طراحی و سئو وب سایت

4 مزایای استخدام سرورهای پردازش محلی

اگر شما یک شرکت جمع آوری یا تجارت حقوقی دارید ، ممکن است مجبور شوید به پرونده ای رسیدگی کنید که ممکن است در منطقه محلی شما نباشد. به عنوان یک صاحب مشاغل ، ممکن است وقت یا کارمندی نداشته باشید که برای مراقبت از آن چند روزی به یک کشور دیگر بروید. و این همان جایی است که سرورهای پردازش محلی وارد عمل می شوند.

تاریخچه سرورهای پردازش محلی

در گذشته ، وقتی این سیستم معرفی شد ، به هر حرفه ای اجازه شرکت داده نمی شد و فقط نمایندگان مجلس ، شهردار و وکلای دادگاه می توانستند کمک کنند. این امر به سرعت به دوش مسئولین اجرای قانون مربوطه در نتیجه تغییر قانون درآمد. در حال حاضر ، هر فرد بالغ بالای 18 سال می تواند مقالات فرایند را ارسال کند.

چگونه می توانید از آن بهره مند شوید؟

اگر شرکت جمع آوری یا شرکت حقوقی با پرونده ای خارج از منطقه شما روبرو شود ، ممکن است بخواهید یک شخص محلی را برای ارائه خدمات اداری استخدام کنید. اما آیا فکر می کنید این بهترین گزینه است؟ ممکن است ایده جذابی باشد اما بهترین ایده نیست. در اینجا چند دلیل مهم برای استفاده از سرورهای پردازش محلی در این شرایط آورده شده است.

1. هزینه های کمتر

اگر برای سرویس دهی اسناد حقوقی شخصی محلی یا سرور فرآیند ملی را استخدام کنید ، آنها اسناد را در شبکه خود تأمین می کنند. البته در این فرآیند هزینه ای نیز وجود دارد. هزینه سرویس برای خدمات عادی از 50 تا 200 دلار است. با این حال ، هزینه ها برای مسافت های طولانی ، خدمات سریع و چندین تلاش می توانند بیشتر باشد.

به عنوان یک قانون کلی ، شما می توانید در خدمات منظم هزینه زیادی پس انداز کنید ، که ایده خوبی است.

2. سرویس سریعتر

با استخدام یک سرور پردازش محلی ، می توانید دیگر نیازی به ارسال مقاله به دفتر مرکزی یا دفتر مرکزی ندارید. در عوض ، مقالات به سرور پردازش می روند. اگر مقالات به موقع به آنجا برسند ، به موقع به شما پاسخ می دهند.

3. ارتباط بهتر

همانطور که قبلا ذکر شد ، یک ارائه دهنده محلی یا ملی گزینه خوبی نیست زیرا آنها پرونده شما را به شخص دیگری ارجاع می دهند. اگر دسترسی مستقیم به این افراد ندارید ، این می تواند یک مشکل باشد ، خصوصاً اگر مجبور باشید اطلاعات حساس به زمان را منتقل کنید.

بنابراین ، بسیار بهتر است که مستقیماً با مرجعی که می تواند پرونده شما را به موقع رسیدگی کند ، کار کنید.

4. کنترل بهتر

اگر اتصال بهتری داشته باشید ، می توانید از کنترل بهتر سرور لذت ببرید. از طرف دیگر ، سرورهای پردازش محلی شما را بیش از حد سنگین می کنند ، زیرا شما مجبورید با سایر فروشندگان نیز تعامل داشته باشید. داشتن کنترل بیشتر یک مزیت بزرگ در این سناریو است.

برای کوتاه کردن یک داستان طولانی تر ، اینها برخی از مزایایی است که می توانید در صورت انتخاب استخدام سرورهای محلی پردازش قابل اعتماد ، از آنها بهره مند شوید. اگر می خواهید خط اصلی خود را بهینه کنید ، حتما فرآیندهای کسب و کار خود را ساده کنید و آگاهانه تصمیم بگیرید. امیدواریم مزایای ذکر شده در این مقاله به اندازه کافی مهم باشد تا شما را متقاعد به استفاده از خدمات مناسب کند.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا