دنیای وب

10 مزیت استفاده از اینفوگرافیک

اینفوگرافیک داده ها یا اطلاعاتی است که برای درک سریعتر و نگهداری کارآمدتر در یک تصویر گرافیکی جاسازی شده است. ثابت شده است که بازاریابی چشمی موثرتر از متن است.

طبق گفته شرکت 3M و Zabisco، 90 درصد اطلاعات ارسال شده به مغز قابل مشاهده است و تصاویر 60000 برابر سریعتر از متن در مغز پردازش می شوند. اینترنت بازاریابی بصری را به سطحی بالاتر برده است و اینفوگرافیک بخش عمده ای از این رشد شده است.

استفاده از اینفوگرافیک در بازاریابی و وب سایت شما مزایای زیادی دارد.

1. ارائه حقایق و ارقام – مردم دوست دارند حقایق، ارقام، آمار و سایر داده های مشابه را بخوانند. اینفوگرافیک ها می توانند این اطلاعات را به شیوه ای جذاب ارائه دهند. اینفوگرافیک‌ها جذاب‌تر از مقالاتی هستند که می‌توانند جذابیت ایجاد کنند که به وب‌سایت یا وبلاگ شما جذابیت بیشتری می‌دهد.

2. تعامل بیشتر – تصاویر بصری و بصری باعث افزایش تعامل می شوند. استفاده از اینفوگرافیک در وبلاگ شما می تواند سطح تعامل بازدیدکنندگان را با مبلغ قابل توجهی افزایش دهد.

3. بک لینک – اینفوگرافیک می تواند روش بسیار موثری برای ایجاد بک لینک باشد. مردم را تشویق کنید تا اینفوگرافیک شما را با بازدیدکنندگان خود به اشتراک بگذارند و پیوندی به وب سایت شما ارائه دهند. با بک لینک های بیشتر به اعتبار شما، وب سایت شما رتبه بهتر و ترافیک بیشتری خواهد داشت.

4. درک آسان تر-علاوه بر اینفوگرافیک های چشم نواز، درک آن آسان تر از داده های نوشته شده است. مغز انسان می تواند اطلاعات بصری بیشتری را نسبت به متن سازماندهی و به خاطر بسپارد. این قطعاً افراد را برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت شما باز می گرداند.

5. دید بیشتر ویروسی – با استفاده از اینفوگرافیک و ارائه اخبار جالب و جذاب به بازدیدکنندگان، شانس خود را برای انتشار اینفوگرافیک خود افزایش می دهید. هنگامی که گسترش یافت، آسمان حد کسب و کار شماست.

6. اینفوگرافیک ها به دنبال آن هستند – تحقیقات اینفوگرافیک تنها در دو سال بیش از 800 درصد رشد کرده است. افزودن اینفوگرافیک به زرادخانه بازاریابی خود، وب سایت یا وبلاگ شما را در ترافیک افزایش یافته قرار می دهد.

7. رسانه های اجتماعی – اینفوگرافیک ها در رسانه های اجتماعی نیز در حال رشد هستند و با ترکیب قدرت اینفوگرافیک و رسانه های اجتماعی، می دانید که کسب و کار شما تا کجا می تواند پیش برود. رسانه های اجتماعی یک پلت فرم سریع هستند و استفاده از اینفوگرافیک ها شما را با بهترین آنها همراه می کند. تمام اطلاعات موجود است. هیچ فشاری برای رسیدن به اینجا یا آنجا وجود ندارد، نه برای ثبت نام یا اضافه کردن زمان به بازدیدهای خوانندگان. مردم می خواهند اکنون آن را داشته باشند و ارائه یک اینفوگرافیک آموزنده به آنها این کار را انجام می دهد.

8. خودتان بسازید – حتی اگر طراحی اینفوگرافیک ها پیچیده و حرفه ای به نظر برسد، می توانید آنها را به راحتی طراحی کنید و در هزینه های زیادی صرفه جویی کنید. سایت هایی مانند infogr.am وجود دارند که می توانید به صورت رایگان اینفوگرام خود را طراحی و تولید کنید. Infographicsarchive.com ابزارهای رایگان بسیاری را برای ایجاد اینفوگرافیک موثر به شما نشان می دهد. با ایجاد اینفوگرافیک های خود و خلاص شدن از دردسر بودجه های بازاریابی و تبلیغات، منابع بیشتری پیدا خواهید کرد.

9. شهرت خود را بسازید-اینفوگرافیک به شما کمک می کند تا به عنوان یک شخص/وب سایتی که اطلاعات و داده های جالب و قابل درک را ارائه می دهد، شهرت داشته باشید. کلمه گسترش می یابد و وب سایت یا وبلاگ شما رتبه خود را افزایش می دهد و ترافیک بیشتری دریافت می کند.

10. به بازار ادامه دهید – برای چه کسی می خواهید بازاریابی کنید؟ چه کسی به اطلاعاتی که ارائه می دهید علاقه مند خواهد بود؟ با استفاده از اینفوگرافیک می توانید به اطلاعاتی که می خواهید ارائه دهید دسترسی داشته باشید و توجه بازار هدف خود را به خود جلب کنید. این به نوبه خود باعث افزایش فروش و درآمد شما می شود.

اگرچه استفاده گسترده از اینفوگرافیک یک پدیده اخیر است، اما دلیلی برای محبوبیت آن وجود دارد. اینفوگرافیک ها می توانند راه های زیادی را به شما ارائه دهند تا کسب و کار شما از رقبا جلوتر بماند. اگر قصد دارید کسب و کار خود را توسعه دهید و آن را برجسته کنید، مطمئناً اینفوگرافیک به شما کمک می کند و راه موفقیت را هموار می کند.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا