طراحی و سئو وب سایت

5 "ارزان" منابعی برای شروع کار خود در اینترنت

از بین همه کتاب ها ، سمینارها ، نوارها ، سی دی ها ، وبلاگ ها و … که خوانده اید ، شنیده اید یا تماشا کرده اید ، این پنج مورد شامل تمام موارد ضروری است که اگر جدی گرفته شود و به کار گرفته شود ، تجارت شما را بصورت آنلاین راه اندازی می کند و موفقیت آن را واقعاً تضمین می کند.

پیشنهاد می کنم این موارد را بخوانید تا بهترین نتیجه را بگیرید:

1. “پدر من ثروتمند است ، پدر بیچاره” نوشته رابرت کیوساکی

11 سال از زمان نوشتن كیوساكی اولین پرفروش خود می گذرد ، اما همچنان در نزدیكی بالای همه كتابهای تجاری جایگاه خود را حفظ كرده است. چرا؟ در این داستان درباره والدین کیوساکی ، تفاوت بین طرز فکر ثروتمندان در مورد جهان و نحوه تفکر فقرا در مورد جهان به وضوح به تصویر کشیده شده است. درس این کتاب این است که موفقیت در زندگی از گوش شما آغاز می شود. اگر در جایی نیستید که فکر می کنید باید از نظر مالی باشید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که مانند افرادی که در جایی که می خواهید باشید ، فکر کنید.

2. “یک چهارم جریان نقدی” نوشته رابرت کیوساکی

“یک چهارم جریان نقدی” چیست؟ به بیان ساده ، این یکی از چهار راهی است که در آن افراد درآمد کسب می کنند: 1) به عنوان کارمند ، 2) به عنوان یک فرد مستقل (مانند پزشکان ، وکلا و غیره) ، 3) به عنوان کارفرما و 4) به عنوان یک سرمایه گذار. این کتاب تفاوت بین هر یک از ربع ها و دلیل مطلوب بودن حرکت از ربع “E” (کارمند) به ربع “B” (کارفرما) و “I.” را توضیح می دهد.

3. “چهار ساعت کار در هفته” ، تیموتی فریس

آقای فریس در “چهار هفته کار چهار هفته” “ثروتمندان جدید” را معرفی می کند. اینها افرادی هستند که ممکن است بیشترین پول را نداشته باشند ، اما “درآمد بالا” کافی دارند تا بتوانند سبک زندگی مورد نظر خود را اداره کنند. هر چند در اینجا متوقف نمی شود. Ferriss ابتدا به شما نشان می دهد که چگونه سبک زندگی مورد نظر خود را طراحی کنید ، سپس به شما نشان می دهد که چگونه کسب و کار خود را در اطراف آن طراحی کنید. من می توانم مثالهای شخصی از چگونگی این کار در زندگی من و بسیاری از تماسهای شخصی را که اکنون از زندگی همیشه دوست داشتند ، لذت ببرم.

4. “ثروت های اینترنت” نوشته اسکات فاکس

اسکات فاکس از اوایل دهه 1990 در بازاریابی اینترنتی فعالیت داشت – درست پس از اختراع ال گور. وی مشاور چندین سایت موفق بازاریابی از جمله مشاور بوده است http://www.billoreilly.com. اسکات در کتابهای خود Internet Riches 2.0 ، ابزارها ، ترفندها ، نکات و استراتژی های راه اندازی یک کسب و کار آنلاین موفق را به معنای واقعی کلمه یک شبه و در بسیاری از موارد و بدون پول از جیب به شما معرفی می کند. از این بهتر ، اسکات همچنان برای پاسخگویی به س questionsالات از طریق وب سایت های خود (مانند scottfox.com و clickmillionaires.com) و وبلاگ ها و پادکست های منظم از طریق blogtalkradio.com در دسترس است. اسکات واقعاً متعهد به کمک به توسعه نسل جدیدی از کارآفرینان الکترونیکی مستقل از نظر مالی است.

5. “بازاریاب شبکه Renegade” توسط آن سیگ

من در واقع شاهد پیشرفت آن از یک بازاریاب ناامید کننده شبکه به مدیریت یک امپراتوری مربیگری بازاریابی اینترنتی در عرض فقط 5 سال بودم. اگرچه به نظر می رسد عنوان این کتاب معطوف به بازاریاب های شبکه است ، اما درسهای آن در مورد هر کسی که در مورد تولید محصولات یا مشاغل آنلاین خود جدی باشد – و ایجاد جریان درآمد از طریق فعالیت های بازاریابی ، جدی است.

من نسبت به این پنج کتاب چنان احساس قدرت می کنم که از هرکسی که می خواهد با من شریک شود می خواهم به من ثابت کند که قبل از اینکه با او بنشینم ابتدا آنها را بخواند. (بله ، من یک تست دارم.) کار ، آنلاین یا آفلاین ، به اندازه کافی سخت است. این پنج کتاب باعث سهولت و نزدیک بودن اختصار به صورت فعلی شده است.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا