دنیای وب

2 راه عالی برای جذب بیشتر مشترکین به ezine

آیا شما یک شرکت الکترونیکی الکترونیکی دارید اما هیچ ایده ای ندارید که چگونه مشترکان جدید بیشتری بدست آورید؟ اگر چنین است ، پس باید بدانید که این یک معضل رایج در بین بسیاری از بازاریابان آنلاین است. آنها آخرین و بیشترین امتیازات فروش را در مورد دلیل نیاز به لیست 500000 می شنوند ، و با سرمایه گذاری فقط 100 دلار در تبلیغات می توانند به این هدف دست یابند.

بدیهی است که این مزخرف است ، اما مردم آنلاین ادعاهای احمقانه ای مثل این می کنند. شما باید بدانید که چگونه سر و صدای ناخواسته را از اطلاعات با کیفیت جدا کنید. بنابراین همانطور که قبلاً از شما سؤال کردم … آیا می خواهید بدانید که چگونه مشترکین ایمیل بیشتری کسب کنید؟ اگر چنین است ، درس امروز فقط برای شما است.

شما نکاتی را برای تولید نکات بیشتر برای ثبت نام به سادگی و به راحتی یاد می گیرید ، و خواهید فهمید که چرا آنها برخی از راه های عالی برای به دست آوردن مشترکان ezine بیشتر هستند ، و چرا آنها بسیار مؤثر هستند. من می خواهم با اولین روش برای بدست آوردن مشترکان بیشتر شروع کنم. در اینجا اولین روش برای جذب بیشتر مشترکین به ezine است:

1) یک گزارش کوتاه

شما می توانید گزارش کوتاهی از بیش از 20 صفحه در مایکروسافت ورد ایجاد کرده و آن را به فرمت PDF تبدیل کنید ، سپس یک طراح گرافیک استخدام کنید تا یک جلد کتاب الکترونیکی ایجاد کند تا ذهن مشتریان بالقوه را در مورد پیشنهاد شما بگنجاند. این امر بسیار محبوب آنلاین است و تقریباً تمام شرکت های آنلاین می توانند این فناوری را مؤثر جلوه دهند.

این یک روش عالی برای تولید امتیازات بیشتر برای تجارت شما است. شما می توانید پیوندهایی به محصول اصلی ، محصولات وابسته یا صفحات وب در سایت خود داشته باشید که می تواند اعتبار شما را ارتقا بخشد. هیچ کس دوست ندارد از افرادی که با آن آشنایی ندارند ، بخرد. بنابراین هرچه اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار بگیرد بهتر است. در اینجا راه دیگری برای جذب مشترکان بیشتر به آدرس الکترونیکی وجود دارد:

2) فیلم YouTube

ویدیوی YouTube راهی عالی برای بدست آوردن اخبار جدید برای ezine شما است. باید مطمئن شوید که فیلم های شما قبلاً یک شخص حقیقی در پشت دوربین دارند. وقتی مردم فیلم هایی را از مقالاتی که نوشتند ایجاد می کنند و در YouTube بارگذاری می شوند ، YouTube آن را دوست ندارد. YouTube در این عمل شما را مسدود خواهد کرد.

بنابراین هنگام ایجاد فیلم های خود ، اطمینان حاصل کنید که در پشت لنز دوربین فیلمبرداری قرار دارید – نه یک مقاله بزرگ یا بسیار با شکوه. باید 10 دقیقه فیلم های خود را بسازید. هرچه فیلم طولانی تر شود ، اطلاعات بیشتری نیز می توانید ارائه دهید – و این همان چیزی است که افراد جستجو می کنند.

اگر دستور تهیه کیک را دارید ، برای پخت کیک ثبت نام کنید. اگر در حال تبلیغ یک فیلم بسکتبال هستید ، خود را در حین تمرین ضبط کنید. اگر در حال تبلیغ یک فیلم تمرین هستید ، خود را در طول تمرین ثبت کنید. این قدرت یوتیوب است ، کاری است که می توانید به راحتی و به راحتی انجام دهید.

و البته … پیوندی به سایت خود داشته باشید که در آن من را تزئین کرده است تا افراد بتوانند در آن عضو شوند. اگر لینک وب سایت شما نمایش داده نشود ، فایده این همه چیست؟ بنابراین کمی به خود تبلیغ دهید.

حتما از این 2 نکته استفاده کنید تا مشترکان بیشتری را برای ایمیل خود بدست آورید. واقعاً مؤثر است

موفق باشید امروز در موفقیت Ezine.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا