2 روش برای افزایش اندازه قلم در یک فایل CHM

با استفاده از Microsoft Internet Explorer 7 یا بالاتر ، با بزرگنمایی (بزرگنمایی) در صفحه می توانید صفحات وب را راحت تر بخوانید. اگر بزرگنمایی کنید ، همه موارد موجود در صفحه وب (شامل متن ، تصاویر و کنترل ها) بزرگ می شوند. بزرگنمایی بدون توجه به قالب وب سایت ، بزرگنمایی وب سایت را تغییر می دهد. من فقط IE7 را نصب کردم و از آن زمان دیگر نمی توانم اندازه قلم را در پرونده های موجود chm تغییر دهم. معمولاً می توانم این کار را با فشار دادن {ctrl} + {چرخ ماوس} انجام دهم. این واقعاً آزار دهنده است ، زیرا فونت ها بسیار کوچک هستند ، به طوری که تمام اسناد من کاملاً خوانا نیستند.

آیا راه حلی وجود دارد؟ در اینجا دو روش برای افزایش اندازه قلم در پرونده راهنمای ویندوز (CHM) وجود دارد.

1. برای خواندن فایل chm در فایرفاکس از م Fireلفه Firefox استفاده کنید

CHM Reader یک افزونه Firefox است که باعث می شود فایلهای HTML همراه با Firefox مستقیماً مشاهده شوند. پس از نصب ، با استفاده از “File | Open CHM File” ، می توانید CHM را در Firefox باز کنید. با استفاده از “View | Sidebar | CHM Reader” یا فشار دادن “Ctrl-E” ، نوار کناری حاوی لیست موضوعات و نمایه های CHM نمایش داده می شود. سپس می توانید از عملکرد بزرگنمایی صفحه Firefox استفاده کنید.

2. از ChmZoomer استفاده کنید (توصیه اکید)

ChmZoomer این قابلیت کاربرد آسان برای بزرگنمایی تمام صفحه را در سایر برنامه های مبتنی بر مرورگر مانند فایل های Chm ، کتاب های الکترونیکی ، RSS Reader و غیره به شما می دهد. می توانید Chm را با Windows chm خواننده رسمی باز کرده و عملکرد بزرگنمایی صفحه را که دوست دارید در IE7 / 8 بدست آورید.

کلیدهای میانبر همان IE و Firefox هستند. روزنامه نگاری [CTRL +] یا [CTRL Mouse wheel up] برای بزرگنمایی. کلیک [CTRL -] یا [CTRL Mouse wheel down] برای بزرگنمایی کردن با Ctrl-0 بزرگنمایی را به 100٪ تنظیم کنید. برای بازدید از برنامه به زیر مراجعه کنید. لذت بردن!

http://www.goldgingko.com/chmzoomer/index.htm

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا