دنیای وب

3 راه تنبل برای کسب درآمد در اینترنت

باشه! من میفهمم. شما تنبل هستند. نه تنها تنبل هستید ، بلکه مضحک تنبل هستید بلکه می خواهید پول بدست آورید. بنابراین می خواهم به معنای واقعی کلمه آنچه که من تنبل ترین راه های کسب درآمد واقعی آنلاین را پیدا کردم ، مرور کنم که در واقع کار می کند. پس دنبال کنید. ما فراتر خواهیم رفت

3 راه تنبل برای کسب درآمد آنلاین.

بیایید به این موضوع بپردازیم که چگونه می توانید خیلی تنبل باشید و به صورت آنلاین درآمد کسب کنید. و بنابراین راه اول این نوعی آشکار است که نظرسنجی ها را انجام می دهد ، خیر؟ شما فقط باید بنشینید و اطلاعات اصلی را پر کنید و به سؤالات شخصی در مورد چیزها پاسخ دهید ، این یک سایت واقعا ساده است که در واقع می توانید رای گیری را شروع کنید.

از طریق آمازون است. بنابراین اگر در آمازون می بینید ، کارهای مختلف زیادی وجود دارد که می توانید برای کسب درآمد آنلاین انجام دهید. آنها مبلغ زیادی پرداخت نمی کنند. این کارها بسیار ساده و اساسی است که می توانید مانند مواردی که در تصویر نشان داده شده است بدانید و 30 سنت نیز پرداخت خواهید کرد. منظورم این است که او دیگر نمی تواند تنبل باشد. شما فقط تصاویر چیزهایی را کشف می کنید تا ببینید چه اتفاقی در آنجا می افتد. به نظر می رسد خیلی تنبل است. بنابراین یک کار اساسی تنبل دیگر وجود دارد که می توانید انجام دهید که می دانید واقعاً می توانید توصیف کنید.

یک واقعیت را شرح دهید و 20 سنت دریافت کنید ، 3000 نفر قبلاً این کار را انجام داده اند. آنها در مورد چگونگی انجام این کارها به شما دستورالعمل می دهند. چیزهای خیلی تنبل. باز هم ، این کارهای اساسی است. شما پول زیادی برای آن کسب نمی کنید ، اما می توانید برای این کار چند دلار درآمد کسب کنید ، فقط برای نشستن کاملاً تنبل باشید و ذهن بر روی رایانه خود بی حس می شود.

بیایید به A برویم نکته تنبل دوم. بنابراین انجام بازی های ویدئویی یکی دیگر از کارهای بسیار تنبل است که برای اندیشیدن واقعاً کمی وقت یا هزینه می برد.

و اگر می خواهید بازی های ویدئویی را بدست آورید این است که آیا می خواهید به صورت شخصی پخش زنده شوید ، خوب است؟ شما می خواهید به صورت زنده در Twitch پخش کنید و می توانید به مردم اهدا کنید. بنابراین به twitch.tv بروید و در اینجا می بینید که می توانید در Twitch نیز پوکر بازی کنید ، اما تعداد زیادی از افراد در حال تماشای Fortnite هستند.

می دانید که Fortnite یک چیز عادی است. و می بینید ، افراد بزرگی وجود دارند ، که هزاران و هزاران نفر از آنها در حال تماشای بازی های ویدیویی هستند. اکنون برای اینکه به یک اندازه بزرگتر شوید ، می دانید که هر یک از این سیستم عاملها ، YouTube ، پخش مستقیم YouTube را لرزاند ، باید همیشه تنبل باشید همانطور که می دانید.

این نوع بخش آزار دهنده این است که شما باید مدام تنبل باشید و فقط بازی های ویدئویی و پخش زنده را برای خودتان انجام دهید یا در غیر این صورت ، مخاطبی را که می شناسید به دست نخواهید آورد ، بیشتر حرکت می کنید اما اگر میز مبل هستید و هیچ کاری نمی کنید ، مگر اینکه شما جوجه ای بسیار داغ که وسایل انیمیشن بسیار زیبا دارد ، بیننده های زیادی را به خود اختصاص نمی دهید. باز هم ، مانند همه این موارد ، راه هایی برای تنبل شدن موثر وجود دارد اما بازی بازی های ویدئویی آنلاین حداقل فرصتی را برای شما فراهم می کند تا مردم یا درآمد تبلیغاتی را در تلویزیون Twitch اهدا کنند.

بنابراین راه سوم برای کسب درآمد آنلاین بسیار تنبل استفقط بازی پوکر. بازی پوکر کم خطر. پیچ. می دانید که می توانید بصورت آنلاین پوکر بازی کنید. بدیهی است که می توانید از زندگی پوکر در زندگی واقعی درآمد کسب کنید اما همچنین می توانید پول خود را نیز از دست بدهید و چیزی که من به شما نشان می دهم فقط روشی بسیار ساده برای کسب درآمد از بازی پوکر و بدون هیچ گونه احتمال ضرر است. این در واقع یک بازاریاب پوکر و پخش مستقیم YouTube است. شما می توانید به طور مستقیم در YouTube به طور مستقیم در Twitch پخش کنید.

تا زمانی که میلیون ها مهمانی پوکر را نبینید ، می توانید خودتان را به صورت پوکر پخش کنید. و چگونه می توانید درآمد کسب کنید ، می توانید از طریق تبلیغات در Twitch درآمد کسب کنید اما آنچه من به شما نشان می دهم موثرترین راه پخش مستقیم از YouTube است. من بسیاری از افراد این کار را نمی بینم و فکر می کنم این واقعاً مؤثر خواهد بود. نمی دانم چرا مردم این کار را نمی کنند. اما در اینجا خواهید دید که می توانید افراد را به صورت آنلاین به صورت پوکر بازی کنید و این شرکت 888 پوکر را پرداخت کرده است 207،700،000 دلار برای بازاریابان وابسته که به بازیکنان جدید ارجاع داده اند.

می دانید ، از هر بازیکنی که برای بازی در پوکر در 888 پوکر ثبت نام کرده اید ، می توانید از هر 100 دلار تا 250 دلار دریافت کنید. بنابراین تقریباً مانند اسپانسر خود احساس می کنید که پوکر بازی کنید اما بر اساس عملکرد آن است. و به این تعداد پول نگاه کنید. این یک شماره بزرگ و زیبا در آنجاست. روشی بسیار آسان برای بازی آنلاین پوکر و مراجعه به افراد دیگر برای بازی پوکر نیز به صورت آنلاین.

3 راه آسان و تنبل برای کسب درآمد آنلاین وجود دارد. متأسفم با این مثال آخر خیلی طول کشید. اما امیدوارم این به 3 روش بسیار تنبل برای درآمدزایی آنلاین کمک کند. باز هم ، اگر نمی خواهید زمان ، تفکر یا پول زیادی را کنار بگذارید ، من 3 روش بسیار ساده برای شروع به شما داده ام.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا