3 دلیل اصلی چرا شما باید لی مکینتایر سبک زندگی فوری آنلاین را خریداری کنید

در دنیای امروز بازاریابی اینترنتی محصولات ، سیستم ها و راه حل های نرم افزاری زیادی وجود دارد که بصورت آنلاین فروخته می شوند و به شما وعده ثروت و پول سریع می دهند. آیا عجیب به نظر نمی رسد که با وجود تمام این محصولات در دسترس افرادی که در زمینه بازاریابی اینترنتی کار می کنند ، تنها تعداد معدودی (فقط 5٪) واقعا موفق هستند و درآمد زیادی کسب می کنند؟ دلیل این امر این است که بیشتر محصولات نتوانند ارزش قول داده شده خود را تحویل دهند و فاقد یک یا چند ماده اصلی برای موفقیت هستند.

چندی پیش ، من در همان موقعیتی که بیشتر مبتدیان در بازاریابی اینترنتی داشتم. فرقی نمی کند برای جستجوی محصولات و سیستم هایی که به من کمک می کنند پول زیادی کسب کنم یا جستجوی هر پیشنهادی که می توانم پیدا کنم ، به صورت رایگان پرداخت کنم یا پرداخت کنم. من مصمم شدم كه یك “دكمه آسان” را پیدا كنم كه نهایتا به من كمك كند سودهای هنگفتی کسب كنم. و … خوشبختانه ، من آن را پیدا نکردم و هیچ پولی نپرداختم. تا اینکه روزی با یک فیلم منحصر به فرد روبرو شدم که مردی به نام لی مک اینتایر در مورد محصول خود با نام Instant Internet Style صحبت می کرد ، جایی که وی به من گفت که با انجام کارهایی که بسیار متفاوت از بسیاری از “گوروهای” اینترنت دیگر است ، به من نشان می دهد که چگونه می توانم به صورت آنلاین درآمد کسب کنم. بنابراین تصمیم گرفتم که این کار را امتحان کنم و از جایی که امروز ایستاده ام با افتخار می توانم بگویم که این بهترین تصمیمی بود که تاکنون گرفته ام.

Instant Internet Method (آموزش فوری اینترنت) آموزش ویدیویی است که به مردم می آموزد که چگونه یک بازاریابی آنلاین خود را در یک تجارت سودآور سازماندهی کنند و ضمن ارائه همه جنبه های روند در یک ارائه ویدیوی گسترده که بیش از 8 ساعت به طول انجامد ، در حالی که تماشای فیلم ها را درک می کردم ، من به سرعت فهمیدم که چگونه رویکرد من و راهی که در مورد گرفتن فکر کردم. پول آنلاین و بازاریابی آنلاین اشتباه است و دانش من پس از تماشای همه فیلم ها به من کمک کرده است که یک برنامه اقدام عملی ایجاد کنم و در نهایت درآمد کسب کنم.

بنابراین ، سه دلیل اصلی که من شیوه زندگی فوری اینترنت را خریداری می کنم عبارتند از:

  1. روش را بهبود می بخشد فروش دوم را به اول بدهید (چیزی که من هرگز ندیده ام در هر جای دیگر بگویم ، و ثابت شده است که بسیار سودآور است)
  2. گسترده تر نشوید – این بدان معناست که شما باید تلاش های خود را بر موقعیت منتخب خود متمرکز کنید و تا زمانی که موفق به دستیابی به سود مداوم در آن نشوید ، به بازار دیگری نروید.
  3. قدردانی که دکمه آسان وجود ندارد – دانستن این امر باعث می شود که 95٪ از بازاریابان اینترنتی شما را به سمت خود سوق دهند و به شما کمک می کند تا تجارت آنلاین خود را در مسیر صحیح به سمت آزادی مالی و موفقیت قرار دهید.

سبک فوری اینترنت محصولی است که از انتظارات من فراتر رفته است ، از ارزش فوق العاده ای برخوردار است و به من کمک می کند تا یک قدم عظیم در جهت رویای من برای دستیابی به یک تجارت سودآور در بازاریابی اینترنتی و کار تمام وقت از منزل بردارم و توصیه می کنم آن را به هرکسی که می خواهد از کار روزانه خود کنار بکشد و رئیس آن شود.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا