ساختمان و مسکن

4 نقطه سفر در شمال ایتالیا

تمام مناطق جغرافیایی ایتالیا – چه از شمال ، مرکز ، جنوب یا جزیره – تجربیات ، میراث و فرهنگ بی نظیری را برای تعطیلات به ارمغان می آورد. قسمت شمالی به ویژه به دلیل زیبایی ، معماری و تاریخ بسیار معروف است ، اما دارای نقاط مهم سفر دیگری نیز می باشد. در اینجا برخی از مکان های دیگر برای سفر خود به شمال ایتالیا می توانید ببینید.

تریست

زیبا Trieste سزاوار اولین ذکر ساختمانهای چشمگیر و میراث طبیعی آن است. این شهر دارای سابقه ای غنی از بناها است که بازدید کنندگان را به قلعه ها و شکوه خود جلب می کند. با مشرف به دریا ، قلعه میراماره یک منظره دیدنی در بالای یک خط الراس است. این قلعه جذابیت قدیمی خود را با اثاثیه حفظ کرده است. Piazza Unità d’Italia از نظر محلی برای اتاق نشیمن شهر مشهور است. Grotta Gigante یکی دیگر از جاذبه های طبیعی غار به شکل طبیعی است که بازدید کننده های فانتزی را به خود جلب می کند.

ورونا

قرار است این شهر داستان عشق رومئو و ژولیت را دیده باشد ، اما این تنها چیزی نیست که ورونا را مجبور به بازدید از تعطیلات شمالی می کند. این شهر از تهاجمات مختلف جان سالم به در برد و میراث خود را حفظ کرد. تعطیلات معمولاً برای دیدن بالکن جایی که جولیت با دوست پسرش صحبت می کند ، به شهر می روند. آمفی تئاتر رومی به نام Arena و کلیساهای پر از هنر نیز بسیار محبوب است.

پارما

برای دوستداران پنیر ، تعطیلات ایتالیا شمالی بدون مراجعه به پارما نمی تواند کامل باشد. به دلیل داشتن امکانات تولید پنیر و پنیر مشهور است. این شهر علاوه بر اینکه به دلیل غذاهای غنی و لذیذش معروف است ، از زیبایی های روستایی و جاذبه های تاریخی گسترده نیز برخوردار است. کلیسای جامع رومانسکی ، سانتا ماریا دلا استککاتا و Palazzo della Pilotta از جمله تعطیلات است. این خانه هنرمندان مشهوری چون جیووانیو گوآورشی ، آتیلیو برتولوچی و بنتتو آنتالامی بود.

جنوا

این ششمین شهر بزرگ ایتالیا است و از نظر زیبایی معماری کم نمی شود. بندر جنوا یک محیط برای تجارت بین المللی ایجاد کرده و رونق این سرزمین را به ارمغان آورده است. آکواریوم جنوا مسافرانی است که باید از این شهر بازدید کنند. این بزرگترین حوضه آب در ایتالیا است و شامل 800 گونه دریایی مختلف است. از منظر هنری نیز ، جنوا از میراث غنی در قالب کاخ ها و کلیساها برخوردار است.

در حالی که شهرهای یاد شده به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود شناخته شده اند ، مجاورت دریاچه کومو با مسافرانی که به دنبال زیبایی های طبیعی ، آرامش و آب و هوای مطبوعی هستند ، محبوب است. علاوه بر تمام موارد فوق ، این مکان همچنین دارای ماجراهای فراوان و گزینه های مجلل است.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا