3 نکته سریع درباره اینکه چرا نباید برای تجارت خود به سیستم عامل های رسانه های اجتماعی اعتماد کنید

زمانی در کسب و کار شما فرا می رسد که می فهمید اگر یک کارآفرین آنلاین هستید ، بازاریابی از طریق ایمیل باید منبع اصلی درآمد و درآمد شما باشد.

این بدان معنی است که اولین کاری که شما باید انجام دهید ساخت لیست ایمیل خود است تا بتوانید از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی خارج شوید. در این مقاله 3 نکته کوتاه در مورد اینکه چرا برای اداره کار خود به سیستم عامل های رسانه های اجتماعی اعتماد نکنید به شما می دهم.

1. هرگز تجارت خود را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی اداره نکنید. همیشه پیروان خود را از آن منطقه به لیست پستی خود منتقل کنید هر چه سریعتر.

اما چرا

اگر به هر دلیل یا دلیلی حساب شما ممنوع شود ، پیروان شما یک شب خواهند مرد. این بدان معناست که کل تجارت خود را از دست می دهید.

2. اگر از رسانه های اجتماعی برای جذب مشتری استفاده می کنید ، در صورتی که برای یکی از حساب های شما اتفاقی افتاد می توانید تجارت خود را در وبلاگ و سایر سیستم عامل های خود ارسال کنید.

3. وقتی به چیزهایی اعتماد می کنید که هیچ کنترلی روی آنها ندارید ، تجارت خود را به خطر می اندازید. شما می توانید لیست ایمیل خود را داشته باشید و 100٪ بر آن کنترل داشته باشید. با این حال ، به شما بستگی ندارد که چه اتفاقی برای تجارت شما در وب سایت های دیگران یا سیستم عامل های دیگر خواهد افتاد.

اگر می خواهید یک بازاریاب / کارآفرین آنلاین موفق شوید ، باید فوراً ساخت یک لیست ایمیل را شروع کنید. استفاده از سایت های اجتماعی برای ایجاد نام تجاری خوب است و به خاطر داشته باشید که شما نمی توانید کنترل کنید که این سایتها برای آنها چه اتفاقی می افتند بنابراین اولین هدف شما این است که همه این پیروان را در لیست ایمیل خود ASAP قرار دهید.

و اطمینان حاصل کنید که به هر یک از وب سایت های خود پیوند داده اید ، بنابراین می توانید وب سایت بعدی را سریعتر بسازید زیرا آنها می توانند با کلیک یک دکمه از یکی از وب سایت های شما عبور کنند و در مورد ساخت همه آنها نکاتی را به اشتراک بگذارند و راهنمایی کنند نام تجاری شما سریعتر از شما است.

هرچه مشارکت بیشتری در هر بخش داشته باشید فراموش نکنید ، هرچه SEO ارگانیک بیشتری داشته باشید SEO ارگانیک بیشتری دارید به شما کمک می کند تا یک پایگاه تجاری عالی ایجاد کنید که به شما امکان می دهد تا پایان عمر با خریداران و مشتریان ارتباط برقرار کنید اگر آن را درست انجام دهید

امیدوارم اگر قبلاً به این قضیه فکر نکرده اید ، این چشمان باز که گفتم به شما در حرفه شغلی کمک کنند. چه کسی می داند … شما ممکن است لحظه ای “Ah HUH” را تجربه کرده باشید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا