دنیای وب

16 راه برای هدایت ترافیک به وبلاگ خود

وبلاگ شما را آماده کرده ام و ارسال اطلاعات دقیق و مفیدی را که بازار خصوصی شما از آن بهره مند خواهد شد ، شروع کردم. روزها می گذرد ، شما همچنان پست می کنید ، اما هیچ کس اظهار نظری نمی کند و آمار ترافیک شما به سختی ثبت شده است. چه کار میکنی؟

مانند هر وب سایتی که متعلق به شما باشد ، باید تبلیغات وبلاگ خود را برای شروع کارگردانی به سایت خود انجام دهید. در اینجا 16 مرحله ، بدون ترتیب خاصی از اهمیت ، وجود دارد که می توانید هم اکنون برای انتقال ترافیک به وبلاگ خود اقدام کنید.

1. یک فرم اشتراک ایمیل در وبلاگ خود تنظیم کنید و از همه افراد در شبکه خود دعوت کنید تا مشترک شوند: خانواده ، دوستان ، همکاران ، مشتریان و شرکت های وابسته.

2. فید در MyYahoo.com تنظیم کنید تا سایت شما به طور مرتب توسط موتور جستجوی یاهو بررسی شود.

3. وبلاگهای دیگر واقع در محل مورد نظر خود را بخوانید و نظر دهید. چیزهایی مانند “وبلاگ زیبا” یا “پست جالب” را ننویسید. نظرات خود را با استفاده از لینک وبلاگ خود بنویسید.

4- از فهرست Ping-0-matic در فهرست وبلاگ پینگ استفاده کنید. این کار را هر بار ارسال کنید.

5- وبلاگ خود را به موتورهای جستجو سنتی ارسال کنید.

6. ارسال وبلاگ خود به دایرکتوری وبلاگ.

نکته: برای پیگیری موارد ارسالی ، الگویی ایجاد کنید. این کار ممکن است هنگام شروع کار چندین ساعت طول بکشد ، بنابراین شما باید یک ساعت در روز برنامه ریزی کنید تا VA را ارسال یا اجاره کنید تا این کار را برای شما انجام دهد.

7. در پرونده امضای ایمیل خود پیوندی به وبلاگ خود اضافه کنید.

8- در هر صفحه از وب سایت خود پیوندی به وبلاگ خود قرار دهید.

9- اگر یک خبرنامه را منتشر می کنید ، اطمینان حاصل کنید که در هر شماره به وبلاگ خود پیوند دارید.

10. پیوندی به وبلاگ خود به عنوان یک بخش استاندارد از تمام مکاتبات خروجی مانند دنباله پاسخ خودکار ، نامه های فروش ، گزارش ها ، برگه های سفید و غیره درج کنید.

11- نشانی اینترنتی وبلاگ خود را روی کارت ویزیت ، بروشور و بروشور چاپ کنید.

12. اطمینان حاصل کنید که یک آدرس اینترنتی RSS دارید که افراد بتوانند در آن مشترک شوند. RSS مخفف Rich Site Summary است ، یا برخی ممکن است معنای آن را واقعاً ساده سندیکا ببینند. این یک نوع سندی است که به روزرسانی های وب سایت یا وبلاگ های موجود برای ارسال را لیست می کند. این اسناد RSS (همچنین به عنوان “فید” شناخته می شوند) را می توان با استفاده از دستگاه های جمع آوری (خواننده اخبار) خواند. فیدهای RSS ممکن است فقط عناوین یا هر دو عنوان و خلاصه را نشان دهند.

13. ارسال اغلب برای ادامه جذب مشترکان برای بازگشت و ارجاع شما به دیگران در شبکه های خود. پیوندهایی به وبلاگ ها ، مقالات و وب سایت های دیگر را در پست های خود وارد کنید

14. هنگام نقل قول یا مراجعه به سایر پست های وبلاگ ، از لینک های Trackback استفاده کنید. TrackBack چیست؟ در اصل ، آنچه این کار را انجام می دهد ارسال پیام از یک سرور به سرور دیگر است تا به شما اطلاع دهد که شما مرجعی برای به اشتراک گذاشتن آن منتشر کرده اید. زیبایی این است که هم اکنون لینک وبلاگ شما در سایت آنها ذکر شده است.

15. نوشتن مقاله برای ارسال به سراسر وب در فهرست های مقاله. پیوندی به وبلاگ خود در جعبه اطلاعات نویسنده وارد کنید (به عنوان مثال در امضای ما در زیر مراجعه کنید).

16. هر روز به وبلاگ نویسی متعهد شوید. 10 دقیقه در روز می تواند به افزایش ترافیک شما کمک کند زیرا محتوای جدید عنکبوت های موتور جستجو را جذب می کند. آن را در تقویم خود به همان اندازه مهم هر روز قرار دهید.

نکته: برای ردیابی آمار بازدید کنندگان از پیشخوان استفاده کنید: چند بازدید کننده منحصر به فرد ، تعداد بازدید از صفحه و میانگین طول یک بازدید.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا