دنیای وب

3 نکته بازاریابی که فریلنسرها می توانند از آنها برای کسب سود مضاعف استفاده کنند

صنعت فریلنسری یک صنعت پررونق است که مزایای مختلفی را ارائه می دهد. اغلب اوقات یک فریلنسر می‌تواند برای آنچه می‌خواهد کار کند، می‌تواند راحت‌تر برای دستمزد خود مذاکره کند، هر زمان که بخواهد روی پروژه‌های دیگر کار کند و مهم‌تر از همه، سودی برای خودش به دست آورد – نه رئیس.

با مزایای بسیار، بسیاری از مردم با پریدن به بازی های خصوصی جان خود را از دست می دهند. با این حال، با یک اقتصاد پرنوسان، کاهش بودجه تجاری و یک محیط نامطمئن که اهمیت بیشتری به ثبات می دهد تا ریسک، بسیاری برای پیوستن به نیروی انسانی مردد هستند.

خبر خوب این است که این افراد باید خود را به طور موثر بفروشند. با فروش مؤثر خود و انتشار اخبار در مورد خدمات خود، بسیاری از آنها سبک زندگی پایداری پیدا می کنند که به آنها فرصت می دهد تا کاری را که می خواهند انجام دهند. با در نظر گرفتن این موضوع، در زیر برخی از بهترین نکات برای دریافت اطلاعات در مورد خدمات خود آورده شده است.

رسانه های اجتماعی – آیا همه کانال های رسانه های اجتماعی قدرتمند هستند؟ اگر مجموعه‌ای از کانال‌های رسانه‌های اجتماعی با عملکرد خوب نداشته باشید، ضرر می‌کنید. فعالان اغلب به صورت شفاهی معرفی می شوند. رسانه‌های اجتماعی راه آسان‌تری برای پیاده‌سازی استراتژی بازاریابی دهان به دهان و روشی آسان‌تر برای ردیابی پاسخ شما به مشتریان فعلی است.

سئو – مطمئن شوید که صفحه شما خوب است. با داشتن یک صفحه وب با طراحی خوب، شرکت شما در صدر رتبه بندی موتورهای جستجو قرار می گیرد. بسیاری از اوقات افراد روی اولین نتایج موتور جستجو کلیک می کنند زیرا آنها قابل اعتمادترین هستند. این مزیت افزوده زمانی که در تلاش برای ایجاد یک حضور آنلاین کامل و در عین حال ساختن برندی نه تنها معتبر، بلکه معتبر نیز هستید، بسیار مهم خواهد بود.

پست مستقیم -مطمئن شوید که تلاش های بازاریابی شما به صورت آنلاین نیز انجام می شود. فقط یک کارت پستال درست کنید و آن را چاپ کنید. اغلب اوقات، ناشران خدمات پست مستقیمی را ارائه می‌دهند که فهرستی از گیرندگان را ارائه می‌دهند که می‌توان آن‌ها را با توجه به جمعیت آنها تنظیم کرد – یعنی ارزش شرکت، عنوان تماس و غیره.

با تمام این نکات، فریلنسرها پایه محکمی برای ساختن برندی دارند که نه تنها تصویر آنها را منعکس می کند، بلکه به آنها اجازه می دهد به خوبی با افراد مناسب ارتباط برقرار کنند تا کسب و کار بیشتری کسب کنند. به هر حال، تولید شرکتی چیزی است که طول عمر حرفه مستقل شما را تعیین می کند. پس بیرون بروید و ببینید چه کاری می توانید انجام دهید تا به کنسرت بعدی برسید – ممکن است راحت تر از آن چیزی باشد که فکر می کنید.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا