10 راه برای استفاده از محصولات دیگران که برای شغل خودتان راه اندازی شده اید

راه اندازی محصول – معدن طلا از دروس بازاریابی آنلاین

اخیراً مقالاتی را در مورد ارسال اسپم و چسباندن به مقاله در مورد اشباع این پرتاب ها در صندوق پست الکترونیکی ما به صورت 24 ساعته نوشتم. اما من همچنین طلای خالص این پرتاب ها را در شکل می دانم

 • آموزش ها ،
 • استراتژی ها،
 • اندیشه ها،
 • طرح ها ،

برای تجارت خود هنگام ایجاد راه اندازی محصول خودتان.

برخی از جدیدترین پرتاب های موفق Traffic Geyser از Frank Kern است. من این مرد را دوست دارم ، او آن را ساده نگه می دارد ، او را به روشی که می گوید می گوید ، و او با استادانه نه تنها به عنوان یک مرد باهوش و آگاه با بازاریابی اینترنتی ، بلکه شخصی را هم مثل شما و من توصیف کرده است.

یکی دیگر از پرتاب های اخیر تهیه کننده جان ریس بود. جان هر 12 ماه یکبار با یک محصول جدید سر خود را بالا می برد و سپس ناپدید می شود و شما مدتی از او نمی شنوید. این همچنین یک استراتژی عالی است زیرا باعث می شود همه تعجب کنند که چه کاری انجام می دهد ، پیش بینی می کند و همیشه با یک استراتژی شگفت انگیز یا ایده پرتاب که همیشه شایسته صبر کردن است به وجود می آید. مردم او را دوست دارند ، از جمله من.

یکی از جدیدترین اظهارات وی در فیلم وی ایجاد و تملک بیشتر املاک و مستغلات شما در اینترنت بود. این قیاس عالی بود که اساساً به معنای “هرچه پیوندهای بیشتری را داشته باشید ، مقالاتی که ایجاد می کنید ، وبلاگهایی که می نویسید و فیلم هایی که آپلود می کنید بیشتر به شما املاک و مستغلات خود را در اینترنت افزایش می دهد.” درست است که بک گراند ها نجت های طلای این صنعت هستند و کسانی که این استراتژی را درک می کنند ، به صورت آنلاین درآمد کسب می کنند. هر وقت چیزی را به صورت آنلاین خلق می کنید ، یک فضای کوچک دیگر در فضای مجازی دارید و زیبایی این امر این است که محدودیتی برای آنچه می توانید وجود ندارد!

در حال حاضر یک محصول عالی با Dan Kennedy به نام Info Riches راه اندازی شده است. این پسر وقتی صحبت از بازاریابی اینترنتی است ، گورو گورو است. اگر Dan Kennedy یک استراتژی ، ایده یا راه اندازی محصول جدید را معرفی کند ، می توانید اطمینان حاصل کنید که هیچ یک متخصص بازاریابی اینترنتی وجود ندارد که دانش ، این دانش آموزان را مشارکت ، تماشا ، مطالعه یا گوش کند.

با این حال ، در اینجا چند روش وجود دارد که می توانید از محصولات افراد دیگر برای بهبود موفقیت در کسب و کار خود استفاده کنید:

 1. چشم و گوش خود را در تالارهای گفتگوی گورو نجوا کنید تا محصولات پریمیوم را آماده کنید تا آماده شوید تماشا کنید ، گوش دهید و یاد بگیرید.
 2. هنگامی که شروع به گرفتن ایمیل های “پیش از راه اندازی” کردید ، یک پوشه را ایجاد و نگه دارید ، این ابزارها هنگامی که آماده تولید محصول خود هستید ، عالی هستند.
 3. اگر می توانید به عنوان یک شرکت تابعه راه اندازی شوید ، من آن را برای درک صحیح روند و آماده سازی یک راه اندازی موفق توصیه می کنم. شما تعجب خواهید کرد که چگونه بسیاری از نکات ، ترفندها و راهکارهای رایگان در پس زمینه ارائه شده است تا به شما در پیشبرد راه اندازی کمک کند. اینها ابزارهای خوبی برای کمک به شما در راه اندازی مسیر خود هستند. (معلمان این موضوع را با یک شانه دندان خوب مطالعه می کنند تا اطمینان حاصل کنند که آنها نقشه کامل یک استراتژی راه اندازی را درک می کنند.)
 4. سازمان دیده بان برای دیدن استراتژی اجرای آهسته جذب مردم ، ایجاد پیش بینی بدون هیاهو زیاد. به عنوان مثال ، قبل از واقعه ، چه تعداد ایمیل ، فیلم و مشتری وجود دارد؟ مدت زمان تیزر قبل از عرضه محصول چقدر طول می کشد؟ تمام این استراتژی ها و تاکتیک ها برای تقسیم بندی مورد مطالعه و آزمایش قرار گرفته است.
 5. تماشا کنید تا بدانید که از چه نوع رسانه ای برای آزار و اذیت استفاده می کنند مانند فیلم ، فقط نامه الکترونیکی ، نمونه آموزش ، هدایای رایگان و غیره.
 6. توجه داشته باشید که چند گوروس برای شما ایمیل تبلیغاتی ارسال می کند؟ اگر بیشتر آنها درگیر هستند ، می توانید تضمین کنید که فکر می کنند راه اندازی یک محصول خوب باعث درآمدزایی آنها می شود (آنها با یکدیگر رقابت می کنند تا ببینند چه کسی می تواند بیشترین درآمد را از راه اندازی یک محصول گورو دیگر کسب کند).
 7. به دنبال تاکتیک های کمبود آنها هستید؟ به عنوان مثال ، دن کندی به کسانی که بخشی از تنها حقوق فروش مجدد محصولات وی پس از عرضه هستند ، اجازه می دهد (یک استراتژی عالی برای اطمینان از ادامه فروش پس از راه اندازی).
 8. پس از راه اندازی محصول ، ببینید که چه مدت به دریافت ایمیل ادامه می دهید و به مطالعه این ایمیل ها نیز ادامه می دهید. گاهی اوقات مردم هفته ها بعد از شروع واقعی ، فروش را از لیست های خود حذف می کنند.
 9. سپس به داستانهای موفقیت توجه کنید که همیشه از راه اندازی محصول موفق پیروی می کنند. این همه بخشی از بازاریابی و موقعیت یابی شما و برند شما و همچنین راهکارهایی برای ادامه فروش باقیمانده است.
 10. اکنون بروید و آنچه را دیده اید مطالعه کنید و یک طرح برای کسب و کار خود ایجاد کنید. چرا چرخ را دوباره اختراع کنید ، از استراتژی های ثابت و اثبات شده استفاده کنید ، از آن بیاموزید ، آن را اصلاح کنید و یادگیری را ادامه دهید.

به یادماندنی ترین

 • اطلاعات ،
 • ابزارها ،
 • نکات و
 • منابع ،

شما باید هر روز به خیره شدن آنلاین در صندوق ورودی خود شروع کنید. از فردا شروع می کنم ، من به شدت توصیه می کنم پوشه Cheat Sheet خود را ایجاد کرده و به سایر معلمان هوشمند اینترنت در آنجا بپیوندید. همچنین اگر شما آخرین نسخه از محصولات Dan Kennedy را ثبت نکرده اید ، من اکیداً توصیه می کنم که این کار را انجام دهید شاید یکی از بهترین راه اندازی های مطالعه امسال باشد! اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، برای مشترک شدن در ایمیل های خود به صفحه اصلی وب سایت من مراجعه کنید.

برای موفقیت شما

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا