برای گفتگو با صاحبان مشاغل دیگر ، مربیان یا افرادی که سعی در راه اندازی کسب و کار خود دارند ندارید ، در این صورت ممکن است احساس فرسودگی شغلی کنید زیرا احساس می کنید در این مورد تنها هستید. ماجراجو

یک راه عالی برای شبکه رفتن به رویدادهای زنده است. سرگرم کننده و پرانرژی است. شما چیزهای زیادی خواهید آموخت ، با افراد جدید زیادی ملاقات خواهید کرد ، با دوستان قدیمی ملاقات خواهید کرد – گاهی اوقات این امر مانند یک دیدار خانوادگی از نوعی است. انجام این کار هر سه ماه یک امر مطلوب است. این به شما کمک می کند تا در کار خود انگیزه داشته باشید.

یکی دیگر از موارد مفید شبکه ای که می توانید در آن شرکت کنید ، پیوستن به یک یا دو طراح اصلی مربوط به سطح تخصص شماست. این به شما کمک می کند احساس ارتباط بیشتری داشته باشید و نکات و استراتژی های جدیدی را که برای تجارت شما مفید است یاد بگیرید.

10) سازماندهی نکنید و برنامه ای داشته باشید

این منطقه جایی است که بسیاری از مالکان از کار می افتند. این می تواند منجر به فرسودگی شغلی شود زیرا اگر مدتی را صرف تنظیم برنامه های هفتگی و ماهانه خود نکنید ، در نهایت هر روز وقت خود را هدر می دهید و سعی می کنید بفهمید چه کاری باید انجام دهید. بعد از مدتی ، این شما را ناامید کرده و پیشرفت کمی می کند.

در ابتدای هر ماه یک یا دو ساعت زمان صرف کنید و تصمیم بگیرید که می خواهید برای آن ماه به چه نتیجه ای برسید ، چه این باعث جذب مشتری جدید ، ایجاد لیست ایمیل ، فروش بیشتر یا ساخت یک محصول می شود. اهداف ماهانه خود را تعیین کنید ، سپس آنها را به کارهای هفتگی تقسیم کنید.

در پایان هر روز کاری ، ببینید چه چیزی در برنامه فردا است تا بدانید هر روز چه انتظاری دارید. همچنین عصر روز یکشنبه مدتی را صرف تحقیق در مورد برنامه های هفتگی خود کنید تا بدانید چه برنامه هایی در هفته انجام می شود و مناطقی که باید در آنها تمرکز کنید.

یک عبارت مشترک وجود دارد که می گوید:

مردم برنامه ای برای شکست ندارند و برنامه ریزی هم نمی کنند

یکی از اونها نباش شروع به کار روی برنامه های ماهانه یا هفتگی خود کنید – می توانید چندین ماه قبل این کار را انجام دهید یا حتی یک برنامه سالانه ایجاد کنید. فقط شروع کن.

تمرکز کسب و کار شما می تواند تغییر کند و خوشبختانه شما انعطاف پذیری دارید که در صورت لزوم برنامه را تغییر دهید.

در هر صورت ، شما می خواهید یک برنامه واقع بینانه داشته باشید. این واقعا به شما کمک می کند تا به بهره وری برسید و خستگی را کاهش دهید!

سرانجام

نکات بالا به شما کمک می کند تا درک کنید چه چیزی ممکن است باعث خستگی شما شود. ایجاد یک تجارت به زمان و تلاش نیاز دارد.

اجازه ندهید خودتان را ناامید و تحت فشار قرار دهید اگر همه چیز به سرعت آنطور که می خواهید پیش نمی رود. به سادگی در نظر بگیرید که کجا هستید ، کجا می خواهید باشید و وظایفی که درآمدزا هستند باید ابتدا وقت و تلاش شما را بگیرد. جهت گیری نتایج اصلی است. قطعاً بهتر از اتلاف وقت و ندیدن نتیجه است.

به جلو حرکت کنید ، شما در راه کسب درآمد آنلاین هستید!

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا