دنیای وب

12 نکته برتر هنگام راه اندازی یک مجله آنلاین

اگر قصد راه اندازی یک مجله آنلاین را دارید ، این لیست چک ویژگی به شما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که بر پایه های محکم بنا شده است. حذف ویژگی هایی که در ابتدا ساده هستند بعداً منجر به به روزرسانی های وقت گیر و گران قیمت می شود.

ویژگی شماره 1 – مدیریت محتوای عالی

شما به عنوان ناشر یک مجله آنلاین ، باید کنترل کاملی بر اضافه کردن ، ویرایش و حذف محتوای خود داشته باشید ، ترجیحاً بدون نیاز به دانستن HTML یا مهارت های فنی دیگر.

ویژگی شماره 2 – چندین جریان درآمد را فعال کنید

مانند مجلات آفلاین ، باید اطمینان حاصل کنید که اجرای چندین جریان درآمد از جمله قرار دادن تبلیغات ، افزودن لینک های وابسته ، شارژ اشتراک ها و فروش موارد از طریق فروشگاه آنلاین خود ، ساده است.

ویژگی شماره 3 – بانک اطلاعات اعضا

هر مجله آنلاین ، چه رایگان و چه پولی ، به روشی برای جمع آوری نام بازدید کننده و سایر مشخصات شخصی نیاز دارد. پایگاه داده باید قابل جستجو و صادرات باشد و به راحتی قابل شخصی سازی است.

ویژگی شماره 4 – پردازش یکپارچه پرداخت

پردازش پرداخت غالباً به عنوان یک فکر پسین اضافه می شود. نباید باشد این ضروری است که شما توانایی پردازش کارت های اعتباری را دارید که کاملاً در وب سایت شما ادغام شده اند تا بتوانید از این ویژگی برای گرفتن هزینه های اشتراک ، فروش محصول و درآمدزایی از خدمات دیگر استفاده کنید.

ویژگی شماره 5 – قابلیت انعطاف پذیر

وقتی یک مجله آنلاین راه اندازی می کنید ، هرگز نمی توانید از پیشرفت آن مطمئن باشید. بنابراین ، شما باید با وب سایتی شروع به کار کنید که به راحتی قابل ارتقا و قابلیت های جدید است.

ویژگی شماره 6 – بهینه سازی موتور جستجو

درباره سئو مطالب زیادی گفته شده است ، اما حقیقت کاملاً ساده است. شما باید وب سایتی داشته باشید که به راحتی برای موتورهای جستجو فهرست شود. اگر یافتن آن آسان باشد و همچنان محتوای با کیفیت بالا اضافه کنید ، موتورهای جستجو شما را در صفحات نتایج خود قرار می دهند. اطمینان حاصل کنید که موتورهای جستجو می توانند هر صفحه ، از جمله صفحات در مناطق عضو محافظت شده با رمز عبور را فهرست بندی کنند.

ویژگی شماره 7 – محتوای چندرسانه ای

سایت های اطلاعاتی امروز باید حاوی محتوا در چندین قالب از جمله متن ، عکس ، صدا و فیلم باشند. حتی اگر امروز قصد استفاده از این قالب ها را ندارید ، حتما وب سایت خود را برای استفاده های بعدی فعال کنید.

ویژگی شماره 8 – برنامه های ایجاد رابطه

هنگامی که بازدیدکننده هایی به مجله آنلاین خود مراجعه می کنید ، باید با آنها رابطه برقرار کنید تا آنها را تشویق به بازگشت کنید. برنامه هایی که ایجاد رابطه را امکان پذیر می کنند شامل خبرنامه ها ، تالارهای گفتمان و قسمت های نظرات ایمیل در داخل مقالات هستند.

ویژگی شماره 9 – ورود به سیستم و رمز ورود مجتمع

بیشتر ناشران که یک مجله آنلاین راه اندازی می کنند ابتدا وب سایت را ایجاد می کنند و سپس سعی می کنند بعداً ورود به سیستم و رمز عبور را اضافه کنند. این دستور غذا برای فاجعه است. محافظت از گذرواژه ، که به اعضا امکان دسترسی به محتوای برتر را می دهد ، از همان ابتدا باید به طور یکپارچه با پایگاه داده عضو و سرویس مدیریت محتوا ادغام شود.

ویژگی شماره 10 – اطلاعات مدیریت

شما باید بتوانید در یک گزارش برای مدیریت آمار وب خود به راحتی به تمام اطلاعات مربوط به عملکرد وب سایت خود دسترسی داشته باشید. این باید شامل تعداد بازدیدکنندگان و بازدید از صفحه باشد. زمان صرف شده در سایت و محبوب ترین صفحات. ترافیک شما از کجا می آید و موارد دیگر. تنها زمانی که این اطلاعات را در دسترس دارید ، می توانید نیازهای مشتریان خود را درک کنید.

ویژگی شماره 11 – نظارت ، امنیت و پشتیبان گیری

ناشران معمولاً از اهمیت داشتن میزبانی امن و مقاوم با پشتیبان گیری خودکار چشم پوشی می کنند. اکثر وب سایت ها ، از جمله شرکت های برجسته مانند eBay و Amazon ، زمان خرابی دارند. شما باید با پشتیبان گیری منظم از تمام مطالب خود ، خطر شکست را کاهش دهید.

ویژگی شماره 12 – صفحه کنترل ساده

همانطور که از لیست ویژگی های بالا مشاهده خواهید کرد ، یک مجله آنلاین خوب از بسیاری از برنامه های مختلف تشکیل شده است. در صورت امکان ، همه (یا اکثر) برنامه ها باید در سرویس انتخابی شما از یک داشبورد با کاربرد آسان اجرا شوند.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا