طراحی و سئو وب سایت

3 روش کسب درآمد از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات بدون خرید ملک

به نظر می رسد همان چیزی است که من آن را مه اطلاعاتی در مورد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات می نامم. غیر معمول نیست که یک سرمایه گذار wannabe برای پرداختن به اطلاعات بیشتر در مورد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات پول بیشتری بپردازد تا اینکه بتواند مدرک کارشناسی ارشد را کسب کند. حتی پس از صرف تمام آن پول ، بسیاری از سرمایه گذاران هیچ معامله املاک و مستغلات را انجام نمی دهند. با وجود این ، برخی از افراد هستند که درآمد واقعی می گیرند بدون اینکه واقعاً خرید و فروش املاک و مستغلات را انجام دهند.

در اینجا سه ​​تکنیک آورده شده است که افراد در صنعت املاک و مستغلات برای درآمدزایی بدون خرید و فروش املاک و مستغلات از آنها استفاده می کنند. من سرمایه گذاری های اضافی مانند اعمال مالیات یا ضمانت های مالیاتی ، گزینه ها و گزینه های اجاره ، مالکان به عنوان نمایندگان مجاز و روش های دیگر را که در واقع نیازی به خرید ملک ندارند ، حذف کرده ام.

1. فروش دارایی دیگران (SOPP) راهی عالی برای شروع معاملات املاک و مستغلات بدون نیاز به پول در معاملات است. اولین کاری که باید انجام شود ایجاد لیستی از خریداران با استفاده از تمام روش های معمول جمع آوری شبکه و اینترنت است. سپس ، با هر عمده فروش محلی تماس بگیرید و درخواست کنید که هر ملک آنها را برای فروش مجدداً بفروشید. معمولاً هیچ اعتراضی ندارند اما می خواهند شما املاک را از قیمتی که ارائه می دهند مشخص کنید. سرانجام ، به محض در دسترس بودن سایر عمده فروشی ها ایمیل ارسال خواهید کرد. فقط به این دلیل که عمده فروش اصلی احتمالاً ملک را نفروخته ، به این معنی نیست که شخصی در لیست شما آن را خریداری نمی کند.

شما باید جبران خسارت خود را قبل از ارسال نامه الکترونیکی به دارایی دیگران تعیین کنید و من پیشنهاد می کنم آن را به صورت کتبی در یک توافق نامه همکاری ساده دریافت کنید. برای اطمینان از اعتبار خریدارانی که به ملک می فرستید ، ممکن است بازسازی املاک عمده فروشان دیگر به برخی از سفرها نیاز داشته باشد. خریداران را به املاکی که دارای علامت تجاری برای فروش هستند با شماره تلفن عمده فروش ارسال نکنید – در غیر این صورت مشتری بالقوه با مالک تماس خواهد گرفت!

2. برای به دست آوردن پول بیشتر از معاملات عمده فروشی ، سرمایه گذار باید به دنبال صاحبان خانه بگردد و از آنها بخواهد با آنها قراردادی منعقد کند که شامل یک دوره بازرسی از 15 تا 30 روز باشد و سپس املاک را در لیست خریداران عمده اعلام کند. اگر سرمایه گذار قرارداد را فقط به خریدار نهایی که آن را پیدا می کند واگذار کند ، مجبور به داشتن بودجه برای بستن معامله نخواهد بود. راهنمایی که استفاده می کنم این است: اگر سود کمتر از 15000 دلار باشد ، سرمایه گذار باید از قرارداد صرف نظر کند. اگر سود بیشتر از 15000 دلار باشد ، سرمایه گذار باید دو برابر بسته شود تا نه خریدار و نه فروشنده از میزان سود سرمایه گذار مطلع شوند. در این حالت ، پول لازم است اما سرمایه گذار می تواند از تأمین مالی معاملات استفاده کند که بسیار ساده تر از دریافت پول سخت است.

سرمایه گذارانی که عمده فروشی خود را برای سایر سرمایه گذاران انجام می دهند خیلی سریع می فهمند که لیست خریداران آنها برای موفقیت آنها مهم است. هرچه تعداد ایمیل های بیشتری در لیست خریداران وجود داشته باشد ، فروش املاک آنها راحت تر خواهد بود و رقابت برای خریداران در لیست آنها منجر به افزایش قیمت عمده می شود. در واقع ، موفق ترین عمده فروشان بیشترین لیست خریداران را دارند. موفقیت مستمر به افزودن مداوم نام آنها بستگی دارد زیرا ممکن است خریدار در زمان دقیق موجود بودن ملک برای فروش آمادگی خرید نداشته باشد ، یا خریداران ماهی از یک عمده فروش به طور موقت از پول خود خارج شوند.

3. پربارترین راه برای کسب درآمد در املاک و مستغلات ، بدون نیاز به مسافرت ، این است که در بازار خود خبره شوید. این ممکن است غیرممکن به نظر برسد زیرا شما هیچ معامله ای انجام نداده اید و ممکن است هیچ تجربه ای نداشته باشید ، اما می توانید این کار را با مصاحبه با متخصصان محلی و ملی یا ارسال این مصاحبه ها در وب سایت خود یا انجام وبینار انجام دهید. همه کارشناسان ملی و برخی از کارشناسان داخلی محصولی را از شما سفارش خواهند داد. شما باید بتوانید بسیاری از سخنرانان را آماده کنید تا با شما کار کنند و برنامه ریزی برای یک سال کاملاً آسان است.

به طور خلاصه ، روش های مختلفی برای کسب درآمد در املاک و مستغلات بدون خرید و فروش املاک و مستغلات وجود دارد. نتیجه نهایی خواه در حال عمده فروشی دارایی های سایر سرمایه گذاران ، در دارایی شخصی خود باشید و یا در حال شروع یک برنامه بازاریابی اینترنتی باشید ، رمز موفقیت شما ایجاد لیست عظیمی از خریداران و ادامه افزودن آن تا حد ممکن است. درست نیست اگر بگوییم: “قدرت شما در لیست شماست!”

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا