4 ایده جایزه محصول

مشتریان دوست دارند هنگام خرید پاداش دریافت کنند. در اینجا 4 ایده عالی برای موارد جایزه ای آورده شده است که می توانید همراه با محصول خود داشته باشید که واقعاً ارزش افزوده خواهد داشت.

مقاله را بررسی کنید

یکی از دلایلی که کسی یک محصول اطلاعاتی را خریداری می کند این است که می خواهد به دستیابی به چیزی کمک کند. آنها نتیجه مشخصی می خواهند.

بنابراین ، اگر می توانید یک برگه تأیید صحت اضافه کنید ، این واقعاً به آنها کمک می کند تا برای رسیدن به نتیجه مطلوب اقدامات لازم را انجام دهند.

به راحتی می توانید با استفاده از اکسل یا ابزار گسترده صفحه گسترده رایگان ، یک برگه تأیید ایجاد کنید.

فقط کارهایی را ببینید که مشتری شما باید انجام دهد تا از مکان فعلی خود به جایی که می خواهد برسد.

اطمینان حاصل کنید که این مراحل به ترتیب اقداماتی است که باید انجام دهند و این برگ تأیید راهی عالی برای آنها خواهد بود تا در یک نگاه ببینند که چه پیشرفتی داشته اند و چه کارهایی باید انجام دهند.

جعبه هایی را برای مشتریان خود در نظر بگیرید تا مشخص کنند چه کاری انجام داده اند زیرا این کار واقعاً به انگیزه آنها کمک می کند.

دفتر کار

من عاشق ایجاد محصولات صوتی هستم ، بنابراین داشتن یک کتاب تجاری PDF یک پاداش عالی برای کمک به مشتریان برای دریافت ارزش افزوده است. آنها می توانند کتاب کار را دنبال کنند و یادداشت های خود را در داخل بنویسند.

اطمینان حاصل کنید که کتاب کار فقط کپی آموزش صوتی شما نیست (اگر از صوت استفاده می کنید) بلکه منبع دیگری است که می توانند از آن استفاده کنند. بنابراین اطلاعات و نکات اضافی را در کتاب کار خود اضافه کنید.

مهمترین منبع

غالباً منابع اضافی رایگان یا پولی وجود دارد که به سود مشتری شما است. اگر این منابع رایگان باشد و به خوبی شناخته نشده باشد ، داشتن یک راهنمای منابع به عنوان یک پاداش ویژه ، یک پاداش عالی برای گنجاندن آن است.

اگر منابع پولی را در خود گنجانده اید ، حتماً از لینک های وابسته برای افزایش درآمد منفعل خود استفاده کنید.

نقشه راه

یکی دیگر از امتیازات عالی ، درج نقشه ذهنی یا نقشه راه برای مربیگری محصول و اطلاعات شماست. توانایی دیدن تصویر کامل می تواند به مشتریان شما کمک کند تا درک کنند که همه چیز با هم چگونه پیش می رود.

نقشه راه را می توان چاپ کرد و سپس بر روی دیوار قرار داد و به عنوان یک یادآوری سریع از آنچه که انجام می دهند و نتیجه ای که هدف آن است ، عمل می کند.

ایجاد این نوع پاداش ها زمان زیادی نمی برد اما واقعاً به محصول شما ارزش می بخشد.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا