10 نکته سریع برای بازاریابی توییتر

توییتر ابزاری استثنایی برای بازاریابان است زیرا نه تنها محتوای دقیق را حفظ می کند ، بلکه این پلتفرم همچنین روزانه میلیون ها نفر را بازدید می کند. به همین دلیل است که هر شغلی باید بداند که چگونه خدمات توییتر خود را به درستی تبلیغ کند ، و در اینجا برخی از بهترین نکات برای یادآوری است!

1. همیشه سعی کنید مطالب ارزشمند را با صدای خود به اشتراک بگذارید. هرگز سعی نکنید که محتوا را از دیگران کپی کنید یا از روش ارسال آنها تقلید نکنید. در اینجا مدافع خود بودن و انتخاب صدای شما برای به اشتراک گذاشتن محتوا مهمترین چیزی است که برای شما مهم است و می توانید اطمینان داشته باشید که در پایان تجربه بسیار بهتر خواهد شد.

2. کلمات کلیدی را همیشه به محتوای خود اضافه کنید. در صورت افزودن کلمات کلیدی در آنها ، می توانید به راحتی جستجوی توییت ها را بدست آورید.

3. همیشه پیوندهایی را با محتوای مفید به اشتراک بگذارید. این امر مستلزم آن است که مخاطبان خود و آنچه دوست دارند را بشناسید ، اما پس از انجام این کار ، باید پیوندهای مفیدی برای آنها پیدا کنید و در هر زمان ممکن از آنها به اشتراک بگذارید ، زیرا مطمئناً از آن قدردانی می کنند.

4- دیگران را در صنعت توییت کنید و نشان دهید که به آنها وصل هستید. این بسیار مهم است زیرا نه تنها اهمیت تجارت شما را افزایش می دهد بلکه اعتماد به نفس شما را نیز جلب خواهد کرد ، که بسیار مفید است.

5- همیشه باید در توسعه روابط تلاش کنید. اگر شخصی شما را توییت کرد یا پیوندها / مطالب شما را دوباره توییت کرد ، باید از او تشکر کنید. از این طریق می توانید روابط برقرار کنید و در نتیجه می توانید منجر به / مشتری بیشتری شوید.

6. هرگز فراموش نکنید که مخاطب را درگیر کنید و اصیل باشید. از نگه داشتن فید در توییتر به صورت خودکار و استفاده از اسپارتان خودداری کنید ، درعوض بر طبیعی بودن و برقراری ارتباط صحیح با کاربران متمرکز شوید و مطمئناً شما را از این جهت قدردانی می کنند.

7. شما باید سعی کنید مشاوره ، پیوندها و ابزارهای مفیدی را در اختیار کاربران قرار دهید. از این گذشته ، آنها شما را دنبال می کنند تا بتوانید چیزهای مفیدی را کسب کنید ، اعم از این اطلاعات یا مشاوره و به همین دلیل باید هر زمان که بخواهید آنرا به آنها ارتباط دهید.

8- سعی کنید شفاف باشید ، زیرا شفافیت همیشه به اعتبار منجر می شود و شما می خواهید که به هر قیمتی این اتفاق بیفتد. وعده را اغراق نکنید و آن را عملی نکنید ، بلکه صادق باشید ، به خاطر داشته باشید که این مشتریان وفادار شما هستند و مطابق با آنها رفتار کنید.

9- ایجاد هشتگ همیشه ایده خوبی است زیرا به شما این امکان را می دهد تا بر سر برند خود سر و صدا کنید و همچنین به بهتر سازماندهی مکالمات کمک می کند.

10. لینک های برگشتی را به سایت خود به اشتراک بگذارید تا بتوانید بک لینک ایجاد کنید و توییت لینک تا آنجا که می توانید امتحان کنید. این یک پیشرفت اساسی در سئو است و در عین حال به شما کمک می کند تا بر اساس آن مارک تجاری خود را نیز انجام دهید.

این نکات عالی در زمینه بازاریابی توییتر بسیار مفید است زیرا به شما امکان می دهد قدرت رسانه های اجتماعی را مهار کرده و از آن به درستی استفاده کنید. با کمک توییتر می توانید به راحتی مشتری مشتری خود را گسترش داده و یک رابطه پر رونق با آنها پرورش دهید و آنها را به سطح بعدی برسانید. فقط به این نکات فرصت دهید و ناامید نشوید!

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا