طراحی و سئو وب سایت

4 مزایای استفاده از پیشنهادات خود انحلال در تجارت بازاریابی شبکه ای MLM

در ماه های اخیر ، استفاده از SLO از برچسب گذاری شبکه به عنوان یکی از بهترین ابزارهای مورد استفاده برخی از بزرگترین بازاریابان شبکه های MLM و شبکه بصورت آنلاین آشکار شده است. بسیاری از ما توسط یک سایت بازاریابی / فروش آنلاین هدایت شده ایم که حتی بدون دانستن آن از SLO استفاده می کند.

SLO چیست؟

SLO یا پیشنهاد خود فیلتر شده کالای خرده فروشی فله ای ارزان قیمت است که به عنوان روشی برای تولید آن در بیشتر موارد به فروش می رسد ، که این امر باعث تأمین مالی تبلیغات بازاریاب ها می شود و تعداد بی شماری از مشتریان بالقوه را برای پیشنهادات تجاری آینده در اختیار آنها قرار می دهد.

در اینجا 4 مورد از مزایای استفاده از SLO برای بازاریابی تجارت شما آورده شده است:

بسته به محتوای SLO ، می توانید خود را به عنوان یک متخصص در زمینه خود قرار دهید. شما می توانید با هزینه بسیار کم ارزش ارائه دهید و به عنوان یک فروشنده خیابانی برای یک فرصت MLM دیگر دیده نمی شوید.

(با دقت اینجا را بخوانید) می توانید تکرارهای کرکی جدید خود را در جریان نقدی مثبت فوری مثبت فوری با SLO با فروش سریع ارزان دریافت کنید. این حرکت برای آنها ایجاد می کند و شکست های تجاری را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

مراقبت از مشتری موجود بسیار آسانتر از مراقبت از یک غریبه است. شما وقت خود را صرف اعتماد سازی کرده و نشان خواهید داد که در هر کاری که انجام می دهید ارزش واقعی دارید. بنابراین آنها به فرصت اصلی شما بازتر خواهند بود.

آخرین موضوع ولی به همان اهمیت؛ فروش سریع SLO شما بلافاصله جریان نقدی شما را افزایش می دهد! با کاهش هزینه تبلیغات خود به 0 دلار ، فقط با فروش SLO سود خوبی خواهید داشت. این یک معامله بزرگ است با توجه به این واقعیت که بیش از 95٪ از هزینه های شما هرگز به تجارت اصلی MLM / Network Network شما نخواهند پیوست.

بگذارید مدرسه قدیمی برود. بازاریابی شبکه ای / تجارت MLM خود را به روش جدید ایجاد کنید:

امیدوارم این مقاله به اوج علاقه شما رسیده و شما را به سمت عمل سوق دهد. من هرگز به کار سخت بازاریابی شبکه مدرسه قدیمی برنخواهم گشت. در چند هفته اول استفاده از آخرین فن آوری ، من توانستم در فضای رهبری و حمایت مالی به نقاط عطف بیشتری دست پیدا کنم که در سال های قدیمی امیدوار بودم.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا