دنیای وب

3 دلیل اصلی که مردم از اضافه کننده های توییتر استفاده می کنند

من یک کاربر وفادار Twitter Adder هستم.

آیا می خواهید در توییتر اطلاعات بیشتری کسب کنید؟

نرم افزار اضافه کننده توییتر یک انتخاب عالی است! Twitter Adder روی رایانه شما نصب می شود و برای شما وارد حساب توییتر شما می شود. سپس می توانید کارهای شگفت انگیز زیادی انجام دهید. وقتی از مکمل ها به صورت روزانه استفاده می کنم، اطلاعات کمی در مورد آنها دارم.

3 دلیل اصلی برای استفاده از دستیار دوست توییتر عبارتند از:

1. اتوماسیون هندزفری.

وقتی آینده را تصور می کنم، از یکی از دو چیز عکس می گیرم… یا همه ما برده های رباتی زیادی خواهیم داشت که برای ما کار می کنند، یا برده این روبات های فوق العاده برتر خواهیم بود. من به یکی امیدوارم و برای دیگری می ترسم! در مورد توییتر، شما می توانید ربات اددر خود را داشته باشید هیچ خطری برای برده شدن وجود ندارد…

2. دنبال کنید و ترک نکنید.

در زندگی واقعی، اگر می‌خواهید دوستان جدیدی پیدا کنید، آخرین کاری که انجام می‌دهید این است که شروع به دنبال کردن یک نفر کنید (شما یک استالکر هستید، شما) … اما در توییتر این چیز خوبی است! مردم دوست دارند دنبال شوند. آنها حتی با نشان دادن عشق و ادب شما را دنبال خواهند کرد. نرم افزار اضافه کننده توییتر شما می تواند افراد را به جای شما دنبال کند، منتظر بماند تا آنها شما را دنبال کنند و اگر شما را دنبال نکردند به زور آنها را حذف کند! به این ترتیب می توانید فالوورهای بیشتری در توییتر به دست آورید.

3. سریع!

اوهوش! آیا شما آن را می بینید؟

اوهوش! بعد دوباره برو!

اکثر نرم افزارهای اضافه کننده توییتر در مورد عملکرد خودکار بسیار سریع هستند. برخی از آنها کند و کند هستند، اما اکثر آنها مشکلی ندارند.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا