3 راه برای جلوگیری از احساس تنهایی هنگام کار در خانه

در حالی که کار در خانه دستاوردهای زیادی دارد ، او همچنین چالش هایی دارد. یکی انزوای اجتماعی و تنهایی است. در اینجا چند روش وجود دارد که می توانید از پس آن برآیید.

برو بیرون

کار در خانه در واقع فقط بیان کلمات است و توصیف واقعی کلمه از محل کار شما نیست (مگر اینکه در هنگام شیوع ویروس کرونا آن را بخوانید!) – زیرا در واقعیت وقتی خود اشتغالی دارید یا در خانه کار می کنید ، می توانید هرجایی کار کن. پس چرا به سراغ کار در کافی شاپی در شهر نمی رویم؟ به این ترتیب می توانید حداقل با کارمندانی که در آنجا کار می کنند و یا شاید افراد دیگری که با آنها نشسته اند چت کنید. روش دیگر ، شما البته می توانید در یک بار یا میخانه بنشینید ، یا وقتی هوا آفتاب است ، می توانید با یک لیوان آب روی چمنزار در آفتاب استراحت کنید. به این ترتیب کار برای خودتان مطلوب تر می شود و در عین حال احتمالاً با افراد بیشتری ملاقات می کنید ، مکالمه بیشتری می کنید و احتمالاً با افراد جذاب از جنس مخالف ملاقات می کنید. مطمئناً ، شما باید در چت با مردم باز باشید تا این روش کارساز باشد.

برای کسانی که نمی توانند خانه را ترک کنند ، باغبانی یک گزینه است. و در چمن جلویی ، هنگام راه رفتن قادر خواهید بود تا کلاه خود را برای مردم بالا بیاورید!

ملاقات با دیگران

با استفاده از فرصتی برای ملاقات با افرادی که معمولاً نمی بینید ، می توانید وبلاگ نویسی ، کدگذاری یا ورود اطلاعات را بیشتر اجتماعی کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید در وقت ناهار با دوستان خود برای ناهار ملاقات کنید ، یا اگر آنها کارشان زود بود ، می توانید بعد از کار با آنها ملاقات کنید. وقت دارید و حتی می توانید کارهایی مانند کار طراحی را هنگام چت انجام دهید. و در حقیقت ، این امر بسیار اجتماعی تر از بیشتر افراد در دفتر به هر حال خواهد بود. جدا از هر چیز دیگری ، با افرادی که در واقع دوستان واقعی شما هستند و نه فقط همکار هستند چت خواهید کرد.

مطالب پربازدید کاربران

اگر این یک گزینه نیست؟ در عوض همیشه می توانید در وعده ناهار با آنها تماس بگیرید!

شبکه

ارتباط و تعامل با دیگران در زمینه کاری شما برای حرفه شما بسیار خوب است و راهی عالی برای ارتقا تجارت و برقراری ارتباط است. در عین حال ، این امر می تواند باعث تقسیم بندی کار شما در کسب و کار شود ، بنابراین سعی کنید در رویدادهای شبکه شرکت کنید ، به صورت چهره به چهره با طراحان و بازاریاب ها کار کنید و به جای اینکه خود را قفل کنید ، به نامه طرفداران خود پاسخ دهید. برای مکان شما مفید است و حتی برای سلامت روان نیز بهتر است.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا