دنیای وب

2 راه برای کسب کمیسیون های Google Adsense

کسب درآمد با Google AdSense کار ساده ای نیست. شاید فکر کنید همه افراد باید روی این تبلیغات میزبانی شده کلیک کنند و در مدت زمان کوتاهی ثروتمند شوید. در برخی موارد ، کسب درآمد با Google AdSense می تواند دشوارتر از درآمدزایی با کتاب الکترونیکی 7 دلاری باشد.

من را باور نمی کنید؟ اگر اینطور نیست ، فقط تجارت خود را در نظر بگیرید. آیا نوع درآمد AdSense مورد نظر خود را دریافت می کنید؟ اگر نه ، فکر می کنم شما نظر من را فهمیدید. نکته آخر این است که اگر می خواهید با Google AdSense موفق باشید ، چند نکته باید با درآمدزایی با یک فرصت درآمد سازگار باشد.

در درس امروز ، من می خواهم مواردی را با شما به اشتراک بگذارم که می توانید انجام دهید تا بلافاصله درآمد خوبی با Google AdSense کسب کنید. این نکات ساده و آسان برای اجرای هستند و در اجرای آنها مشکلی نخواهید داشت. اولین نکته شما برای کسب درآمد با Google AdSense است:

1) مطالب خود را خوب بسازید

محتوای شما تنها دلیلی است که افراد می خواهند از سایت شما بازدید کنند. و اگر می خواهید بازدید کنندگان را تکرار کنید ، نیاز به ارائه مطالب شگفت انگیز و خوب خواهید داشت. مهم نیست که در کجا هستید ، نکته اصلی این است که برای حفظ خوانندگان خود به مطالب بسیار خوبی نیاز دارید – و تبلیغات AdSense هدفمند ظاهر می شوید – در نتیجه شانس کلیک بر روی افرادی که به آنها علاقه مند هستند را افزایش می دهد.

برخی از دارندگان مشاغل آنلاین می خواهند راه آسان را در پیش بگیرند ، از اسکرابر مقاله یا نرم افزار نخ ریسی مقاله استفاده کنند و سعی کنند از این طریق محتوا را برای وب سایت خود ایجاد کنند. متأسفانه ، این کاری برای بازدید کننده شما نخواهد کرد. بازدید کننده شما حدود 10 ثانیه زمان خواهد برد تا ببیند آیا آنها می توانند عبارات کلمه ای را که با معاشقه مقاله ایجاد شده اند ، درک کنند ، سپس از سایت خود خارج شوید.

آنها اعتماد نخواهند کرد که لینکهای دیگر در سایت شما خوب باشند ، بنابراین آنها فقط ترک خواهند کرد. بنابراین هرگز از هر نوع مقاله برای استفاده در “بازآفرینی” مقالات اصلی استفاده نکنید. آنها ناکارآمد ، زشت و غیرقابل خواندن هستند و موتور جستجو از آنها متنفر است. در حقیقت ، Google در حال کاهش حساب های AdSense است که در این عمل پوچ شرکت می کنند. در اینجا نکته دیگری برای کسب درآمد با AdSense وجود دارد:

2) حداقل 400 کلمه بنویسید

مقالاتی که بیشترین کلیک و جالب ترین آنها را دارند ، مواردی هستند که قابل خواندن و اطلاع رسانی و بسیار خوب هستند. اکنون 400 کلمه لزوماً به معنای این نیست که شما مقاله خوبی را بدست آورید. اما معمولاً ، هرچه مقالات طولانی تر باشد ، فضای بیشتری برای ارائه یا ذکر مطلبی بسیار مفید وجود خواهد داشت – حتی اگر یک جمله واحد باشد.

من شخصاً به نوشتن 500 کلمه مقاله اشاره می کنم. من این را دوست دارم و برای من آسان است ، اما خوانندگان من نیز از آن بهره می برند زیرا بسیاری از آنها مقالات من را بسیار خوب می یابند و به آنها بینش و اطلاعاتی در مورد بازاریابی آنلاین می دهند. محتوای خود را بسیار خوب کنید و افراد سایت شما نیز ارتباط برقرار می کنند – و به شما در درآمدزایی با AdSense کمک می کنند.

امروز موفق باشید با کسب درآمد با Google Adsense ، درآمد کسب کنید.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا