4 نوع وب سایت خرد که می توانید ایجاد کنید و از آنها درآمد کسب کنید

وب سایت های خرد در سراسر وب در حال رشد هستند ، زیرا راه اندازی آنها آسان و سریع است و جریان انفعالی منفی را تأمین می کنند. شما می توانید در عرض دو هفته به یک مدیر وب تبدیل شوید و بیاموزید که چگونه تعداد زیادی وب سایت کوچک برای سرگرمی یا سود خود ایجاد کنید.

میکروسایت یک وب سایت دو یا سه صفحه ای است که برای یک کار خاص طراحی شده است: یا برای فروش چیزی ، دریافت اشتراک یا کسب درآمد به عنوان وابسته به شخص دیگری.

چهار نوع ریز سایت وجود دارد که می توانید بدون دانستن هیچ کدی ایجاد کنید که می تواند چهار جریان مختلف درآمد اینترنتی برای شما به همراه داشته باشد.

1. یک وب سایت فروش نامه کوچک “یک صفحه” ایجاد کنید. بدیهی است که این اولین نوع وب سایتی است که فکر می کنید. هدف اصلی سایت خرد نامه فروش “یک صفحه” فروش محصول شما است ، خواه یک کتاب الکترونیکی باشد ، برخی از نرم افزارها یا یک محصول چندرسانه ای. پس از اتمام ، سایت عکس کوچک شما دارای صفحه نامه فروش و صفحه سفارش شما است که در آن افراد می توانند کالای خریداری شده خود را بارگیری کنند. اگر قبلاً الگوهایی برای این دو مورد دارید ، می توانید در عرض 10 دقیقه تصویر کوچک خود را ایجاد کنید.

2. یک سایت کوچک “View Affiliate” ایجاد کنید. میکروسایت “مشاهده وابسته” یک صفحه سازمانی است که لیستی از محصولاتی را که مردم می توانند خریداری کنند ارائه می دهد. یک شرکت وابسته جایی است که شما کالایی را برای شخصی تبلیغ می کنید و وقتی شخصی آن را خریداری می کند ، به لطف تبلیغات شما ، درصدی کسب می کنید. محصولاتی که به مشتریان بالقوه خود پیشنهاد می کنید باید با یکدیگر مرتبط باشند. به عنوان مثال ، اگر در صنعت بهداشت و تناسب اندام هستید ، وی کتاب الکترونیکی کاهش وزن یا راهنمای خوبی برای تجهیزات تناسب اندام را به شما توصیه می کند. برای تهیه یک مربی خاص و / یا برنامه تناسب اندام می توانید سایت های خاصی را در نظر بگیرید.

3. ایجاد “خبرنامه ساده” در میکروسایت چندین هدف را به همراه دارد. خبرنامه ما به شما کمک می کند تا خود را به عنوان یک متخصص قرار دهید و به شما در ایجاد اعتبار و رابطه کمک می کند. ایجاد یک میکروسایت خبرنامه تنها یک هدف دارد: به دست آوردن هر چه بیشتر مشترکان. وقتی با انتشارهای مختلف خبرنامه ای که هر هفته ، دو هفته یا حتی هر ماه می فرستید ، خود را بعنوان یک متخصص معرفی می کنید ، می توانید محصولات یا خدمات مربوط به بازارهای ویژه را پیشنهاد دهید. به این ترتیب که از طریق خبرنامه یا بازاریابی Ezine ، جریان درآمد دیگری ایجاد می کنید.

4. یک سایت کوچک برای صفحه “درباره من” ایجاد کنید. سایت عکس کوچک About Me به سادگی سایتی است که شما در آن از خود و علایق خود برای جهانیان می گویید. در این صفحه ، پیوندهایی برای محصولات خود یا خبرنامه هایی برای محصولات وابسته خود تنظیم خواهید کرد. با جذب ترافیک به این نوع سایت ها می توانید افراد را به خریدار تبدیل کرده و جریانهای دیگری از درآمد اینترنتی ایجاد کنید.

شما به دانش برنامه نویسی احتیاج ندارید. نیازی نیست که یک گیک رایانه باشید ، یک نرم افزار گران قیمت بخرید یا یک هزینه وب مستر سنگین پرداخت کنید. با الگوهای حرفه ای ، می توانید در مدت 3 ساعت یک وب سایت کوچک با گرافیک ، عنوان و یک نامه فروش کوچک ایجاد کنید. اگر می خواهید یک وب سایت کوچک پیچیده تر با یک نامه فروش طولانی ، برخی از گرافیک های جذاب ، عناوین قوی و جعبه ثبت نام ایجاد کنید که به شما کمک می کند دیوانه وار منجر شود ، پس دو تا سه روز صرف خواهید کرد.

حق چاپ 2005 امانوئل دنبال کنید

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا