10 زن برتر در بازاریابی شبکه های اینترنتی – آنها چه کسانی هستند؟

در سفر آنلاین خود به بازاریابی اینترنتی متوجه شدم که این یک صنعت مردسالار است. من مجبور شدم یک سوال بپرسم ، “همه زنها کجا هستند؟”

حالا اشتباه نکنید ، تعداد معدودی هستند که موضوع را در بازاریابی اینترنتی قرار می دهند. من 10 لیست برتر از برخی از خانمهای زرق و برق دار را که کاملا صنعت را متحمل می شوند ، تهیه کرده ام و آنها را دیده ام و به من در این سفر کمک کرده اند.

10 زن برتر برای جستجوی:

شماره 1. نیکول اس کوپر – وبلاگ TheMailboxMoney

نیکول اس کوپر نیرویی است که باید حساب شود. او “ملکه بازاریابی ویدئویی” لقب گرفته و یکی از پردرآمدترین شرکت بازاریابی شبکه ای خود است و یکی از بزرگترین افراد استخدام بدنام MLSP است. این ارزش زیادی برای صنعت به ارمغان می آورد و می تواند جایگاهی خاص برای خود در میان سدریک هریس ، برایان فنال و دیوید وود داشته باشد تا چند مورد را نام برد. اگر می خواهید سرنخ های مناسبی را برای تجارت خود “جذب” کنید ، قدم های نیکول را دنبال کنید.

شماره 2. کیتی فریلینگ – KatieFreiling.com

وقتی صحبت از رسانه های اجتماعی و به اشتراک گذاری مطالب می شود ، کیتی فریلینگ مغز است. در سن 27 سالگی ، روزانه بیش از 100+ هدایت رایگان ایجاد می کنید و با استفاده از سیستمی که من به نام Unified Tribe ساخته ام ، در طی دو ساعت بیش از 31،000 دلار درآمد کسب می کنید. قبیله متحد در کمترین زمان مطالب شما را در مقابل هزار نفر قرار می دهد. کتی همچنین همه چیز در مورد توانمند سازی و توسعه شخصی است که کاملاً در بازاریابی شبکه ای دست به دست می شود. اجرای برخی از تکنیک های کتی باعث تغییر دیدگاه من در کار و زندگی من شده است.

شماره 3.CassieStrom.com

من عاشق بررسی وبلاگ Cassie Stum هستم. وبلاگ او زیبا و با طراوت است ، شما می دانید چگونه به برخی از وبلاگ ها دسترسی پیدا کنید و همه آنها جدی و تجاری به نظر می رسند ، نه کاسی ، به نظر می رسد خواندن وبلاگ او بسیار سرگرم کننده است. Cassie در اطراف استراتژی های بازاریابی فوق العاده ساده ساخته شده است تا به شما کمک کند تجارت خود را توسعه دهید. وبلاگ وی را برای چند نکته ساده و ساده بررسی کنید که تأثیر زیادی در کسب و کار شما خواهد داشت.

شماره 4. آماندا ماری – آماندا – Marie.com

آماندا ماری در زمینه پیشرفت و توانمندسازی شخصی با کیتی فریلینگ در همان مسیر قرار دارد ، بنابراین اگر به بررسی واقعیت و انگیزه نیاز دارید ، می توانید برای انجام این کار به آماندا ماری مراجعه کنید. آماندا ماری اخیراً یک چالش 30 روزه برای کمک به صاحبان مشاغل آنلاین برای راه اندازی و اداره تجارت خود برگزار کرده است ، به من اعتماد کنید که در کار من بسیار کمک کرد. سریال “رانندگی بازاریابی آنلاین است” آماندا ماری FIERCE است و قطعاً پیشنهاد می کنم به وبلاگ او بروید و آن را بررسی کنید.

شماره 5. تریسی واکر MLMisEasyOnline.com

حالا تریسی واقعاً خشن است و وقتی ویدیوهایش بیرون می آید توجه شما را جلب می کند. به شما Tracey خام و تراش خورده می دهد نه FLUFF. تریسی قطعاً جایگاه خاص خود را در صنعت خصوصاً با آموزش وبلاگ نویسی BeBlogSavvy.com دارد. بنابراین ، اگر خواستار معامله واقعی هالیفیلد هستید ، به وبلاگ تریسی مراجعه کنید تا یاد بگیرید چگونه او را له کنید!

شماره 6. شارلین هال 2Createsuccess.com

من مشتاقانه منتظر خواندن وبلاگ شارلین هستم ، شارلین جذابیت جنوبی دارد و درباره او چیزهای جالب است که فقط شما را به فیلم ها و وبلاگ نویسی خود می کشاند. وبلاگ او پر از انگیزه و انگیزه برای گرفتن انرژی و کار مناسب برای یک کارآفرین واقعی است. ویژگی Char در وبلاگ نویسی است و او نکات بسیار خوبی دارد که وبلاگ شما را از بین می برد.

شماره 7. شهرستان اسمیت – KantreseSmith.com

Kantrese وبلاگ و تجارت خود را خراب می کند و در وبلاگ خود نکات بسیار خوبی را برای کارآفرینان والدین و بسیاری از ما که کار در خانه را انتخاب کرده ایم به اشتراک می گذارد. من وبلاگ کانترسی را نیز دوست دارم زیرا این قلب او را نشان می دهد و نشان می دهد که او یک شخصیت واقعی است. او یک بخش شگفت انگیز در وبلاگ خود دارد که در آن عشق خود را به حیوانات تقسیم می کند. Kantrese همچنین مطمئن می شود که در صنعت آنلاین گول نخورده ایم ، بنابراین این نکات را حتماً بررسی کنید.

شماره 8. دبورا توتناور – DeborahTutnauer.com

اکنون وبلاگ دبورا با بقیه کمی متفاوت است. بسیار آرام و آرام است که به سایت در اینجا نگاه کنید ، گویی وقتی در وبلاگ او هستید احساس آرامش می کنید. باور نکن ، برو چک کن دبورا برخی از تکنیک های بازاریابی را دارد که شما را از بین می برد ، همه چیز در واقع واقعی نگه داشتن آن است. من فرصت تجاری آن را نیز دوست دارم ، بسیار منحصر به فرد است و تقریباً همه می توانند از آن استفاده کنند.

شماره 9. راشل جکسون – WhoisRachelJackson.com

راشل شبکه بازاریابی اینترنتی را لرزاند. برخی از استراتژی های ایجاد لیست عالی ، که همه ما به آنها نیاز داریم ، برای کمک به شما در ایجاد تجارت خود را ارائه می دهد. این برخی از افسانه های مربوط به بازاریابی شبکه ای را درهم می شکند و در عین حال نشان می دهد که تجارت خود را به روش صحیح رشد می دهید. بنابراین عجله کنید و وبلاگ او را بررسی کنید!

شماره 10. وضعیت لیلا – WorkwithTobyandLayla.com

حالا مگر اینکه جایی جایی زیر سنگ باشید ، من اسم توبی و لیلا را شنیده ام. لیلا نیمی از دستگاه بازاریابی شبکه ای توبی و لیلا است. لیلا یک ستاره راک واقعی است ، هم آنلاین و هم آفلاین. من عاشق لیلا هستم زیرا یک بار که او اطلاعات جدیدی را یاد گرفت ، او را به اشتراک می گذارد ، زیرا او می خواهد شما نیز همان موفقیت را تجربه کنید. او کار بزرگی انجام داد که خودش را توبی صدا می کرد. بنابراین اگر برخی از تکنیک ها را می خواهید ، همین حالا می توانید این کار را در وبلاگ وی انجام دهید.

اکنون این لیست ترتیب خاصی ندارد ، اینها فقط برخی از زنان شگفت انگیزی است که من به دنبال راهنمایی در این صنعت دیوانه و همیشه در حال تغییر هستم.

با زنان خوب تجارت پیش بروید !!!

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا