طراحی و سئو وب سایت

3 استراتژی بازاریابی وب سایت برای وبلاگ نویسان در وب

اگر وب سایت شما یک وبلاگ است ، شما مجموعه بسیار بیشتری از گزینه ها را برای استراتژی های موثر بازاریابی وب سایت در اختیار دارید. از آنجا که وبلاگ ها به طور طبیعی برای تعامل با وبلاگ های دیگر در وب طراحی شده اند ، اگر از این عملکردها استفاده کنید ، می توانید به راحتی و به راحتی بازدید سایت خود را افزایش دهید. برای یافتن سه روش موثر برای شروع این کار امروز به ادامه مطلب بروید.

استراتژی بازاریابی شماره 1: شبکه با سایر وبلاگ نویسان و بازدیدکنندگان علاقه مند به استفاده از Technorati.

Technorati موتور جستجوی وبلاگ نویسان است. از آنجا که وبلاگها مرتباً به روز می شوند ، موتورهای جستجوی سنتی هنوز در تلاشند تا با جاسوسی و وبلاگ نویسی مطالب همگام شوند. خوشبختانه ، تکنوراتی دائماً همه وبلاگهایی را که مشترک می شوند بررسی می کند و مطالب جدید را در زمان واقعی ردیابی و رتبه بندی می کند. Technorati همچنین به وبلاگ نویسان اجازه می دهد صفحات نمایه ای ایجاد کنند ، سایر وبلاگ ها را علامت گذاری کنند و با سایر وبلاگ نویسان همفکر خود ارتباط برقرار کنند. ایجاد حساب Technorati و ارسال وبلاگ های خود به آن یک استراتژی بازاریابی ضروری برای همه وبلاگ نویسان است.

استراتژی بازاریابی شماره 2: تعلیق جستجوی وبلاگ Google

هر وبلاگ نویسی شیفته Technorati نیست. خوشبختانه ، Google یک موتور جستجوگر وبلاگ ایجاد کرده است که برای ارتباط با سایر وبلاگ نویسان همفکر مفید است. می توانید آن را در blogsearch.google.com پیدا کنید. از این جستجو برای یافتن وبلاگ های دیگری در بازار خود استفاده کنید که می توانید بخوانید و درباره آنها نظرات مفید بگذارید – در عین حال به سایت خود لینک دهید. شبکه سازی از این طریق می تواند بک لینک ها و رتبه بندی جستجوی طبیعی شما را افزایش دهد و همچنین تعداد بازدیدکنندگانی را که از وبلاگهایی که در آنها پست می کنید ، افزایش دهد.

استراتژی بازاریابی شماره 3: گرفتن لینک

اطمینان حاصل کنید که بازدیدکنندگان پس از رسیدن به سایت شما ، دلیل خوبی برای گفتن این موضوع به دیگران دارند. ایجاد پستی که به طور خاص برای انتشار ویروسی از این طریق طراحی شده باشد ، به عنوان linkbaiting شناخته می شود. ایده های Linkbait که برای وبلاگ نویسی عالی عمل می کنند ، از جمله ایجاد پست های بحث برانگیز در مورد رویدادهای فعلی ، نوشتن نظرات رایگان یا حتی انتقاد از وبلاگ های دیگر به روش محبوب یا محبوب برای برگزاری مسابقه. Taste of Contest Link اغلب سبک قرعه کشی را ارائه می دهد که در پایان یک بازه زمانی مشخص به یک جایزه عالی منتقل می شود. برای واجد شرایط بودن ، بازدیدکنندگان باید از وبلاگ خود به شما پیوند دهند و از مسابقه خود به دیگران بگویند. این موارد می توانند به سرعت ترافیک زیادی ایجاد کنند.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا