دنیای وب

3 مرحله برای شروع کار بازاریابی آنلاین خود را با ایجاد وبلاگ خود شروع کنید

وبلاگ نویسی یکی از راه های تبلیغ و تجارت و وب سایت شما از طریق بازاریابی اینترنتی آنلاین است. می توانید وب سایت شخصی خود را با وبلاگ های رایگان مانند Blogger ایجاد کنید ، همچنین به Blogspot نیز معروف است. به عنوان اولین قدم ، می توانید با استفاده از وبلاگ نویسی که توسط Google تهیه شده است ، یک وبلاگ رایگان ثبت نام کنید. قبل از شروع ، مطمئن شوید که یک حساب Google دارید. لطفاً در صورت نداشتن ، یکی را ثبت کنید. می توانید اطلاعات مرتبط خود را وارد Blogger کنید. آنها URL ای را تعیین می کنند که می توانید به عنوان شناسه کاربر مورد نظر خود تعیین کنید. من برای ثبت نام به عنوان شناسه كاربر ترجیح می دهم از نام یا نام شركت خود استفاده كنید. پیدا کردن حساب وبلاگ شما برای مشتریان یا دوستانتان آسانتر خواهد بود.

پس از اتمام ، می توانید طرح ویرایش وبلاگ خود را با ویرایش نمایه کاربری خود شروع کنید. می توانید نام نمایشگر را برای هر نام واقعی یا نام مستعار دلخواه خود تغییر دهید. سپس می توانید عکس زیبای خود را در Blogger Blogger قرار دهید. پیشنهاد می کنم برای ردیابی تعداد بازدیدکنندگانی که وبلاگ شما را مشاهده می کنند ، یک پیشخوان تنظیم کنید.

دوم ، می توانید برای یک حساب Google AdSense ثبت نام کنید. می توانید اطلاعات وب سایت خود را که قبلاً با استفاده از Blogger ایجاد کرده اید وارد کنید. در مرحله بعد ، باید موضوع مربوط به محتوای وبلاگ گوگل خود را انتخاب کنید تا تبلیغات با شما مطابقت داشته باشد. تأیید حساب کاربری شما 2-3 روز به Google AdSense طول می کشد.

سوم ، می توانید اطلاعات وبلاگ خود ، اطلاعات مربوط به محصول ، اطلاعات مفید و عکس ها را در وبلاگ خود به اشتراک بگذارید. شما می توانید شروع به نوشتن چیزی در مورد خود ، حرفه خود ، شغل خود ، خانواده و غیره کنید. برخی از افراد دوست دارند در مورد غذا ، تجربیات سفر ، دستور العمل ها ، مشاغل تجاری ، مشاوره و محصولات با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

پس از تأیید حساب Google AdSense ، Google به طور خودکار تبلیغ مربوط به محتوایی را که در وبلاگ خود به اشتراک می گذارید مطابقت دارد. اگر بازدید کننده وبلاگ شما روی تبلیغ بعدی وبلاگ شما کلیک کند ، می توانید از کمیسیون پرداخت شده توسط Google لذت ببرید. اینگونه می توانید از طریق وبلاگ خود درآمد منفعل کسب کنید. شما می توانید با ارسال آن در فیس بوک و ارسال مقاله در EzineArticles ، وب سایت یا وبلاگ خود را برای هدایت ترافیک به سایت خود ایجاد کنید.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا