دنیای وب

4 نکته برتر برای یک کمپین موفق در سال 2018

سال گذشته، ما یک سری کمپین را بهبود بخشیم. ما می بینیم که سال 2018 سال انفجار PPC خواهد بود. نتایج جستجوی ارگانیک گوگل در حال کاهش است و PPC یکی از راه هایی است که می توانید بالاترین نتایج جستجوی گوگل را برای کلمات کلیدی مورد علاقه خود به دست آورید. در اینجا من به شما 4 نکته مهم در مورد بهبود کمپین پرداخت به ازای کلیک خود را به روش صحیح ارائه خواهم کرد. پس بیایید شروع کنیم

1. فقط از هشدار تماس استفاده کنید

کمپین های تماس به تنهایی بهترین راه برای کاهش هزینه تبلیغات شما هستند. در این کمپین افزونه تماس در آگهی وجود دارد. هنگامی که شخصی کلمه کلیدی مورد نظر شما را جستجو می کند، گزینه تماس ظاهر می شود. کمپین‌های فقط تماس به مردم کمک می‌کنند بدون نیاز به رفتن به وب‌سایت شما مستقیماً با شما تماس بگیرند.

2. نسخه های تبلیغاتی مختلف را امتحان کنید

سعی کنید تبلیغات جدید را اغلب ترجمه کنید و بهترین آنها را انتخاب کنید که در قالب جذب بازدید و سرنخ به خوبی کار می کنند.

3. تجهیزات خاص را هدف قرار دهید

اکثر بازاریابان دیجیتال، کمپین های PPC خود را قبل از اینکه مخاطبان خود را بشناسند انجام می دهند و این دلیل اصلی شکست آنهاست. قبل از شروع یک کمپین جدید، از خود سؤالاتی بپرسید که چه کسانی مخاطبان مناسب برای کمپین شما هستند و از چه دستگاه هایی در تلفن، رایانه یا تبلت خود استفاده می کنند. هنگامی که در مورد مخاطبان مورد نظر خود و ابزارهای آنها آشنا شدید، یک کمپین ایجاد کنید و یک صفحه فرود زیبا برای به دست آوردن سرنخ ایجاد کنید.

4. از کلمات کلیدی Long Tail استفاده کنید

کلمه کلیدی Long Tail آن دسته از کلمات کلیدی هستند که 4 کلمه یا بیشتر را ترکیب می کنند. اگر از این نوع کلمات کلیدی در کمپین خود استفاده کنید، هزینه سرنخ برای کمپین شما کاهش می یابد زیرا این کلمات کلیدی رقابت کمتری دارند و گران تر هستند.

بنابراین در اینجا 4 بهترین نکته برای بازاریابی PPC برای افزایش نتایج شما از نظر سرنخ وجود دارد. امیدوارم این مقاله را دوست داشته باشید، بنابراین اگر سوال دیگری در مورد بازاریابی دیجیتال دارید، می توانید در زیر نظر خود را بنویسید. با تشکر!


SGM is one the best Digital Marketing Service Provider Company in Indore. We're also experts at finding the best spot between Google's guidelines and what is commercially right for you.

We're a close team of digital Marketer's, SEO expert, E-commerce Optimization & Social Media advertising and marketing specialists, web Designers & developers who work together to create stunning, engaging digital experiences.

We take client satisfaction in handing over only the best. And whatever we do, always measure, analyze and innovate new way.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا