3 دلیل برای اینکه باید پاسخ خودکار قبلی را لغو کنید

برای بسیاری از افرادی که تازه شروع به کار در اینترنت می کنند ، استفاده از یک شرکت در سیستم جعبه ای مشکلی ندارد ، به خصوص اگر قبلاً کاری بصورت آنلاین انجام نداده اید ، اما گمان نکنید که اینها همه چیز خواهند بود و به موفقیت کسب و کار اینترنتی شما پایان می دهند.

برخی از بهترین سیستم ها و هزاران سیستم دیگر آموزش عالی بازاریابی آنلاین را به من ارائه داده اند و آموزش و پشتیبانی مداوم آنها معمولاً عالی است.

زمینه اصلی که در ابتدا برای یک بازاریاب مبتدی آنلاین منطقی خواهد بود این است که علاوه بر برخی صفحات آماده فرود یا فشرده سازی ، اکثر سیستم ها یک سری پاسخ دهنده خودکار را به صورت حرفه ای نوشته اند که وقتی تعداد کافی از لیدها را از طریق ثبت نام وارد می کنید و به مقدار کافی وارد زنجیره پاسخ خودکار می شوید ، شما فقط بدون برداشتن تلفن بیرون می روید.

مفهوم داشتن یک نویسنده رونویسی معروف و بسیار مورد استقبال به شما زنجیره ای از پاسخ دهندگان پاسخ خودکار را بسیار جذاب می بخشد ، اما اگر واقعاً به دنبال ایجاد یک تجارت طولانی مدت آنلاین و ایجاد تجارت خود در یک سازمان عظیم هستید ، واقعاً باید خود را ایجاد کنید.

هرگز صدای خود را برون سپاری نکنید

شماره 1 پاسخ خودکار از قبل نوشته شده صدای شما نیست. اگر یک چیز وجود دارد که شما نباید آن را به صورت آنلاین برون سپاری کنید ، این صدای شما خواهد بود. گزینه ایده آل در بازاریابی ایجاد یک مطابقت با کمترین انشعاب ممکن است و داشتن زنجیره ای از پاسخگویی خودکار که معمولاً با تمایل تا حدی بیش از حد تهاجمی نوشته شده است ، اگر اینگونه نباشد به شما کمک نمی کند درصدی از منتهی به فروش را فارغ از آنچه در جعبه ای که آمده است ، تبدیل کنید. تجارت شما کجاست تنها راه برای انجام تجارت آنلاین خود در سال 2012 و بعد این است که خود باشید.

مراقب افراد عصبانی غیر درگیر باشید

شماره 2 در ایمیل هایی که در پاسخ به دستگاه های پاسخگوی خود دریافت می کنید باید مواردی مانند “من خیلی خوشحالم که سایت شما را پیدا کردم” بیشتر از “چگونه اشتراک خود را لغو کنم؟” همه افراد غیر مشترک هستند اما اگر این کار را بیشتر از آنچه فکر می کنید نحوه ارتباط پیام و صدای شما از طریق ایمیل مارکتینگ و پاسخ های خودکار انجام می دهید ، انجام می دهید. این ممکن است فقط یک بازی اعداد برای کسی باشد که یک برنامه بازاریابی پیشرفته و تبلیغات هنگفتی را هر ماه خرج می کند ، اما برای بچه های کوچک یا دختران که یک ایمیل سرکش شروع می کنند که می تواند اعتماد به نفس آنها را برای ماه ها پس از ترس از دیدن کلمات “این مشتری بالقوه لغو اشتراک” در نامه خود بازگرداند ورودی

به جای فقط ارائه بیشتر فروش ، گرما و شخصیت اضافه کنید

شماره 3 نوشتن پاسخ خودکار با گرما و شخصیت ، صداقت و صداقت بیشتری نسبت به استفاده از رشته پاسخ خودکار نشان می دهد که به نظر شما نمی رسد. اگر وقت گذاشته باشید و خود را روی ویدئو در صفحه فرود خود قرار دهید و آن را با صدای خود در دستگاه های پاسخگویی ردیابی نکرده اید ، خاموشی رخ می دهد. همچنین احتمال بسیار زیاد وجود هزاران ایمیل خوانده نشده مشابه در هزاران نفر در جعبه هایی که نه تنها از سایت های کپی شده خسته شده اند بلکه از دیدن ایمیل های کپی شده نیز خسته شده اند.

سال 2012 و بعد از آن اقتصاد متفاوتی از چند سال پیش است ، زمان آن فرا رسیده است که اهداف بلند مدت خود را کنترل کنید و مشاغلی را بسازید که برای شما مفید باشد و به نظر می رسد از شخص دیگری وام نگرفته اید.

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا