4 مرحله ساده برای نوشتن مقالات سئو

آیا تاکنون اصلاً مقاله هایی در وب سایتهای مزخرف خوانده اید؟ آیا تا به حال از مقاله هایی که بعد از مدت طولانی خواندن احساس ناامیدی کرده اید ، احساس ناامیدی کرده اید؟ شما باید در مقطعی با چنین مقاله ای روبرو شوید زیرا اینترنت پر از چنین مقاله هایی است. این مقالات بیشتر با کلمات کلیدی پر می شوند زیرا نویسنده معتقد است اگر یک مقاله SEO با صدها کلمه کلیدی خاص شلوغ شود ، الگوریتم موتور جستجو به آن توجه بیشتری خواهد کرد. برای این نویسندگان ، مفهوم سئو عمیقاً نادرست تفسیر می شود. برای آنها ، SEO به معنای نوشتن مقالات بدون معنی است تا زمانی که کلمات کلیدی وجود داشته باشد خوب باشد.

این درک سئو بسیار اشتباه است. موتورهای جستجو بسیار باهوش تر از این هستند. شرکت های موتور جستجو به طور مداوم الگوریتم و خزنده خود را بهبود می بخشند تا دقیق تر جستجو کنند. شرکت هایی مانند گوگل و یاهو تصمیم گرفته اند که نمی خواهند نتایج جستجوی آنها مبتنی بر کلمات کلیدی و مقالات پر از آن باشد. در حقیقت ، برخی موتورهای جستجو مخصوصاً گوگل وب سایتهای پیشرفته و مسدود شده ای دارند که محتوای آنها را با مقاله هایی که بدون کلمه کلیدی هستند پر می کنند. بنابراین ، اگر به دنبال نوشتن مقالات SEO هستید ، این نکته را در نظر داشته باشید.

با این وجود نوشتن مقالات SEO چندان دشوار نیست. در صورت نیاز به محتوای وب سایت خود ، لازم نیست یک کتاب حرفه ای استخدام کنید. به سادگی این مراحل ساده را دنبال کنید و قادر خواهید بود مقالات را در مدت زمان کوتاهی منتشر کنید.

قدم اولموضوع ، زاویه و جهت

اولین کاری که باید انجام دهید این است که تصمیم بگیرید که می خواهید در مورد چه چیزی بنویسید. در مورد این عنوان نگران نباشید. وقتی مقاله را تمام کردید ، فقط به عنوان مقاله خود بیاندیشید. وقتی در مورد یک موضوع تصمیم می گیرید ، به این فکر کنید که چگونه می خواهید بنویسید. به عنوان مثال ، قبل از شروع کلمات ، باید جهت یا گوشه مقاله خود را بررسی کنید. با این کار ایجاد مقاله به همان راحتی آسانتر می شود.

مرحله دوم– نوشتن مقاله

مطالب پربازدید کاربران

پس از تصمیم گیری در مورد موضوع و جهت ، فقط آن را یادداشت کنید. در این مرحله خود را بیش از حد با دستور زبان و املا زحمت نکنید زیرا بعدا می توانید به مقاله برگردید. مهم است که ابتدا افکار خود را روی کاغذ بنویسید.

مرحله سوم – ایجاد کلمات کلیدی

وقتی اولین پیش نویس مقاله خود را تمام کردید ، وقت آن رسیده است تا آن را با کلمات کلیدی مورد نظر خود در مقاله پر کنید. اطمینان حاصل کنید که کلمات کلیدی شما به طور تصادفی قرار نگرفته اند زیرا باید بخشی از مقاله را تشکیل دهند. همچنین مقاله خود را با کلمات کلیدی اضافه نکنید.

مرحله چهارم– ویرایش و ویرایش

هنگامی که کلمات کلیدی در مقالات هستند ، می توانید قبل از ارسال ، به ویرایش مقاله برگردید. حالا باید همه اشتباهات دستوری و هجی را یادداشت و تصحیح کنید. در صورت امکان ، از شخص دیگری بخواهید که دوباره آن را بخواند زیرا ممکن است برخی از اشتباهات را از دست بدهید.

وقتی اطمینان دارید که مقاله بدون خطا است ، پیش بروید و آن را در وب سایت خود قرار دهید. آنجا آن را دارید. فقط 4 مرحله ساده و تبدیل شدن به یک نویسنده مقاله SEO.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا