دنیای وب

3 مزیت برتر پادکست

پادکست مزایای زیادی برای تجارت شما دارد. پادکست هایی برای هر موضوعی که فکر می کنید از بازاریابی آنلاین گرفته تا امور مالی گرفته تا دین در دسترس هستند. پادکست نه تنها برای تبلیغات ، بلکه برای برقراری ارتباط با پیام شما نیز می تواند مفید باشد. 3 مزیت برتر پادکست ، توانایی دستیابی به بازار تخصصی ، اشتراک اطلاعات و تبدیل شدن به یک “متخصص” در زمینه خود است.

مزیت پادکست شماره 1 – به بازار طاقچه خود دسترسی پیدا کنید

پادکست راهی عالی برای دستیابی به گروه های جدیدی از افراد در بازار تخصصی شما است. افرادی در آنجا هستند که به دنبال محصولات و اطلاعات شما هستند. اکنون افراد به دایرکتوری های پادکست مانند iTunes می روند تا موضوعات را دقیقاً مانند جستجوی آنها در Google جستجو کنند. پادکستی که در فهرست راهنمای پادکست ذکر شده باشد ، می تواند هزاران شنونده را در بر داشته باشد. همچنین ، این یک روش عالی برای دریافت تبلیغات رایگان است.

مزیت پادکست شماره 2 – اطلاعات را به اشتراک بگذارید

پادکست به شما کمک می کند تا اطلاعات خود را با افرادی که بیشترین بهره را از آنها دارند ، به اشتراک بگذارید. شما می توانید اطلاعات جالب و همچنین حقایق شناخته شده کمی را ارائه دهید. این باعث می شود شنوندگان شما علاقه مند و درگیر شوند. آنها می خواهند دوباره از شما بیشتر بشنوند و همچنان برای شنیدن مطالب جدید شما یا مشترک شدن در کانال شما بازمی گردند.

مزیت پادکست شماره 3 – در زمینه خود “یک متخصص” شوید

داشتن پادکست می تواند به شما کمک کند تا به عنوان یک “متخصص” در جایگاه خود قرار بگیرید. اگر اطلاعات ارزشمند و مفیدی را برای شنوندگان خود به اشتراک بگذارید ، در این صورت به عنوان یک متخصص در مکان خود دیده می شوید. بازار بزرگی برای پادکست ها در نظر گرفته شده است و شما می توانید متخصص بعدی باشید.

پادکست را می توان با کم و بدون هزینه شروع کرد. همچنین ، برای ایجاد پادکست لازم نیست خیلی فنی باشید. می توانید پادکست خود را با استفاده از تلفن ، رایانه یا حتی Skype ضبط کنید. برای شروع ایجاد پادکست ، فقط به یک موضوع ، دستگاهی برای صحبت کردن و یک مکان آرام برای ضبط نیاز دارید.

پادکست برای شنوندگان شما نیز آسان است. یک پادکست را می توانید مستقیماً از طریق یک وب سایت یا تلفن هوشمند خود گوش دهید. همچنین می توان آن را بارگیری و مستقیماً روی دستگاه MP3 قرار داد. این یک روش کاملاً جدید برای برقراری ارتباط با بازار هدف شماست. بنابراین تجارت خود را به سطح بالاتری برسانید و امروز پادکست را شروع کنید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا