دنیای وب

5 استراتژی برتر بازاریابی وب برای شروع

1- بازاریابی مقاله

2- Back Linking

3- نشانه گذاری کتاب اجتماعی

4- سندیکای RSS

5- بازاریابی انجمن

بازاریابی مقاله

بازاریابی مقاله ساده ترین استراتژی بازاریابی وب برای شروع است. اگر مربی یا مربی شما تحقیق صحیح کلمات کلیدی را به شما آموزش داده است، می توانید این روش را به عنوان استراتژی لنگر خود در نظر بگیرید و بقیه لیست به خوبی از آن پشتیبانی خواهند کرد. مقالاتی که در سایت‌های وب 2.0 مانند Squidoo و Hubpages منتشر شده‌اند، از آب گوگل استفاده می‌کنند که این سایت‌ها در طول زمان ایجاد کرده‌اند و اگر مربی شما شیوه‌های خوب SEO را به شما آموزش داده باشد، محتوای شما می‌تواند بدون مشکل به صفحه اول برسد. ورود به صفحه اول گوگل به این صورت است که ترافیک سایت شما را پیدا می کند.

پیوند برگشتی

یکی از ضروریات استراتژی بازاریابی وب، لینک دادن به عقب است. پیوندهای برگشتی مانند رای دادن به محتوای شما به ربات های Google هستند. بدون رای، سایت یا محتوای شما در دنیایی که نیاز به ترافیک دارد، هیچ جذابیتی نخواهد داشت. در حالی که راه‌های زیادی برای به دست آوردن آرای مورد نیاز شما وجود دارد که به شما اهرمی می‌دهد تا از تلاش‌هایتان لینک‌های بیشتری نسبت به آنچه انجام می‌دهید دریافت کنید. اگر این اهرم به شما آموزش داده نشده است، ممکن است بخواهید یک مربی جدید را امتحان کنید.

نشانه گذاری اجتماعی

استراتژی‌های بازاریابی وب همین چند سال پیش با اختراع مینی وبلاگ‌نویسی یا توییت‌سازی اضافه شد. مثل آتش سوزی شد و اسپمرها هم همینطور. استفاده بیش از حد از این نوع استراتژی باعث می‌شود تا محتوای شما توسط ربات‌ها کاهش قابل توجهی پیدا کند و مراقب باشید که فرکانس توییت‌های روزانه شما متوقف شود. در حالی که Social Bookmarking می‌تواند به شما یک تقویت اولیه بدهد، بهتر است آن را حداکثر هفته‌ای یک بار پس از اولین هفته انتشار محتوایتان نگه دارید.

پیوند RSS

یکی دیگر از بهترین استراتژی های بازاریابی وب سایت RSS است. RSS، یا سندیکای واقعا ساده ثابت کرده است که یکی از محبوب‌ترین ربات‌ها است. تغذیه دستگاه همان چیزی است که RSS در مورد آن است و هرچه روابط عمومی آن فهرست های RSS بالاتر باشد، وضعیت شما بهتر است. چند راه مختلف برای استفاده از RSS وجود دارد تا هر قسمت از محتوایی که منتشر می‌کنید، لینک‌های برگشتی خودکار و با روابط عمومی بالا را به دست بیاورد و آب گوگل را که برای رسیدن به آن به بالای SERP (نتایج صفحه موتور جستجو) نیاز دارید، اضافه کند.

بازاریابی فروم مزایای بسیاری را برای شما و اعضای انجمن فراهم می کند. مقدار کمکی که می‌توانید به کسی بدهید که در حال مبارزه است، می‌تواند به معنای واقعی کلمه حرفه کاربر را از طرف دیگر تغییر دهد. وقتی بتوانید چنین تأثیری روی یک شخص بگذارید، احساس و احساس موفقیت بسیار خوبی وجود دارد. از نظر درک آنها، تغییر شکل از دست دادن کامل آن در یک لحظه، یک کلاسیک است. در حالی که پیوندهای موجود در خطوط امضای شما قبلاً با ربات ها بسیار قدرتمند بودند، قدرت آنها در الگوریتم ها تغییر کرده است. هرگز کمتر، من هنوز هم عاشق انجمن ها و کمک به دیگران هستم.

نمایش بیشتر

مجله خانواده هیلی بیلی

مجله علمی، سرگرمی هیلی بیلی علاقمند در زمینه های مختلف روز و علایق کاربران هر روز مطالب مورد علاقه خود را در این سایت به انتشار برای شما قرار میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا