دنیای وب

3 مانع برای تجزیه و تجهیز تجارت الکترونیکی برای مشاغل مبتنی بر خدمات

ممکن است فکر نکنید که خدمات شما می توانند بصورت آنلاین فروخته شوند ، اما در اینجا 3 دلیل اشتباه وجود دارد!

همه ما دیدیم که تجارت الکترونیکی چقدر سریع است ، اما بسیاری از دارندگان مشاغل کوچک و وابسته به خدمات هنوز هم از انتقال تجارت خود به سطح بعدی بصورت آنلاین خجالتی هستند.

چه کالای فیزیکی بفروشید و چه خدماتی ارائه دهید ، می توانید از فروش آنلاین بهره ببرید.

در این پست ، به موانع ارائه شده تجارت الکترونیکی به ارائه دهندگان خدمات و تعداد موانع درک شده می پردازیم که می توان با برنامه ریزی رویکرد شما مانند یک طرفدار (یا با یک) و استفاده از ابزارهای شخص ثالث ، که کل روند را آسان تر می کند ، به راحتی و منطقی برطرف کرد.

آیا می خواهید از Flyer Instagram برای رشد شغل خود استفاده کنید؟ پست ما را امتحان کنید: 3 مرحله مبتدی برای ساخت کار اینستاگرام خود با پست های پشتیبانی شده.

در اینجا 3 موانع متداول که کارفرمایان هنگام اضافه کردن تجارت الکترونیکی به ابزارهای تجاری خود با آن روبرو هستند:

1. شما محصولی را نمی فروشید

بسیاری از شرکت ها خدماتی را به فروش می رسانند که نمی تواند خط مشخصی بین کاربر و سرویس ایجاد کند.

چه در مورد مشاوره ، صحبت کردن ، آموزش و یا هر صنعت دیگری که محصول در آن قرار دارد صحبت می شود ، تصور این است که تجارت الکترونیک چیزی نیست که شما باید از آن پیروی کنید.

در حقیقت ، شما چیزی می فروشید ، اما اگر می خواهید از تجارت الکترونیکی برای ساختن مشاغل و برند شخصی خود استفاده کنید ، باید متفکر باشید.

آیا شما مشاور هستید؟ مشاوران تمایل دارند که با این پروژه سازگار شوند و از تخصص خود برای راهنمایی صاحبان مشاغل یا سایر ارائه دهندگان خدمات از طریق یک پروسه طولانی که با کشف مشکلات بدست می آید ، استفاده کنند.

بعضی اوقات مشکلات ثابت وجود دارد که باید با آن روبرو شوید و در آنجا شانس خود را خواهید دید.

اگر بعد از برخورد این شرکت به همان دیوار مراجعه کردید و به مشتریان قبلی کمک کرد تا از پس آن برآیند ، این راه حل ممکن است محصولی باشد که بتوانید بفروشید.

خلاق باش! بسیاری از برنامه های موفقیت آمیز شروع شده اند زیرا شخصی مانند شما فرصتی را مشاهده کرده است که هیچ کس دیگری به آن پرداخته نشده است.

این را می توان برای سایر صنایع خدماتی نیز گفت. این تنها رویکرد نیست. اگر مربی یا بلندگو هستید ، توانایی تجارت الکترونیکی نیز دارید.

بلندگوها و مربیان معمولاً برای خودشان ارزش قائل هستند. ارزش شما برای بسیاری از شرکتهای دیگر که شما را استخدام کرده اند مشهود است ، بنابراین باید بدانید که برند شخصی شما تأثیر زیادی دارد.

از آن دانش استفاده کرده و آن را سرمایه گذاری کن!

کتاب بنویسید ، پیراهن و لیوان را چاپ کنید ، یا به روش دیگری نگاه کنید تا دانش خود را به موارد بتونی تبدیل کنید. اینها می توانند موارد تبلیغاتی یا هر چیز دیگری باشند که می توانید به آن فکر کنید.

پس از آن نه تنها از طریق فروش درآمد کسب خواهید کرد بلکه همزمان برند خود را نیز می سازید.

نکته مهم در اینجا محدود کردن خدمات خود و یادگیری در مورد امکان شناخت شما نیست. اگر با این مشکل مشکل دارید ، ما یک برنامه مربیگری عالی داریم که به شما کمک می کند تا پتانسیل پنهان تجارت الکترونیکی مارک تجاری خود را کشف کنید.

2. شما وقت ندارید

این بزرگترین دلیل عدم ورود افراد به فروش آنلاین است.

به نظر می رسد تهیه ، نگهداری و حمل و نقل محصول نهایی تعهدات زمانی عمده است.

واقعیت جدید تجارت الکترونیکی برای مشاغل کوچک این است که این موارد زمان زیادی نمی برد.

تنظیم می تواند سریع یا وقت گیر باشد و واقعاً مانع برای شما خواهد بود. رضایت شما از عناصر طراحی یا ناهنجاری ها همیشه دشوار است.

همیشه روی مشاغل خود در خدمت کاربر متمرکز شوید.

تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که مطمئن باشید وب سایت شما می تواند سفارش را دریافت و پردازش کند و با چند مرحله ممکن اطلاعات و محصولات را به روشنی در اختیار کاربر قرار دهد تا بتواند خرید را انجام دهد.

تعمیر و نگهداری می تواند متفاوت باشد ، و اغلب ایده خوبی است برای شروع کار خود و سپس استخدام شخص ثالث یا کار خود به خود برای رسیدگی به تعمیر و نگهداری.

بعضی اوقات چیزهای دیگری غیر از ورود به سیستم چند بار در هفته لازم نیست ، اگرچه به محض دیدن همه کارها ، احتمالاً تمایل دارید که تمام وقت (به روشی مناسب) را بررسی کنید.

حمل و نقل به آسانی کاربرد یک برنامه برای چاپ برچسب های حمل و نقل و سپس چیدن کالای مورد نیاز برای تحویل یا حمل وسایل به اداره پست است.

به حاشیه سود بالقوه خود نگاه کنید و ببینید که فروش برای تجارت شما چه معنایی دارد. ممکن است شما از چقدر درآمد گمشده تعجب کنید!

3. بسیار گران است

این یک مانع بزرگ برای بسیاری از شرکتهای مستقر در خدمات است زیرا دیدم که ورود به تجارت الکترونیکی چقدر گران بود ، اما دیگر نیست.

ما به موانعی همچون عملی ساختن سرویس و اینکه چطور ممکن است زمان در نظر گرفتن این کار بپردازیم ، پرداختیم. اگر هر دو وقت خود را تقسیم کنید و تجارت الکترونیکی را شروع کنید ، هر دو نشانگر از دست دادن درآمد برای تجارت فعلی هستند.

در حقیقت ، شروع به فروش آنلاین بسیار ارزان است.

چه Woocommerce را انتخاب کنید https://woocommerce.com/ برای سایت وردپرس خود ، Shopify را باز کنید https://www.shopify.ca/ خرید یا BigCommerce را انتخاب کنید https://www.bigcommerce.ca/ برای شروع کار مجبور نیستید بانک را بشکنید.

با Woocommerce ، هزینه های یک توسعه دهنده وب حرفه ای هزینه دارد. این سیستم با وردپرس کار می کند ، بنابراین اگر در حال حاضر با WordPress کار می کنید ، هزینه شما یا زمان تلاش برای تنظیم آن است یا هزینه انجام حرفه ای آن.

هر دو Shopify و Bigcommerce هر دو این کار را بسیار ساده تر می کنند ، اما باید به عنوان زیر دامنه وب سایت فعلی خود نصب کرده یا یک سایت کاملاً جدید را راه اندازی کنید.

این دو قیمت تقریباً با همان قیمت از 30 دلار در ماه شروع می کنند و این شامل میزبانی است. آنها به همه چیز مانند پردازش کارت اعتباری اهمیت می دهند و هیچ کمبود برنامه برای رسیدگی به مشاغل غیر بومی در سیستم عامل های خود وجود ندارد.

اگرچه این رویکرد مدت زمان زیادی طول خواهد کشید.

اگر برای هر یک از این سیستم ها یک توسعه دهنده حرفه ای استخدام کرده اید ، مطمئن شوید که آنها سیستم عامل ها را قبل از زمان دیگری می شناسند زیرا تفاوت زیادی با زبان های برنامه نویسی ایجاد شده با آنها دارد.

البته گزینه های دیگری نیز وجود دارد که می توانید مانند 1ShoppingCart یا حتی Infusionsoft و Magento در نظر بگیرید که گزینه های باکیفیت برای فروشگاه های بزرگ هستند.

در پایان ، پاسخ کوتاه این سؤال این است: نه ، خیلی گران نیست. دلیل این است که دامنه قیمت به صورت رایگان شروع می شود.

هزینه واقعی زمان شماست و تنها خطر هدر رفتن آن است.

اگر تصمیم دارید تجارت الکترونیک را به عنوان یک گزینه کشف کنید ، زمان زیادی را برای برنامه ریزی بگذارید. نه فقط یک روز افکار سنگین بلکه هفته ها تف و طوفان مغزی.

به آنچه دیگران در زمینه شما انجام داده اند ، و مهمتر از همه آنچه که انجام نداده اند نگاه کنید و همه چیز را به درستی برنامه ریزی کنید.

استخدام یک مشاور تجاری حرفه ای برای راهنمایی شما می تواند بهترین تصمیمی باشد که تاکنون اتخاذ کرده اید. شما می توانید موانع و موانع معمولی را در راه خود برای راه اندازی پروژه تجارت الکترونیکی خود بسیار سریعتر و با تلاش بسیار کمتر دور بزنید.

بیشتر و بیشتر شرکتهای مستقر در خدمات پتانسیل تجارت الکترونیکی را می بینند ، بنابراین هر چه زودتر پرش به حلقه بهتر شود. برای بسیاری از افراد ، تجارت الکترونیکی حتی به عنوان موتور درآمد اولیه نیز به عهده می گیرد.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا