دنیای وب

3 راه برای فروش محصولات فیزیکی با استفاده از تکمیل توسط آمازون (FBA)

آیا می دانید که آمازون فروشنده همه چیز در آمازون نیست؟ آیا می دانید افراد عادی مثل من و شما می توانند محصولات فیزیکی را در آمازون بفروشند؟ این فرصت برای مدتی در دسترس بود ، اما به دلیل دوره های آموزشی که در همه جا ظاهر می شود ، امروزه بسیار رواج یافته است.

سه روش برای فروش کالاهای فیزیکی در آمازون وجود دارد: فروش محصولات دیگران در آمازون و سفارشات حمل و نقل خود. محصولات دیگر را در آمازون بفروشید ، به آمازون اجازه دهید تا کالا را بفروشد ، محصولات خود را در آمازون بفروشد و به آمازون اجازه ارسال دهد. روش اول با نام Detective Merchant گفته می شود. شما کالاهای خود را در آمازون لیست می کنید ، اما در واقع خودتان سفارشات حمل و نقل را انجام می دهید. دو روش آخر FBA نامیده می شود.

نمایندگی دستیابی ممکن است ساده ترین و ارزانترین راه برای شروع باشد ، اما کار زیادی را می طلبد. محصولات خود را در آمازون لیست کنید. هنگامی که محصولات خریداری می شوند ، شما مسئول ارسال محصولات به خریدار هستید. شما حتی می توانید با استفاده از این روش چیزهایی را که در اطراف خانه دارید بفروشید.

همچنین می توانید از FBA برای فروش محصولات دیگران استفاده کنید. در این حالت ، شما به فروشگاه می روید و چیزهایی را پیدا می کنید که قبلاً در آمازون فروخته شده ، آنها را خریداری کنید ، برچسب UPC بی نظیر خود را روی محصول قرار دهید ، آن را بسته بندی کنید ، لیست را ایجاد کنید ، آن را به انبار آمازون بفرستید و منتظر خریدار باشید. برنامه های گوشی های هوشمند وجود دارد که می توانید قبل از خرید از آنها برای بررسی محصولات استفاده کنید تا به شما در تصمیم گیری در مورد سودآوری یا نبودن آنها کمک کند. اگر می خواهید خرید کنید ، در یافتن معامله ها خوب است و می توانید جعبه ای را حمل کنید ، پس این ممکن است کار برای شما باشد. نکته مهم دیگر در مورد استفاده از FBA این است که محصولات شما واجد شرایط Amazon Prime هستند. افرادی که این موضوع را به اشتراک می گذارند می توانند به مدت دو روز حمل و نقل رایگان دریافت کنند. بسیاری از افراد برای این راحتی حاضر به پرداخت هزینه بیشتر برای یک محصول هستند.

راه دوم استفاده از FBA فروش محصولات شخصی شما است. می توانید محصولی را پیدا کنید که بتوانید بفروشید ، یک سازنده برچسب خصوصی پیدا کنید ، نام تجاری خود را بسازید و محصول خود را بفروشید. این سودآورترین روش برای فروش در آمازون است. با این حال ، به سرمایه بیشتری نیاز دارد. همچنین خطرناک تر است زیرا باید سهام را سفارش دهید.

همانطور که می بینید ، فروش در آمازون قطعاً کاری است که می توانید برای کسب درآمد اضافی یا تبدیل شدن به مشاغل تمام وقت خود انجام دهید. اگر به دنبال راه اندازی یک تجارت آنلاین هستید یا می خواهید یک منبع درآمد اضافی از آنچه که باید حتماً به FBA بیاندیشید ، به تجارت آنلاین فعلی خود اضافه کنید.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا