3 ابزارهای بازاریابی اینترنتی با کاربرد آسان چیست

یکی از مواردی که برای بسیاری از افراد در سراسر جهان بسیار جذاب است این است که شروع کار خود در زمینه بازاریابی اینترنتی بسیار آسان است ، زیرا برای شروع کار هزینه بسیار کمی لازم است. تمام آنچه واقعاً به آن نیاز دارید یک رایانه با اتصال اینترنت است و می توانید به تنهایی کار کنید.

بخشی از آن در دسترس بودن ابزارهای بازاریابی اینترنتی با کاربرد آسان است. در این مقاله ، می خواهیم نگاهی به نحوه شروع کار در اینترنت با سه ابزار آسان بازاریابی اینترنتی بیندازیم.

1. میزبانی وب

امروز می توانید با 5 تا 10 دلار در ماه وب سایتی را میزبانی کنید. با وجود بسیاری از الگوهای مختلف برای انتخاب ، می توانید به سرعت وب سایتی حرفه ای ایجاد کرده و در کمتر از 24 ساعت یا کمتر برای خود آنلاین کار کنید!

2. وبلاگ

انجام میزبانی وبلاگ خود بسیار آسان است. اگرچه هنوز بسیاری از افراد ترجیح می دهند وب سایت خود را با وردپرس یا بلاگر میزبانی کنند ، اما بهتر است خودتان میزبان آن باشید.

یکی از دلایل اصلی این امر این است که به عنوان مثال وبلاگ خود را با Google میزبانی می کنید و Google تصمیم دارد شما را لغو کند ، پس بدون اطلاع شما می تواند این کار را انجام دهد. هنگامی که وبلاگ خود را میزبانی می کنید ، کاملاً بر همه کارهایی که در مورد آن انجام می دهید کنترل می کنید.

شما می توانید گرافیک ، پلاگین ، نظرات ، تغییر دسته ها ، افزودن موارد به هدر و پاورقی ، نوار کناری و غیره اضافه کنید. مهم است که شما بر وبلاگ خود کنترل داشته باشید. خوشحال خواهید شد که شخصاً وبلاگ خود را میزبانی می کنید زیرا تجارت شما به رشد خود ادامه می دهد.

3. دستگاه پاسخگویی

پاسخ خودکار یک روش خودکار برای پاسخگویی به ایمیل است. همانقدر که میزبانی وب و وبلاگ نویسی از اهمیت برخوردار است ، ممکن است مهمترین ابزار بازاریابی باشد که از آن استفاده می کنید. با کمتر از 20 دلار در ماه ، می توانید انواع لیست های پستی را مدیریت کنید.

هدف شما با پاسخ خودکار ضبط نام و آدرس ایمیل برای پیگیری های بعدی است. این به عنوان ایجاد لیست پستی شما شناخته می شود. با شروع رشد لیست شما ، می توانید با افراد موجود در آن تماس گرفته و به آنها چیزهایی بفروشید. یک لیست پستی خوب برای تجارت بازاریابی اینترنتی شما می تواند به ازای هر نفر در هر ماه 1 دلار ارزش داشته باشد.

این 3 ابزار برای بازاریابی اینترنتی بسیار آسان است. هزینه از جیب تمام این سه مورد می تواند حدود 30 دلار در ماه باشد. همانطور که مشاهده می کنید ، شروع یک کار آنلاین به پول زیادی احتیاج ندارد.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا