10 چیزهایی که باید در هنگام اجاره ویلا در توسکانی به یاد داشته باشید

آیا قصد اجاره یکی از ویلاهای فوق العاده در توسکانی را دارید؟ حتماً از یک شرکت مشهور و معتبر که منطقه را به خوبی می شناسد اجاره می کنید و حتماً برای این موارد که ممکن است یک ” علامت قرمز ” باشد کمتر از یک اپراتور قابل اعتماد است ، بررسی کنید!

1. چند عکس و آنها را رها کنید – هنگامی که فقط یک یا دو عکس برای بررسی دارید فقط مراقب باشید. این تعداد محدود به شما امکان نمی دهد به درستی بررسی کنید که به نظر می رسد اقامتگاه واقعاً چیست. همچنین ، در تصاویر “پردازش شده” مراقب باشید.

2. اطلاعات ناز و کلی بهترین شرکت هایی که ویلا را در توسکانی اجاره می کنند ، جاذبه های محلی و همچنین پیوندهای حمل و نقل به اصلی ترین جاذبه های گردشگری منطقه را به شدت افزایش می دهند. اگر آنچه می بینید به جای اطلاعات در منطقه ، ویژگی های وعده های پوچ است ، تحقیقات خود را انجام دهید تا اطلاعات بیشتری درباره آنچه باید انجام دهید و به کجا بروید ، بدست آورید.

3. در نزدیکی مناطق شهری یا بزرگراه های بزرگ واقع شده است صحبت از تحقیق ، شما همیشه باید آدرس دقیق ویلا را که قصد اقامت در آن را دارید ، بدانید. بیشتر ویلا ها در توسکانی واقع شده اند و به اندازه کافی از تمدن برخوردار نیستند تا بتوانند درجه ای از انزوا را فراهم کنند ، بنابراین اگر جستجوی آدرس شما نشان داد که در نزدیکی یک مرکز شهری یا یک جاده ملی قرار دارد ، بسیار محتاط باشید.

4- عدم تعلق در حالی که غیرممکن شدن برای صاحبان غیرممکن نیست ، اگر یکی از موسساتی را پیدا کنید که به دلیل کیفیت خدمات و اشتیاق به منطقه شناخته شده است ، می توانید به راحتی استراحت کنید.

5- بررسی ها بین موارد اندک و بسیار دور است – همیشه ایده خوبی برای بررسی نظرات سایر مسافران است که دلیل دیگری برای استفاده از یک شرکت اقامتی اختصاصی است. آنلاین بودن برای این آژانس ها به شما امکان می دهد سخنان دیگران را بشنوید ، و عدم بررسی ممکن است یک نگرانی باشد.

6. از امکانات رعایت نکرد – آب گرم ، تهویه مطبوع ، یخچال ، استخر ، کوره در فضای باز – این امکانات و بسیاری دیگر می توانند تعطیلات شما را بسازند یا بگذرانند. شرکت هایی که وقت و تلاش خود را برای تعیین امکانات اقامت شما انجام نمی دهند ، جنبه ای بسیار مهم را نادیده می گیرند.

7. خدماتی در دسترس نیست – بسیاری از ویلاهای توسکانی گزینه خدمات اساسی را نیز به شما ارائه می دهند. خدمات رستوران ، خانه داری و لباسشویی سه سرویس اساسی است که باید به دنبال آن باشید. لزوماً نیازی به پرداخت هزینه آن نیستید ، اما دانستن اینکه این گزینه ها در دسترس هستند به معنای دارندگان و شرکت در مورد خدمات به مشتریان جدی است.

8- ارتباط آرام و دشوار این یک ایده خوب است که هنگامی که مکانی را که دوست دارید آنلاین پیدا کنید ، با نمایندگی ها تماس بگیرید. به سادگی چند سؤال از آنها بپرسید و پاسخ آنها را بررسی کنید. چگونه سریع و واضح است که سوالات شما تمایل آنها را به استقبال شما به عنوان یک مشتری بالقوه نشان می دهد.

9. پاسخ های مبهم و تحریف شده – اگر مأمورین به صورت روشن و خودبخود به سؤال شما پاسخ ندهند بسیار مراقب باشید. استفاده از چت زنده یا تماس صوتی توصیه می شود تا ایده ای بهتر از خودجوش بودن جوابهای آنها داشته باشید.

10. قیمت مشکوک – اگر به نظر می رسد خیلی خوب است که درست باشد ، احتمالاً اینطور است! گفته های قدیمی در این مورد هنوز صحیح است ، بنابراین بسیار مراقب باشید وقتی یک مکان به طور مبهم قیمت های بسیار پایین تری را در مقایسه با سایر مناطق در همان منطقه با همان کیفیت ارائه می دهد.

هنگامی که به این نتیجه رسیدید ، انتخاب یک شرکت خدمات مشتری پرشور ، آگاه ، قابل قبول و ماهر می تواند تمام جزئیات دقیق اجاره بهترین اقامتگاه را برای تعطیلات توسکانی شما انجام دهد. این قطعاً یک زمان در زندگی است که بهتر است به متخصصان اجازه دهیم کار خود را انجام دهند نه اینکه “این کار را به تنهایی انجام دهند” در میدان مین اینترنت!

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا